Jump to content
Dogomania

Zrozpaczony pies - już poza radysami! W hotelu u Dexterki :) Proszę o kciuki i kibicowanie wspaniałemu GREYOWI - ma DOM w Opolu !!!!! :))))


Recommended Posts

Mój znaleziony przed laty Dyzio też nie miał przednich ząbków (kły miał). Wet mi powiedział, że kundelki czasami rodzą się z takimi brakami. Czy to prawda ? Nie wiem. W każdym razie jadł chrupki, a nawet znalezione i nieodebrane na czas kości.

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Mazowszanka13 napisał:

Mój znaleziony przed laty Dyzio też nie miał przednich ząbków (kły miał). Wet mi powiedział, że kundelki czasami rodzą się z takimi brakami. Czy to prawda ? Nie wiem. W każdym razie jadł chrupki, a nawet znalezione i nieodebrane na czas kości.

Zobaczymy jak Grey będzie sobie radził :)

Może on był w dzieciństwie bardzo niedożywiony, bo te dalsze zęby na górze też ma ledwo co wyrżnięte :( Mój Figaro, który znaleziony był jako młody pies w stanie zagłodzenia, też ma takie nie do końca wyrżnięte zęby :(

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, agat21 napisał:

Dexterka napisała, że nie poznaje swojej 14-letniej suni ;) Otóż bardzo polubiła Greya, zaczepia go ciągle do zabawy.. ;)

 

18 minut temu, agat21 napisał:

Nie śmiałam pytać dexterki czy nie poszukuje zięcia :D 

                    Rozliczony! 256 zl dla Misia, Grzesia ,kotkow Ani sue i dla ...

Link to comment
Share on other sites

Czy ja wiem, czy takiej pulchnej?  Wszystko zależy od ujęcia,  na ostatnim zdjęciu  w ogóle nie wygląda na grubaska  -  klata owszem,  ale brzucha nie widać :). Na pewno  się denerwował, że znowu gdzieś jedzie -  i  gdzie?

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Mruczka napisał:

Czy ja wiem, czy takiej pulchnej?  Wszystko zależy od ujęcia,  na ostatnim zdjęciu  w ogóle nie wygląda na grubaska  -  klata owszem,  ale brzucha nie widać :). Na pewno  się denerwował, że znowu gdzieś jedzie -  i  gdzie?

Już podpytałam dexterki. Greyuś tylko na początku wchodzenia do samochodu się bał. Pewnie myślał biedaczek, że go chcą z tego fajnego miejsca wywieźć gdzieś. Potem już był spokojny. W gabinecie grzeczniutki. Dał przy sobie wszystko zrobić. Pomysł, żeby zbadać tarczycę wyszedł z powodu łuszczenia się skóry. Jutro będą wyniki badań.

101700859_734261930446680_38643132101526

101577973_3819332348136948_3769305204965

79167719_697286007762870_270761185085751

Link to comment
Share on other sites

Dzięki piękne za dzisiejsze odwiedziny u Greya. Jutro rano wyjeżdżam na kilka dni, mogę mieć gorszy dostęp do netu - przypilnujcie proszę wątku Greya :)) Jak tylko będę mieć możlwość i będę miała jakieś wieści, to oczywiście będę się starała pisać :)

Mruczka, czuwaj nad wątkiem szczególnie ;))

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Mruczka napisał:

Czuwam i czekam na wyniki badań. 

 

Niestety dziś nie przyszły :( Pewnie będą jutro. A dziś milasek nasz wylegiwał się w słońcu a potem w cieniu, jak za mocno przygrzało .. :))

IMG-20200603-WA0002.jpg

IMG-20200603-WA0003.jpg

IMG-20200603-WA0004.jpg

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, kiyoshi napisał:

kawał psa, ale jaki kochany :) nie wiem czy już pisałyście gdzieś- ile on waży? on jest wielkości np. owczarka/ labradora??

Waży 32 kilosy. Jak troszkę zrzuci będzie pewnie optymalnie 28 - 30 kg. :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...