Jump to content
Dogomania

Zrozpaczony pies - już poza radysami! W hotelu u Dexterki :) Proszę o kciuki i kibicowanie wspaniałemu GREYOWI - ma DOM w Opolu !!!!! :))))


Recommended Posts

Siedzę jak na szpilkach. I myślę o tym,  jak  będzie czuł się  ten pies -  czy będzie się bał? Jak zniesie drogę, bo to przecież tak daleko.   Nie wiem, czy po drodze przewidziane są jakieś postoje na  siku i wodę.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Mruczka napisał:

Siedzę jak na szpilkach. I myślę o tym,  jak  będzie czuł się  ten pies -  czy będzie się bał? Jak zniesie drogę, bo to przecież tak daleko.   Nie wiem, czy po drodze przewidziane są jakieś postoje na  siku i wodę

Będzie dobrze. Patrycja od lat wozi psy z Radys i wie jak się z nimi obchodzić--także z tymi po długiej odsiadce. 

Grey pewnie będzie bardzo pozytywnym psem, szybko sobie przypomni czym jest normalne życie. 

Najważniejsze by bezpiecznie wyjechal

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Mruczka napisał:

Siedzę jak na szpilkach. I myślę o tym,  jak  będzie czuł się  ten pies -  czy będzie się bał? Jak zniesie drogę, bo to przecież tak daleko.   Nie wiem, czy po drodze przewidziane są jakieś postoje na  siku i wodę.

Myślę, że da radę. Psy chyba czują, że wychodzą z koszmaru i są często zupełnie spokojne.

Link to comment
Share on other sites

Piękne dzięki kolejnym osobom chcącym wspomóc Greya w podróży do hotelu. Anula, Nuncek - serdeczne dzięki! :))

Numer konta prześlę za trochę, bo jestem w pracy i tak wskoczyłam tu na chwilę.

Kiyoshi, masz rację chyba schudł biedaczysko od czasu robienia zdjęć. :( Dobrze tym bardziej, że udało się go zabrać!

Link to comment
Share on other sites

Pięknie dziękuję za pierwsze wpłaty. Patrycja mi napisała, że transport wyniesie 300 zł, jesli dexterka wyjedzie na trasę po psiaka, lub 330 zł, jeśli będzie zbyt późno i sama będzie musiała do hotelu Greya zawieźć.

Jeśli zostaną jakieś nadwyżki z wpłat, to - jeśli nie macie nic przeciwko - przeznaczę na weta i pierwsze oględziny i badania Greya. Trochę się martwię tą jego chudością.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...