Jump to content
Dogomania

Zrozpaczony pies - już poza radysami! W hotelu u Dexterki :) Proszę o kciuki i kibicowanie wspaniałemu GREYOWI - ma DOM w Opolu !!!!! :))))


Recommended Posts

10 godzin temu, agat21 napisał:

Dzięki za dobre słowa, większość rzeczywiście trafia dobrze, nawet jeśli nie za pierwszym razem ;) Na razie nie mogę wyciągać kolejnych psów, sytuacja w pracy jest coraz gorsza, nie wiem co to będzie, nie sypiam już czasami po nocach z nerwów. Dodatkowo w rodzinie trochę zdrowotnych problemów i dodatkowych obowiązków, no nie jest to najlepszy rok - to pewne :/

Na pewne rzeczy nie mamy wpływu, więc nie ma sensu sie tak denerwować bo i tak to nic nie da, a tylko szkoda naszego zdrowia.  Mnie na starość przyszło pracować w koropo. To co oni teraz wymyslają, jak nas kontrolują i wyzyskują to przechodzi jak to się mówi ludzkie pojęcie. Ja robie swoje   i już się nie spinam najwyżej mnie zwolnią. Tylko, że ja do emerytury to mogę się przeciąnąć na jakimś zasiłku, a Ty to młody człowiek jesteś, ale nie stresują się tak bardzo :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, jankamałpa napisał:

Na pewne rzeczy nie mamy wpływu, więc nie ma sensu sie tak denerwować bo i tak to nic nie da, a tylko szkoda naszego zdrowia.  Mnie na starość przyszło pracować w koropo. To co oni teraz wymyslają, jak nas kontrolują i wyzyskują to przechodzi jak to się mówi ludzkie pojęcie. Ja robie swoje   i już się nie spinam najwyżej mnie zwolnią. Tylko, że ja do emerytury to mogę się przeciąnąć na jakimś zasiłku, a Ty to młody człowiek jesteś, ale nie stresują się tak bardzo :).

Dzięki za dobre słowo. Wiem, że nie powinnam się denerwować, ale nie potrafię, całe życie tak mam :( Może się w końcu nauczę jakoś to wszystko odpuszczać. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...