Jump to content
Dogomania

Dziwne zachkwanoe psa/ moja ciaza


Teremaryking

Recommended Posts

Dzien dobry, jestem w ciazy. Od jakiegos czasu moja suczka dziwnie sie zachowuje. Potrzebuje wiecej atencji. Wiecznie za mna chodzi, lapczywie je, strasznie jeczy gdy prosi o jedzenie i  juz dwa razy posiusiala sie w domu ( raz gdy zwrocilam jej uwage zeby na mnie nie siedziala to polozyla sie obok i zsusiala sie na lezaco(!) I drugi raz gdy prosila o jedzenie a ja zamknelam jej kuchnie i powiedzialam ze to nie dla niej odeslalam ja na jej poslanie i tam wlasnie sie zalatwila na wlasne poslanie i to niemozliwe ze nie.mogla wytrzymac bo byla z rana na dworzu normalnie a sytuacja miala miejsce okolo 13 poprzedniego dnia dorwala sie do.karmy i sie przejadla az miala brzuch jak beben wiec postanowim nie dawac jej nic z rana zeby jej sie wszystko przetrawilo)  od czasu kiedy jestem w domu staram sie poswiecac jej wiecej czasu, duzo sie bawimy i wychodzimy na spacery do lasu. Ucze ja nowych komend. Dodam ze suczka 1 mc temu miala cieczke a przed nia rok przerwy. Ogolnie jest zdrowym psem ma 3 lata i zawsze jest zywa i uwielbia biegac i sie bawic u ostatnio bylam nia u weterynarza we wrzes niu i wszystko bylo ok. Tabletki nan odrobaczenie tez jej dawalam ostatnio wiec nie powinna mniec robakow. Czy to moze byc bunt psa ze wzgledu na moja ciaze? 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Teremaryking napisał:

ostatnio bylam nia u weterynarza we wrzes niu i wszystko bylo ok. Tabletki nan odrobaczenie tez jej dawalam ostatnio

Przecież to było 8 miesięcy temu...

Tymbardziej dlatego,że jestes w ciąży powinnaś mieć zdrowego psa,poza tym - teraz jeszcze znajdziesz czas dla niej,potem będzie trudniej.Wygląda na to,że to nie Twoja ciąża jest jej problemem,tylko - byc może!- jakieś schorzenie.(np.chory pęcherz).

Poza tym...."dorwała się do karmy"..czyli nie dopilnowałaś,a potem została "ukarana" brakiem jedzenia...tak sie nie powinno robić,prawda?

 

Idz z nią do weta,powiedz w czym problem,poproś o zrobienie podstawowych badań.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za odpowiedz, oczywicie w pierwszej kolejnosci chcialam isc do weterynarza jednak w szkocji wszystko pozamykane i przyjmuja tylko w naglych przypadkach. I z tym nie karmieniem odczekalam 24 h od ostatniego posilku zeby to co zjadla moglo sie przetrawic. Taka porade dostalam od zaprzyjaznionego weterynarza z Polski po poradzie telefonicznej.  I  chcialam.sie dowiedziec co zrobic gdy pies sie przeje i ma twardy brzuch. Nawet jak sama mam problemy z brzuchem wole nie jesc przez jakis czas zeby sytuacja mogla sie uregulowac. Weterynarz przy rozmowie powiedzial ze to moze byc bardziej kwestia behawioralna. Dlatego tez ten post. Wiadomo ze bez normalnego badania w kinice nic sie nie zrobi. Myslalam jednak ze uzyskam tutaj jakas odpowiedz. Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Teremaryking napisał:

Myslalam jednak ze uzyskam tutaj jakas odpowiedz. Pozdrawiam 

No cóż...uzyskałaś.Trzeba iść do veta.Żeby twierdzić,że jakieś zachowania i objawy somatyczne sa natury behawioralnej,trzeba wykluczyć problemy zdrowotne. Pozdrowienia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...