Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY Rozliczony. Sie zrobił i serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy, do 28.06.2020 godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

 

3 godziny temu, martucha854 napisał:

Poproszę wysyłkę paczką w Ruchu. 

Dziękuję za wiadomość. Dzisiaj ruszy w drogę. Już byłaby w drodze, ale jak nie urok, to sra.... 
Od kilku dni coś rzęziło w skrzyni biegów. Wczoraj mąż sprawdził kiedy była wymiana oleju. Okazało się, że dopuszczalny przebieg został przekroczony o 1500 km  :( Mąż szuka właśnie warsztatu, który podjąłby się wymiany. Obdzwonił 4 warsztaty i okazuje się, że w Bochni jak na razie nie znalazł mechanika, który podjąłby się wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów :(  A wydawać by się mogło, że to niemożliwe. Jeszcze szuka, ale ja już nie czekam, bo i tak dzisiaj nie zrobią wymiany. Umówiłam się z sąsiadką, że ona zawiezie mnie na pocztę i do Ruchu, ale dopiero po 17-tej. Wcześniej nie da rady.

Mam przygotowane paczki dla:

Anna G-R
Babcia Ania
Jaaga
Malachit
Koki-99
Isiak
martucha854

Przygotowana jest także paczka dla wtatara, ale nie dostałam adresu.

Fanty dla Aska7 spakowane, ale brak fantu nr 65 czerwona koszulka polo, została w Krakowie  :(     Aska bardzo przepraszam. Mogę wysłać to co jest, a koszulkę doślę w przyszłym tygodniu, bo będę w Krakowie, albo wszystkie fanty wyślę dopiero za tydzień. Dosłanie koszulki byłoby na mój koszt. Wybieraj.
 

To byłyby wszystkie paczki do wysłania. Negra & Anna i Nesiowata - odbiór osobisty.

Link to comment
Share on other sites

Są w drodze fanty do:

Anna G-R              opłata 13,00 zł     paczka P.P.
Babcia Ania         opłata 18,00 zł     paczka P.P.
Jaaga                   opłata 13,00 zł     paczka P.P.
Aska7                   opłata 18,00 zł     paczka P.P.
Malachit                opłata 6,60 zł     przes.  nierejestrowana
Koki-99                  opłata 7,30 zł     przes.  nierejestrowana priorytet
Isiak                        opłata 6,60 zł     przes.  nierejestrowana
martucha854        opłata 9,90 zł     paczka w Ruchu

 

Bardzo proszę o informację na wątku, gdy fanty dotrą do celu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Koki-99 napisał:

Paczuszka już u mnie, bardzo dziękuję :) Zielono mi...

Mam nadzieję, że kasa też dziś będzie u Ciebie, wysłałam skoro świt :)

 

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Melduję, że bluzka osobiście odebrana.

 

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Dostałam przesyłkę i gratisów mnóstwo, dziękuję : )

 

53 minuty temu, Isiak napisał:

Poleciał przelew za fant i przesyłkę, serduszko zostało przelane wcześniej.

Bardzo, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za wiadomości i cieszę się, że tym razem  poczta tak szybko podziałała.

310210092_dzikujlicznie3.jpg.97e3c51451b66585c9cdadc5ccc073d4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na koncie bazarku znajdują się następujące wpłaty:

  •    40,00 zł  od rozi   -  1.06.
  •   52,00 zł  od Poker  -  17.06.
  •   80,00 zł  od Anna G-R   -  23.06.
  •   20,00 zł  od Havanka   -  29.06.
  •   20,00 zł  od isiak   -  29.06.
  •   65,00 zł  od jaguska   -  29.06. i 1.07.
  •   15,00 zł  od Koja-99   -  30.06.
  •   49,00 zł  od martucha854   -  1.07.
  •   10,00 zł  od Radek   -  1.07.
  • 134,00 zł  od Aska7   -  1.07.
  •   23,30 zł  od Koki-99   -  3.07.
  •   62,00 zł  od Babcia Ania   -  3.07.
  •   25,00 zł  od Malachit   -  3.07.

Bardzo serdecznie dziękuję

1038101242_dzikuj1.jpg.76934435a82c63d7131d71d7e1da926d.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Negra & Anna napisał:

Jesli można to jeszcze proszę skakankę

 

Aniu tak mi przykro, już jej nie ma. Ponieważ nikt nie był nią zainteresowany dołożyłam komuś do paczki, nie pamiętam nawet komu  :(  A w jakim wieku jest dziewczynka ? Może znajdę coś odpowiedniego do wieku  :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Aniu tak mi przykro, już jej nie ma. Ponieważ nikt nie był nią zainteresowany dołożyłam komuś do paczki, nie pamiętam nawet komu  :(  A w jakim wieku jest dziewczynka ? Może znajdę coś odpowiedniego do wieku  :)

Nie ma potrzeby Elu, myślałam, że ona nada się dla dużych, tzn. dla mnie. Przez tą zdalną pracę przytyłam 5 kg i teraz muszę zrzucić ;)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Melduję, że przesyłka już u mnie i dziękuję bardzo :)

Elu, fotki butów zrobiłam, tylko muszę je jeszcze zmniejszyć i wyślę. Przepraszam, że tyle to trwa, ale mam istny sajgon i co noc siedzę do 4 rano nad pracami scrapowymi, mam wysyp zamówień na kartki, boxy i czekoladowniki, sama też trochę tego potrzebuję dla lekarzy i pielęgniarek, potem w dzień praca zdalna i opieka nad 96-letnią mamą, a jeszcze rozpaczliwie próbuję złapać chwile na oddech i relaks na balkonie, bo lato minie, kwiaty przekwitną, a ja tyle je będę widzieć, co przy podlewaniu :(  A ja tak kocham posiedzieć z kawą i haftem na balkonie, kiedy pachną lipy, maciejka i heliotrop... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Negra & Anna napisał:

Nie ma potrzeby Elu, myślałam, że ona nada się dla dużych, tzn. dla mnie. Przez tą zdalną pracę przytyłam 5 kg i teraz muszę zrzucić ;)

Spóźniłaś się Aniu o kilka dni  :(

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Isiak napisał:

Melduję, że przesyłka już u mnie i dziękuję bardzo :)

Elu, fotki butów zrobiłam, tylko muszę je jeszcze zmniejszyć i wyślę. Przepraszam, że tyle to trwa, ale mam istny sajgon i co noc siedzę do 4 rano nad pracami scrapowymi, mam wysyp zamówień na kartki, boxy i czekoladowniki, sama też trochę tego potrzebuję dla lekarzy i pielęgniarek, potem w dzień praca zdalna i opieka nad 96-letnią mamą, a jeszcze rozpaczliwie próbuję złapać chwile na oddech i relaks na balkonie, bo lato minie, kwiaty przekwitną, a ja tyle je będę widzieć, co przy podlewaniu :(  A ja tak kocham posiedzieć z kawą i haftem na balkonie, kiedy pachną lipy, maciejka i heliotrop... 

Nie ma pośpiechu, bo jeszcze nie udało mi się zakończyć tego bazarku  :)  Z tego co mówisz, widzę, że mamy podobny problem z czasem. Jego ciągły brak  :(

Link to comment
Share on other sites

Na odchudzanie to ja polecam niejedzenie węglowodanów , bardzo sie leci z wagi ja ważyłam 127 kg i jak zlikwidowałm węglowodany to zrzuciłam do 83  , Polecam jest to trudne bo się węglowodany lubi ale za to mozna tłusto i sie chudnie cały czas i szybko i nie m jojo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...