Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY Rozliczony. Sie zrobił i serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy, do 28.06.2020 godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

35 minut temu, Poker napisał:

Może być inpostem.

Super  :)

 38 fanty + 13,99 InPost = 51,99  

Proszę na PW:

  • Imię i nazwisko
  • adres e-mail
  • nr telefonu
  • miasto, ulicę kod pocztowy paczkomatu, do którego ma być dostarczona paczka. 
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Isabel napisał:

Południowe HOP!

 

1 godzinę temu, Isabel napisał:

A teraz popołudniowe HOP :)

Isabel kochana bardzo dziękuję   2032227018_kwiatki6.gif.17ee8b845482f971664ff3a588a7e512.gif  

Dzisiaj jestem bardzo zajęta domowymi sprawami i pracami. Nawet jeszcze nie zaprosiłam nikogo, ani na reklamie bazarków nie pokazałam tego bazarku  :( Jutro muszę to nadrobić.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Havanka napisał:

Przywitam się na jak zawsze wypasionym bazarku Eliczka i poproszę serduszka na kwotę 15 zł.

824988281_cieplutkozr.jpg.9a0575c343ab4e3be5aea2e2cfed3399.jpg Eluniu kochana i bardzo się cieszę, że zaglądnęłaś, a w dodatku z prezentem  :)  Bardzo dziękuję Eluniu     119489309_kwiatki2.gif.642d26a69d1b3d903c7d0bb5aa96e4bb.gif

A przy okazji zapytam na co ten syrop Synomax?

Link to comment
Share on other sites

Ptasi koncert sie zaczął. Pora wstać i pokazać ludziom bazarek !                   Elu, Synomax jest na bolace stawy i odbudowę chrzastki dla psow. Jeszcze do niedawna podawałam Misiaczkowi. Teraz z powodu duzych problemow z trzustka i watrobą, wymiotuje po nim. I tak zostało mi jedno, cale opakowanie.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Malachit napisał:

No kurczę miałam już nic nie kupować na razie, ale sukienka z kurami, no muszę ją mieć. Poproszę nr 80 KT :)
A 83 to jaki mniej-więcej rozmiar i materiał?

Witaj  :)  No tak to z nami kobietami jest, że jak coś nam teges, to musimy mieć  :)  Tu na szczęście dla psiaków.

Dziękuję ślicznie   pędzę zanotować.

83 sporawdzę i odpowiem.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, jaguska napisał:

Deszczowym wieczorkiem zaglądam na bazarek, proszę cegiełkę za 30zł i numer konta do wpłaty.

 

Witam serdecznie  :) Ja wczoraj padłam ze znużenia. O 21-szej byłam już w łóżku, a za chwilę spałam.  Dzisiaj dzień zaczął mi się też pracami przymusowymi. Dopiero teraz mogłam usiąść do kompa i tu tylko na chwilkę.

Dzi9ęki serdeczne Iwonko     1154757804_buziaczki6.jpg.227bc24b8d068f47fdc0036fda89f35a.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Isabel napisał:

Nocna zmiana się melduje :)

Isabel trwa na posterunku  :) Wielkie dzięki    kwiat.jpg.28ffdbb8ad69558b9db6654965ca61e9.jpg

Mi tak zupełnie wyjątkowo się złożyło, że nie mam czasu, gdy zrobię bazarek. Jeszcze może jutro i będę bardziej czasowa  :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Havanka napisał:

Ptasi koncert sie zaczął. Pora wstać i pokazać ludziom bazarek !                   Elu, Synomax jest na bolace stawy i odbudowę chrzastki dla psow. Jeszcze do niedawna podawałam Misiaczkowi. Teraz z powodu duzych problemow z trzustka i watrobą, wymiotuje po nim. I tak zostało mi jedno, cale opakowanie.

U mnie też rano piękny ptasi koncert słyszę.  Dzisiaj przed bramą wjazdową leżał martwy ptaszeczek  :(   Nie wiem nawet jaki to ptaszek.  Biedaczek  :)   Mąż go zakopał, żeby go koty nie poszarpały. Łezka w oku się zakręciła  :(

Może mojej Masi przydałoby się coś na stawy, bo odnoszę wrażenie, że chodzi jakby na sztywnych łapkach, ale ona w styczniu przeszła ostre zapalenie trzustki więc chyba dla niej też nie jest wskazane. Myślę, że z pewnością przyda się dla jakiegoś psiaczka, który nie ma takich problemów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...