Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY - Czy to nożyk czy to bluzka wpadnie grosik dla staruszka - dla Argo i DT mestudio do 25 maja 21:00


Aldrumka

Recommended Posts

4 godziny temu, TZmestudio napisał:

 i jego żółwika :)

Wiem, że bywa jeszcze w użyciu. Koszmar.

3 godziny temu, Aldrumka napisał:

a najczęściej pzeciętnemu nauczycielowi się chce czy nie ?

U mnie więcej niż połowa jest zaangażowana w to, co robi. Chociaż są też tacy, którzy "odwalają robotę". 

2 godziny temu, TZmestudio napisał:

Radek jest przecież nadprzeciętny i oczywiście że mu się chce. A w szkołach raczej informatycy nie uczą, więc sądzę, że mentalnie im się nie chce. Ale to było pytanie do Radka a mi się tu wyrwało :-)

Mówiąc poważnie nie jestem nauczycielem "od zawsze". Dokonałem takiego wyboru i na razie mi się chce. Jakby mi się przestało chcieć, musiałbym zmienić zajęcie:)

1 godzinę temu, Aldrumka napisał:

Pytałam Radka o obserwacje grona nauczycielskiego, choć w zasadzie może powinnam zapytać uczniów

Uczniowie to doskonale wyczuwają. Widać to po stosunku do przedmiotu. Szczególnie to widać, gdy jest dwóch, lub więcej, nauczycieli jednego przedmiotu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za trzymanie kciuków.

Wczoraj miałyśmy prześwietlenie. Jest bardzo źle. Tchawica dalej wysoko pod kręgosłupem. Serce o wiele większe niż na początku lutego i wątroba powiększona. Wyniki z krwi bardzo dobre lub nieznacznie podwyższone. Jest ogólnie osłabiona po Furosemidzie, ale to lek niezbędny. Po zmianie jednego leku i podwyższeniu dawek jest w miarę dobrze. Ogólnie to stan chorobowy serca nie zatrzymał się i nadal ma trudności z oddychaniem. Jestem przygotowywana przez lekarzy na odejście Chanel. 

Postanowiłam, że nie będę jej zamykać w domu , żeby przedłużyć życie o kilka dni. Jeśli pogoda pozwoli wyjeżdżamy na działkę, którą uwielbia. Uff , ale się rozgadałam. 

Radek nauczycielem, fiu fiu , mam nadzieję że nie polskiego;):)

Zapraszamy na zakupy :)

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, andegawenka napisał:

Dziękuję za trzymanie kciuków.

Wczoraj miałyśmy prześwietlenie. Jest bardzo źle. Tchawica dalej wysoko pod kręgosłupem. Serce o wiele większe niż na początku lutego i wątroba powiększona. Wyniki z krwi bardzo dobre lub nieznacznie podwyższone. Jest ogólnie osłabiona po Furosemidzie, ale to lek niezbędny. Po zmianie jednego leku i podwyższeniu dawek jest w miarę dobrze. Ogólnie to stan chorobowy serca nie zatrzymał się i nadal ma trudności z oddychaniem. Jestem przygotowywana przez lekarzy na odejście Chanel. 

Postanowiłam, że nie będę jej zamykać w domu , żeby przedłużyć życie o kilka dni. Jeśli pogoda pozwoli wyjeżdżamy na działkę, którą uwielbia. Uff , ale się rozgadałam. 

Radek nauczycielem, fiu fiu , mam nadzieję że nie polskiego;):)

Zapraszamy na zakupy :)

Dalej trzymamy kciuki, już byłam pełna obaw jak nie zaglądałaś. Ale widzę, że kryzys nie jest zażegnany .. popieram wyjazd na działkę

 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Aldrumka napisał:

Dalej trzymamy kciuki, już byłam pełna obaw jak nie zaglądałaś. Ale widzę, że kryzys nie jest zażegnany .. popieram wyjazd na działkę

 

Dziękuję.

Chorobę serca można zahamować, ale wyleczyć nigdy. Chanel to mama z hodowli. Dostałam ją bardzo chorą. Przez przez pierwszy rok był generalny remont. Później było cudownie. Rok temu w grudniu, przed higienizacją została dokładnie przebadana i wtedy wyszło że coś zaczyna się dziać. Stan wtedy był na tyle dobry , że zabieg się odbył. Wczoraj bali się ją prześwietlić.

Zapraszamy na zakupy :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, andegawenka napisał:

Postanowiłam, że nie będę jej zamykać w domu , żeby przedłużyć życie o kilka dni. Jeśli pogoda pozwoli wyjeżdżamy na działkę, którą uwielbia. Uff , ale się rozgadałam. 

Radek nauczycielem, fiu fiu , mam nadzieję że nie polskiego;):)

Cały czas zaciskam kciuki, żebyście mogły się sobą cieszyć jak najdłużej.

Z polskiego nigdy orłem nie byłem;) Uczę informatyki.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Radek napisał:

Cały czas zaciskam kciuki, żebyście mogły się sobą cieszyć jak najdłużej.

Z polskiego nigdy orłem nie byłem;) Uczę informatyki.

Dziękuję, jest minimalna poprawa w oddechu więc liczę , że chwilkę pobędziemy razem.

 

Mój syn miał dwa z informatyki. Kupiłam PC i poprawił na pięć. Dzisiaj posługuje się tym sprzętem zawodowo. 

Zapraszamy na zakupy :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, TZmestudio napisał:

Dzień dobry. 

I trzymamy kciuki w trudnym czasie. Znamy ten stan aż za dobrze. 

Większość z nas patrzyła bezradnie na odchodzenie naszych podopiecznych. :)

*

Ja już nic dla siebie nie znajdę. Można mnie rozliczyć. 

*

Zapraszamy na zakupy.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, TZmestudio napisał:

Ja tak myślę że co najmniej dwie, po jednej dla każdego beneficjenta bazarku :-)))))

 

1 godzinę temu, Aldrumka napisał:

Są dowolnej wysokości więc np  dwie po 1 zł

To mnie zachęciliście:)
Poproszę dwie cegiełki po 5 złotych. I jakieś info, gdzie przelać, by się przydało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...