Jump to content
Dogomania

~uroczy Wirusek - JUŻ WARSZAWIAK :)


Recommended Posts

Wiedomosci dobre - zrobione zakupy, typu wygodne szelki, karma, smycz prawie 3 m. Psiak wychodzi co 2 godziny, i odpukać, nie było wpadki. Pani położyła mu nasz kocyk na posłaniu w dużym pokoju w kącie - od razu zaakceptował i odespał stres :)

Na spacerze zawarł znajomości z 4 psami - 3 ok, z jednym już na odległość, na długość smyczy, wymienił uwagi, dość niekorzystne :)

Państwo mają dwa króliki, to nie bardzo się spodobały Wiruskowi. Ale są w osobnym pokoju, i powoli będzie zapoznawany.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A, dobrze :) Mamy kontakt z panią. Pytała mnie 10 dni temu, co robić, jak Wirusek do niektórych psów nie jest przychylnie nastawiony. Ale wtedy od razu zadzwoniłam do SOWA, spisałam sobie Jej wskazówki i przekazałam pani. To osoba, która chce pracowac z psem, energiczna, otwarta, wiec będzie ok.

SOWA - jeszcze raz bardzo, bardzo Ci dziękuję za porady!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nadrobiłam zaległości - "zdążyłam" na happy end :)

a co do emerytury - do mnie zbliża się WIELKIMI krokami, jeszcze tylko 3 miesiące, czyli jesteśmy z malagos ten sam rocznik :)

Nie dam rady odpoczywać, za to będę miała więcej pieniążków dla moich piesków, bo oprócz emerytury ( wielka to ona nie będzie) mam propozycję zostania w pracy i wybrania sobie ilości godzin, np. 1/2 etatu, inne obowiązki - czyli ogród i stado psich starowinek -  bez emerytury :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...