Jump to content
Dogomania

Zadłużony Fabio:(Psiak ,który całe swoje 8letnie życie spędził na łańcuchu, JUZ W DS:)


Recommended Posts

1 godzinę temu, Murka napisał:

Pani z Tarnowskich Gór nie zadzwoniła już, Ci od SMSa też się nie odezwali... wczoraj i dzisiaj dzwoniła pani spod Opola. Ale nici z tego.

Ważne, że odzew jest, to w końcu ktoś zgłosi się odpowiedni.

Znaczy to, że ogłoszenie zwraca uwagę ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Jest prośba do osoby, która ogłasza Fabio na Lublin o dodanie więcej zdjęć (podobno są tylko dwa).

Dzwoniła dziś pani z Lublina, obserwuje Fabio od trzech tygodni, zauważyła nawet, że na tydzień ogłoszenie zniknęło:) Dopytywała o psiaka i zastanawia się nad jego adopcją. Nie ma niestety internetu, więc nie mogę wysłać jej fotek mailem. Prosiła o dodanie do ogłoszenia więcej zdjęć, żeby mogła go sobie lepiej zobaczyć.

Link to comment
Share on other sites

Ojej, to pozostaje trzymać kciuki! A może Pani podesłać na e-mail zdjęcia? :)

Ja miałam zapytanie z Wrocławia. Pani (albo pan?) zadała milion pytań nt relacji Fabio z małym dzieckiem, zostawania w domu, czy wytrzyma 10h sam itd. Zaczęłam odpisywać. Dość obszernie (choć i konkretnie) odpisałam jak to wygląda z adopcją psa, na co uważać przy kontakcie psów z małymi dziećmi itd. naprawdę się przyłożyłam do odpowiedzi i z sercem chciałam odpisać komuś zainteresowanemu adopcją. I ta osoba w tym momencie, kiedy kończyłam odpisywać po prostu mnie zablokowała (na olx widać jak ktoś nam odpisuje). Jeszcze 10min wcześniej mogłam wysłać wiadomość, a chwilę później już nie... Byłam zirytowana, aż mnie zniechęciło to do jakichkolwiek odpowiedzi na olx, tłumaczenia i bycia życzliwym. Jak nic, będę ignorować wiadomości albo pisać tylko "kontakt wyłącznie telefoniczny". :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Murka napisał:

Jest prośba do osoby, która ogłasza Fabio na Lublin o dodanie więcej zdjęć (podobno są tylko dwa).

Dzwoniła dziś pani z Lublina, obserwuje Fabio od trzech tygodni, zauważyła nawet, że na tydzień ogłoszenie zniknęło:) Dopytywała o psiaka i zastanawia się nad jego adopcją. Nie ma niestety internetu, więc nie mogę wysłać jej fotek mailem. Prosiła o dodanie do ogłoszenia więcej zdjęć, żeby mogła go sobie lepiej zobaczyć.

Na Lublin jest moje ogłoszenie. Jednak jest tutaj 8  zdjęć. Owszem, ogłoszenie zniknęło na trochę bo się akurat skończyło a ja niezuważyłam.

Dora ogłasza na Kraków, Tyska Wrocław i Gliwice a ja na Lublin i Warszawe.

Link do ogłoszenia

https://www.olx.pl/oferta/fabio-pies-o-niebanalnej-urodzie-czy-znajdzie-dom-CID103-IDFdDY7.html

Tak myślę, że może pani nie załapała, że trzeba klikać w strzałki pod zdjęciem. Ja na początku o tym nie wiedziałam bo kiedyś tak nie było.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, bakusiowa napisał:

Na Lublin jest moje ogłoszenie. Jednak jest tutaj 8  zdjęć. Owszem, ogłoszenie zniknęło na trochę bo się akurat skończyło a ja niezuważyłam.

Dora ogłasza na Kraków, Tyska Wrocław i Gliwice a ja na Lublin i Warszawe.

Link do ogłoszenia

https://www.olx.pl/oferta/fabio-pies-o-niebanalnej-urodzie-czy-znajdzie-dom-CID103-IDFdDY7.html

Tak myślę, że może pani nie załapała, że trzeba klikać w strzałki pod zdjęciem. Ja na początku o tym nie wiedziałam bo kiedyś tak nie było.

Ok, to zadzwonię do tej pani i powiem, że jest więcej zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...