Jump to content
Dogomania

Zadłużony Fabio:(Psiak ,który całe swoje 8letnie życie spędził na łańcuchu, JUZ W DS:)


Recommended Posts

Wczoraj jakiś pan dzwonił i pytał o Fabio, ale tak tylko informacyjnie i chyba nic z tego nie będzie...

 

Rozliczenie:

Stan konta na 21 październik wynosił -450,70 zł

+50 zł agat21

+30 zł ŚWIAT

+100 zł Dorota Ś.

+10 zł Niesiowata

+50 zł helli

-360 zł hotelowanie 22.10-20.11

Stan konta na 20 listopad wynosi -570,70 zł.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Murka napisał:

Wczoraj jakiś pan dzwonił i pytał o Fabio, ale tak tylko informacyjnie i chyba nic z tego nie będzie...

 

Rozliczenie:

Stan konta na 21 październik wynosił -450,70 zł

+50 zł agat21

+30 zł ŚWIAT

+100 zł Dorota Ś.

+10 zł Niesiowata

+50 zł helli

-360 zł hotelowanie 22.10-20.11

Stan konta na 20 listopad wynosi -570,70 zł.

Kurcze,ale długi:( piesiulka się zasiedział:( a taki śliczny i dobry

Link to comment
Share on other sites

Miałam dziś fajny telefon, pani z Tarnowskich Gór, gaduła, brzmiało bardzo dobrze, opowiadała mi o dwóch poprzednich pieskach, jeden odszedł niedawno i w domu pustka. Fabio nie zostawałby sam, bo z mężem pracują na zmiany. Opowiadała mi z pół godziny o perypetiach tamtych psiaków z wetami, o problemach zdrowotnych, całą historię odejścia poprzedniego pieska. Głos się jej łamał momentami. Chyba się chciała po prostu wygadać, bo miała zadzwonić po południu po rozmowie z mężem i z decyzją o adopcji Fabio i... cisza. Albo mąż się nie zgodził.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Murka napisał:

Miałam dziś fajny telefon, pani z Tarnowskich Gór, gaduła, brzmiało bardzo dobrze, opowiadała mi o dwóch poprzednich pieskach, jeden odszedł niedawno i w domu pustka. Fabio nie zostawałby sam, bo z mężem pracują na zmiany. Opowiadała mi z pół godziny o perypetiach tamtych psiaków z wetami, o problemach zdrowotnych, całą historię odejścia poprzedniego pieska. Głos się jej łamał momentami. Chyba się chciała po prostu wygadać, bo miała zadzwonić po południu po rozmowie z mężem i z decyzją o adopcji Fabio i... cisza. Albo mąż się nie zgodził.

Mam nadzieję, że nie zrobiła sobie terapii Twoim kosztem. Tylko rzeczywiście chce dać dom kolejnemu psu i zapełnić pustkę po tym, który odszedł.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

I już miałam pierwsze zapytanie z Wrocławia o Fabio, odesłałam do kontaktu telefonicznego (w ogłoszeniu podane są namiary do Murki i do Dory).

Do mnie nikt nie dzwonił,do Murki chyba ktoś dzwonił z Tarnowskich Gór,ale jak nic nie pisze to chyba nic z tego:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...