Jump to content
Dogomania

Zadłużony Fabio:(Psiak ,który całe swoje 8letnie życie spędził na łańcuchu, JUZ W DS:)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
13 minut temu, Murka napisał:

Fabio się do kotów (i innych małych zwierząt) kompletnie nie nadaje. Wszystko chce upolować:(

Murko, POMYŁKA Z MOJEJ STRONY. Dostałam takie zapytanie a nie jak Twoje. Nie zacytowałam wiadomości.

 

Dzień dobry, mieszkam dużym, trzypokojowym mieszkaniu, 4 piętro, winda, 2 balkony. Do pracy dojeżdżam metrem lub tramwajem i jest zgoda na obecność pieska. Mam tam też kawałek terenu. Myśli Pani, że Fabio odnalazłby się w takich warunkach?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, bakusiowa napisał:

Murko, POMYŁKA Z MOJEJ STRONY. Dostałam takie zapytanie a nie jak Twoje. 

 

Dzień dobry, mieszkam dużym, trzypokojowym mieszkaniu, 4 piętro, wina, 2 balkony. Do pracy dojeżdżam metrem lub tramwajem i jest zgoda na obecność pieska. Mam tam też kawałek terenu. Myśli Pani, że Fabio odnalazłby się w takich warunkach?

Myślę, że spokojnie odnalazłby się w bloku, to nie jest lękliwy psiak i szybko się odnajduje wśród obcych (jest bardzo łagodny). Nie wiem na 100% jak z zostawaniem samemu (może poszczekiwać na początku), ale on dużo śpi i jest spokojny. Niszczyć raczej nic nie będzie, czystość zachowuje super.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2020 o 08:09, DORA1020 napisał:

Nerus nie czekał......nadal czeka

gdyby Fabio pojechał do DS

Neruś wskoczyłby na jego miejsce

ale jest też średnia,wilczkowata sunia w potrzebie,ludzie ja dokarmiają,śpi pod czyimś płotem:(

a  idzie na zimę ,nie na lato:(

Jeśli ta sunia aktualna to mogę ją przyjąć. Wiem, że z finansami ciężko, ale ja mogę poczekać na pieniądze. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2020 o 16:20, bakusiowa napisał:

Murko, POMYŁKA Z MOJEJ STRONY. Dostałam takie zapytanie a nie jak Twoje. Nie zacytowałam wiadomości.

 

Dzień dobry, mieszkam dużym, trzypokojowym mieszkaniu, 4 piętro, winda, 2 balkony. Do pracy dojeżdżam metrem lub tramwajem i jest zgoda na obecność pieska. Mam tam też kawałek terenu. Myśli Pani, że Fabio odnalazłby się w takich warunkach?

Czy ten ktoś się odezwał jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyśka) napisał:

Prześliczny! Czy potrzebujecie wsparcia w ogłoszeniach?
Jeśli tak to poproszę o linki do aktualnych, aby nie powielić miasta :)

Tak,bardzo potrzebujemy

ogłaszam na Kraków,zrobię jeszcze na Wrocław,jak możesz to proszę na Warszawę

https://www.olx.pl/oferta/fabio-grzeczny-lagodny-psiak-czeka-na-dom-CID103-IDFKmKD.html

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2020 o 08:26, Tyśka) napisał:

Prześliczny! Czy potrzebujecie wsparcia w ogłoszeniach?
Jeśli tak to poproszę o linki do aktualnych, aby nie powielić miasta :)

 

Dnia 9.11.2020 o 18:29, DORA1020 napisał:

Tak,bardzo potrzebujemy

ogłaszam na Kraków,zrobię jeszcze na Wrocław,jak możesz to proszę na Warszawę

https://www.olx.pl/oferta/fabio-grzeczny-lagodny-psiak-czeka-na-dom-CID103-IDFKmKD.html

U mnie ma ogłoszenia na Lublin i Warszawę.

Tyśka, umiesz pisać ładne teksty więc coś pokombinuj. Później trochę ściągnę z Twojego tekstu i zmodyfikuję ogłoszenie.Trzeba napisać, że Fabio posiada instynkt łowiecki i żadne mniejsze zwierzątka nie są mile widziane. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyśka) napisał:

Dziękuję za miłe słowa. Od wczoraj zrobiłam 10 różnych ogloszen, więc nie wiem czy dzisiaj będę jeszcze twórcza, ale juz dzisiaj przejrzę wątek i pomyślę nad tekstem. Ogłoszenie postaram się zrobić do końca tego tygodnia.

Daj w dziale psy ze schronisk to wyróżnienie będzie tańsze.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyśka) napisał:

Dziękuję za ogłoszenia. Jesteś mistrzynią pisania tekstów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...