Jump to content
Dogomania

Zadłużony Fabio:(Psiak ,który całe swoje 8letnie życie spędził na łańcuchu, JUZ W DS:)


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
1 minutę temu, Murka napisał:

Dziś jakieś dzieci dzwoniły w sprawie Fabio... powiedziałam, że muszę rozmawiać z kimś dorosłym, ale znając życie pewnie nikt nie zadzwoni.

U mnie ma dwa wyróżnione ogłoszenia. Trzeba czekać. Wiadomo jednak, że czarne mają pod górkę.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, bakusiowa napisał:

Neruś czekał w kolejce?

Nerus nie czekał......nadal czeka

gdyby Fabio pojechał do DS

Neruś wskoczyłby na jego miejsce

ale jest też średnia,wilczkowata sunia w potrzebie,ludzie ja dokarmiają,śpi pod czyimś płotem:(

a  idzie na zimę ,nie na lato:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Nerus nie czekał......nadal czeka

gdyby Fabio pojechał do DS

Neruś wskoczyłby na jego miejsce

ale jest też średnia,wilczkowata sunia w potrzebie,ludzie ja dokarmiają,śpi pod czyimś płotem:(

a  idzie na zimę ,nie na lato:(

Czy jest możliwość zrobienia zdjęć? Trzeba napisać o suni na wątku szczebrzeszyńskim może znajdzie się pomoc dla niej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2020 o 17:00, Murka napisał:

Dziś jakieś dzieci dzwoniły w sprawie Fabio... powiedziałam, że muszę rozmawiać z kimś dorosłym, ale znając życie pewnie nikt nie zadzwoni.

Podaj mi proszę tel do siebie. Chciałabym dac kontakt Pani zainteresowanej moim Solarem. Fabio jest podobny, mam wypełnioną ankietę przedadopcyjną.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jaaga napisał:

Podaj mi proszę tel do siebie. Chciałabym dac kontakt Pani zainteresowanej moim Solarem. Fabio jest podobny, mam wypełnioną ankietę przedadopcyjną.

Dzięki, ale Fabio się nie nada do tego domu, bo ma bardzo silny instynkt łowiecki, a z tego co czytałam na wątku zamojskim, to tam jest kot i świnka morska. Fabio goni koty bardzo zajadle:(

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Murka napisał:

Dzięki, ale Fabio się nie nada do tego domu, bo ma bardzo silny instynkt łowiecki, a z tego co czytałam na wątku zamojskim, to tam jest kot i świnka morska. Fabio goni koty bardzo zajadle:(

Ojej, to rzeczywiście nie mam co go polecić.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, DORA1020 napisał:

Szkoda:( bardzo

Tak, szkoda. Wytłumaczyłam pani, że mimo ich chęci, wiele duzych psów po przejsciach będzie miec problem z zaakceptowaniem małych, futrzastych zwierząt. Przy takim psie szybko mogłoby dojść do tragedii. tym bardziej, że kotka nigdy nie miała kontaktu z psem, więc problemy z akceptacją mogą być po obu stronach. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, DORA1020 napisał:

Mam jeszcze  dużego,młodego psiaka w typie labradora.Pewnie charakter łagodny.

Ale w patologii,na łańcuchu czeka na miejsce u Murki.

Dlatego tak bardzo chciałam znależć dom  dla Fabio.

No nic....czekamy.....

Dora1020 czy Fabio ma ogłoszenia niewyróżnione?Bym mogła jedno wyróżnić na miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie Fabio:

Stan konta na 21 wrzesień wynosił -332,70 zł

+30 zł bakusiowa

+140 zł DORA1020 (40 zł od Oleny84 i 100 zł od osoby z poza dogo)

+30 zł ŚWIAT

+10 zł Niesiowata

+50 zł helli

-360 zł hotelowanie 22.09-21.10

-10 zł odrobaczenie

-8 zł Fiprex

Stan konta na 21 październik wynosi -450,70 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • DORA1020 changed the title to Zadłużony Fabio:(Psiak ,który całe swoje 8letnie życie spędził na łańcuchu,teraz ma szanse na normalny dom,ale nie ma deklaracjiBardzo proszę o finansowe wsparcie psiaka,który teraz ma szanse na lepsze życie.
11 godzin temu, agat21 napisał:

O rany, a jak moje wpłaty??! Czyżbym zapomniała o nich? Rany, jakoś ostatnio mam już siebie dosyć, że tak nie ogarniam wielu spraw.. Dora, daj mi znać szybko, proszę

Zapomniałaś:)  Widzę,że masz pamięć taką jak ja

od początku pobytu Fabio u Murki 4 x 10zł=40zł

no to konto Fabusia się wzbogaci:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...