Jump to content
Dogomania

Zadłużony Fabio:(Psiak ,który całe swoje 8letnie życie spędził na łańcuchu, JUZ W DS:)


Recommended Posts

Szukamy osoby do zrobienia wizyty dla Fabio w Piasecznie. 

Potrzebna osoba komunikatywna, bo pan jest Portugalczykiem:) ale mówi po polsku.

 

Póki co rozliczenie:

Stan konta na 20 listopad wynosił -570,70 zł

+30 zł ŚWIAT

+200 zł  Skarpeta im. Tallcot

+10 zł Niesiowata

+250 zł jess

+30 zł agat21

+50 zł helli

-360 zł hotelowanie 21.11-20.12

Stan konta na 20 grudzień wynosi -360,70 zł.

 

 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, DORA1020 napisał:

To fajnie,chyba przed świetami nie znajdzie się nikt kto by zrobił

Wiem że to za bardzo w przyszłość, ale będę organizować transport dla Amika (przenosze go do innego mniejszego hotelu) z Kransystawu pod Wrocław, po feriach, czyli 19.01. Jeśli więc ten domek nie wypali albo inny psiak/kicia będzie szukać transportu to może udałoby się rozłożyć koszty na kilka zwierzaków.

 

Mam ogromną nadzieję, że Fabio się uda i ten domek pod Warszawą to właśnie ten :)

Do kogo podać namiary wizytatorce? 

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Tyśka) napisał:

 

 

Mam ogromną nadzieję, że Fabio się uda i ten domek pod Warszawą to właśnie ten :)

Do kogo podać namiary wizytatorce? 

Na olx w ogłoszeniu na Warszawę jakaś osoba napisała wiadomość z pretensją, że wolontariusze utrudniają adopcje. No i dziwnym trafem ogłoszenie zostało usunięte. Teraz ma u mnie  tylko na Lublin.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tyśka) napisał:

Wiem że to za bardzo w przyszłość, ale będę organizować transport dla Amika (przenosze go do innego mniejszego hotelu) z Kransystawu pod Wrocław, po feriach, czyli 19.01. Jeśli więc ten domek nie wypali albo inny psiak/kicia będzie szukać transportu to może udałoby się rozłożyć koszty na kilka zwierzaków.

 

Mam ogromną nadzieję, że Fabio się uda i ten domek pod Warszawą to właśnie ten :)

Do kogo podać namiary wizytatorce? 

Do Murki?

Link to comment
Share on other sites

Dostałam zapytanie z Łodzi o Fabio od młodej pary. Są zainteresowani adopcją psiaka, również są zmotoryzowani, więc mogą kawałek podjechać. Poprosilam o kontakt wskazany w ogłoszeniu (czyli z murka), mam nadzieję, że zadzwonią i coś z tego będzie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyśka) napisał:

Dostałam zapytanie z Łodzi o Fabio od młodej pary. Są zainteresowani adopcją psiaka, również są zmotoryzowani, więc mogą kawałek podjechać. Poprosilam o kontakt wskazany w ogłoszeniu (czyli z murka), mam nadzieję, że zadzwonią i coś z tego będzie.

O  byłoby super

te info napawa nadzieją,oby tylok się nie rozmyślili

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...