Jump to content
Dogomania

Zadłużony Fabio:(Psiak ,który całe swoje 8letnie życie spędził na łańcuchu, JUZ W DS:)


Recommended Posts

 

10 godzin temu, Tyśka) napisał:

Dostałam zapytanie z Łodzi o Fabio od młodej pary. Są zainteresowani adopcją psiaka, również są zmotoryzowani, więc mogą kawałek podjechać. Poprosilam o kontakt wskazany w ogłoszeniu (czyli z murka), mam nadzieję, że zadzwonią i coś z tego będzie.

W Łodzi miałabym osobą do przeprowadzenia wizyty.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

Jest bardzo duże zainteresowanie Fabio na moim ogłoszeniu,że nikt jeszcze nie dzwonił?

  • Statystyki
  • Wyczyszczone 18:50, 1 stycznia 2021liczbę wyświetleń
    950
  • 31
  • 100
  •  

https://www.olx.pl/oferta/fabio-w-typie-posokowca-labradora-CID103-IDH6VVE.html

Ja mam od jakiegoś tygodnia pytania (głównie SMS) o "czarnego pieska", ale jak proszę o podanie imienia to "ojej, nie pamiętam" albo cisza. Nie wiem czy to Fabio takie wzięcie ma czy Grześ (ktoś mi mówił, że na zdjęciu się piłką bawi, a Fabio chyba takich zdjęć nie ma). W każdym razie na pytaniach się kończy. Nic konkretnego:(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Murka napisał:

Ja mam od jakiegoś tygodnia pytania (głównie SMS) o "czarnego pieska", ale jak proszę o podanie imienia to "ojej, nie pamiętam" albo cisza. Nie wiem czy to Fabio takie wzięcie ma czy Grześ (ktoś mi mówił, że na zdjęciu się piłką bawi, a Fabio chyba takich zdjęć nie ma). W każdym razie na pytaniach się kończy. Nic konkretnego:(

W moim ogłoszeniu jest jedno takie zdjęcie ale nie z piłką raczej.Prędzej by się pytali o posokowca albo labradora bo tytuł jest taki.

Fabio w typie posokowca,labradora. Szczecin - image 1

Tak sobie myślę,czy OLX nie zawyża tych wyświetleń.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Murka napisał:

Ja mam od jakiegoś tygodnia pytania (głównie SMS) o "czarnego pieska", ale jak proszę o podanie imienia to "ojej, nie pamiętam" albo cisza. Nie wiem czy to Fabio takie wzięcie ma czy Grześ (ktoś mi mówił, że na zdjęciu się piłką bawi, a Fabio chyba takich zdjęć nie ma). W każdym razie na pytaniach się kończy. Nic konkretnego:(

Piłką bawi się Cyganek.

Jestem nieduży , czarny i czekam na swój dom Lublin - image 1

Jestem nieduży , czarny i czekam na swój dom Lublin - image 1

Fabio ma z piłką która leży na żółtym kocu. 

Grześ ma takie zdjęcia z piłką.

Koci przyjaciel: nieduży, spokojny i bezdomny od zawsze Katowice - image 1

Uroczy kundelek - będzie Ci wierny do utraty tchu Warszawa - image 1

U mnie Fabio ma dwa ogłoszenia. Na jednym jest Fabjanem na drugim Fabio.

Cyganek ma dwa ogłoszenia i jest Cygankiem.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Anula napisał:

Jak nie Fabio skoro zdjęcia brałam z wątku albo z ogłoszenia Fabio na wątku.

Fabio nie bawi się zabawkami. I nie ma skarpetek.

To na zdjęciu to mała suczka, która już znalazła dom.

O tutaj są jej fotki:

https://www.dogomania.com/forum/topic/138782-zajrzyj-a-przekonasz-się-że-warto-pomagaćkarolek-bambo-łatka-plamkapapilonek-i-jeżynka-już-bezpiecznena-pomoc-czekają-kolejne-bezdomniaki/page/155/

 

To pewnie ten labrador w tytule ich tak przyciąga.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Anula napisał:

W moim ogłoszeniu jest jedno takie zdjęcie ale nie z piłką raczej.Prędzej by się pytali o posokowca albo labradora bo tytuł jest taki.

Fabio w typie posokowca,labradora. Szczecin - image 1

Tak sobie myślę,czy OLX nie zawyża tych wyświetleń.

Nabijają i to w bardzo szybkim tempie po wyróżnieniu ogłoszenia. Kiedyś ktoś napisał to na dogo i miał rację. Ja tylko dziwiłam się taką wielką ilością wyświetleń w krótkim czasie ale nie pomyślałam, że to sprawka olx-a

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W te okropne mrozy Fabio siedział w domu i bardzo mu się podobało, chociaż musiał być w kennelu ze względy na tabuny kotów grasujące po domu. Nie miał ochoty wracać do boksu, ale co zrobić. Mam nadzieję, że ten rok będzie dla niego szczęśliwy i znajdzie domek.

 

Rozliczenie:

Stan konta na 20 grudzień wynosił -360,70 zł

+45 zł Dora1020 (bazarek)

+30 ŚWIAT

+80 zł Dora1020 (bazarek)

+10 zł Niesiowata

+200 zł Ingrid44

+50 zł helli

-360 zł hotelowanie 21.12-19.01

Stan na 19 styczeń wynosi -305,70 zł.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Murka napisał:

W te okropne mrozy Fabio siedział w domu i bardzo mu się podobało, chociaż musiał być w kennelu ze względy na tabuny kotów grasujące po domu. Nie miał ochoty wracać do boksu, ale co zrobić. Mam nadzieję, że ten rok będzie dla niego szczęśliwy i znajdzie domek.

 

Rozliczenie:

Stan konta na 20 grudzień wynosił -360,70 zł

+45 zł Dora1020 (bazarek)

+30 ŚWIAT

+80 zł Dora1020 (bazarek)

+10 zł Niesiowata

+200 zł Ingrid44

+50 zł helli

Stan na 19 styczeń wynosi -305,70 zł.

Bardzo dziękuję wszystkim za wpłaty dla Fabusia:)

Martwi mnie tylko,że tak długo czeka na dom,mimo tylku ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Odświeżyłam ogłoszenia (dziękuję bakusiowa za wyróżnienie) i zrobiłam misz-masz, może tekst się opatrzył...

I tak z Wrocławia przeniosłam do Poznania: https://www.olx.pl/oferta/szczescie-kryje-sie-w-oczach-i-rozmerdanym-ogonie-rodzinny-pies-ideal-CID103-IDHkgNx.html
A z Łodzi do Wrocławia: https://www.olx.pl/oferta/do-serca-przytul-psa-slodki-ufny-przyjaciel-CID103-IDH9Wg6.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...