Jump to content
Dogomania

Zadłużony Fabio:(Psiak ,który całe swoje 8letnie życie spędził na łańcuchu, JUZ W DS:)


Recommended Posts

Nareszcie....Fabio  już u Murki.......nie było łatwo pomóc temu psiakowi,nie jest to wszystko takie proste,ale w końcu się udało:)wielkie podziękowania dla Murki:):) że przyjechała po psiaka

teraz czekamy na info od Murki...odpchlania,odrobaczanie i kastracja,mam nadzieję,że Fabio jest zdrowy

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Murka napisała na wątku szczebrzeszyniaków:

 

U nas jest psiak uratowany z łańcucha, o którym tu Dora kiedyś pisała (nie mogę teraz znaleźć). Psiak nazywa się  Fabio , jest średniej wielkości, ma coś z gończego i coś z labradora. Bardzo miły i sympatyczny piesek. Niestety nie jest już młody, ale mam nadzieję, że dobry charakter pomoże mu znaleźć dom:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiedziałam, że psiak ma wątek:)

Z całą pewnością jest jakimś mieszańcem psa gończego (z labradorem lub posokowcem), widać to po jego postawie, ruchach i głosie.

Póki co to bardzo spokojny, grzeczny i przyjazny psiak. Ładnie chodzi na smyczy i załatwia się na spacerach.

W samochodzie jechał grzecznie, nie ma choroby lokomocyjnej. Jest przyjaźnie nastawiony do innych psów; nawet do samców, które podchodzą do jego boksu się przywitać z nowym lokatorem, Koker macha ogonem:)

Zapodałam mu już Fiprex i robię mu odrobaczenie 5-dniowe. Uszy ma czyste, żadnych niepokojących objawów, więc nie woziłam go na razie do weta. Waży na ok. 20 kg. 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

dziewczyny piszą , że jest śliczny , to znaczy ,że gdzieś go widzą , a ja nie . BUU

 

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Był na wątku grupowym Dory i hoteliku. Ale zdjęć już nie ma, zniknęły.

Nie martwcie się,będą:)

Link to comment
Share on other sites

Na razie wrzucę znów fotki, które zniknęły:

3395ad49e8ce52a6gen.jpg

53f362319139ac0agen.jpg

cb8de92f3de4caaegen.jpg

e04d354ae5b853bbgen.jpg

 

Sesję do ogłoszeń postaram się zrobić w weekend. Jutro Fabio będzie zaszczepiony, a za dwa tygodnie kastracja.

Psiak jest ogólnie fajny, bardzo łagodny, przyjazny do ludzi nawet obcych. Czasem bywa uparty i ciągnie na smyczy jak coś zwęszy. Ewidentnie płynie w nim krew jakiegoś psa myśliwskiego:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...