Jump to content
Dogomania

Zadłużony Fabio:(Psiak ,który całe swoje 8letnie życie spędził na łańcuchu, JUZ W DS:)


Recommended Posts

Coraz trudniej o deklaracje na dogo. Sytuacja nieciekawa u wielu z nas.. Dora, przypomnij mi na początku czerwca, wpłacę jednorazowo coś i deklaruję 10 zł miesięcznie dla niego. Proszę o przypominanie mi, bo czasem już nie ogarniam wszystkiego, sorry.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Coraz trudniej o deklaracje na dogo. Sytuacja nieciekawa u wielu z nas.. Dora, przypomnij mi na początku czerwca, wpłacę jednorazowo coś i deklaruję 10 zł miesięcznie dla niego. Proszę o przypominanie mi, bo czasem już nie ogarniam wszystkiego, sorry.

Dzięki bardzo:)

Ja tez nie ogarniam...a do tego skleroza...

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, agat21 napisał:

Coraz trudniej o deklaracje na dogo. Sytuacja nieciekawa u wielu z nas.. Dora, przypomnij mi na początku czerwca, wpłacę jednorazowo coś i deklaruję 10 zł miesięcznie dla niego. Proszę o przypominanie mi, bo czasem już nie ogarniam wszystkiego, sorry.

Obiecałam, że jak już będzie w hotelu to będę wysyłać zaproszenia na watek.

Link to comment
Share on other sites

Fakt, Rafał obecnie mało uchwytny. Chorował, a do tego szwankuje mu telefon :( Mnie też odpowiada dopiero po jakimś czasie. :(
Mam nadzieję, że uda się jak najszybciej z transportem, bo czas działa na niekorzyść Fabio. A może trzeba poszukać transportu na fejsbuku? To mogę popytać.

Link to comment
Share on other sites

Nie  wchodzi  w grę fb

nie mogę pisać o tym na wątku

zastanawiałam sie czy nie odbiera tylko odemnie i od Krystyny,czy od nikogo

a jednak odbiera......

poprosiłam sue,żeby zadzwoniła,nie zna jej numeru

i o dziwo odebrał

zupełnie tego nie rozumiem,przecież zna sytuację,uzgodnilismy miejsce....to dlaczego ?

Link to comment
Share on other sites

Dora, proszę Cię... nie doszukuj się tutaj niczego... Dzisiaj Rafał jest dostępny, bo z nim rozmawiałam, ale przez parę dni miał problemy i też mi nie odpowiadał, to też człowiek ;)
Ale jeśli coś Ci nie odpowiada to może warto przemyśleć inny hotelik?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Dora, proszę Cię... nie doszukuj się tutaj niczego... Dzisiaj Rafał jest dostępny, bo z nim rozmawiałam, ale przez parę dni miał problemy i też mi nie odpowiadał, to też człowiek ;)
Ale jeśli coś Ci nie odpowiada to może warto przemyśleć inny hotelik?

Jeśli nie odbiera przez kilka dni a sprawa była gardłowa to różnie można myśleć i Dora dzieli się tym na wątku. Chyba między innymi po to jest ten wątek założony. Nie trzeba dawać takich rad. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...