Jump to content
Dogomania

Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !


Recommended Posts

Dnia 16.11.2021 o 19:50, Mazowszanka13 napisał:

Przyszedł dziś transporter nr 5 wielki jak wagon kolejowy. Ma kółka z hamulcami, poidełko i zdejmowany dach. Jak raz do samolotu, gdyby Lilka chciał ktoś z zagranicy (ha,ha !) Zdjęłam dach, do środka włożyłam szmatkę z posłanka i wsypuję chrupki. Chrupki znikają, ale nie wiem kto je wyjada, bo przy mnie nie ma odważnych. Jutro włożę coś pachnącego. Najlepszy byłby (zepsuty) śledź. Ponieważ to nasza sypialnia, to poprzestanę na kocim jadle.

Pilnuj Antka!....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaczeliśmy ćwiczenia z kontenerem. Lilek był wyraźnie speszony moją obecnością i aparatem. Rano, gdy nie miałam telefonu i leżałam dalej od niego to wlazł cały . Z brzegu leżą chrupki, w głębi kocia mokra karma.

https://www.youtube.com/watch?v=Njv3Pxq6_Gs

https://studio.youtube.com/video/6yXxZD7ERGU/edit

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Lilek przeżył święta nadzwyczaj dobrze. Wracał chętnie do domu, dał się głaskać gościom, a nawet wskoczył synowi do łóżka (!) Nie wiem czy to kwestia cywilizowania się czy zamulaczy. Na dzień przed przyjazdem gości dałam mu  Tabletki Uspakajające Labofarm (spoko, ziołowe), które poleciła mi behawiorystka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bliss też była mało zabawowa, a Szarutka tylko tolerowała, natomiast on był w nią wpatrzony jak w święty obraz i naśladował ją we wszystkim. Czy chciała czy nie, bardzo szybko go zsocjalizowała i Szarutek w braku innych możliwości, zaczął się bawić ze  mną w aport związanej w supły, bawełnianej szmatki. 

Link to comment
Share on other sites

Lilek stał się psem kanapowym. O wyjściu wieczorem nie ma mowy. Żadna siła go nie zmusi do wyjścia. Leży niewzruszony na łóżku.

Przy nowej koleżance zachowuje się jak rezydent senior. Bacznie ją obserwuje i pilnuje porządku. Wyrażnie widać, że jest u siebie i to nie od dziś. W maju stukną dwa lata.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 16:52, konfirm31 napisał:

Brawo, Lilek! Tego, co z takim trudem zdobyłeś 😉, nikomu nie oddawaj 🙂

On to wyraźnie wie:)

Dnia 7.01.2022 o 16:53, agat21 napisał:

No proszę - idealny sposób na strachulca to drugi pies, ale trzeba wiedzieć jaki 😉 Na łóżku wygląda godnie.

Na tym zdjęciu jest trochę niepewny, ale teraz wygląda lepiej. TZ go chwali, bo układa się równolegle. W odróżnieniu od Małej, która usadza się w nogach w poprzek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...