Jump to content
Dogomania

Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !


Recommended Posts

Od dziś zaczynamy. Dostał dawkę ok. 1 mg (tabletka 5 mg podzielona na cztery).

Melatonina droga jak diabli, bo kupiona w aptece. Na przyszłość będę bardziej roztropna, bo konfirm dała mi namiary na aptekę internetową, w której leki bez recepty i suplementy kosztują o wiele taniej.

Link to comment
Share on other sites

No jest chyba jakiś postęp, bo udaje mi się przemyć oczy. Co prawda mogę to zrobić raz, dwa razy, bo potem on ucieka. Nie wiem czy to on otworzył się po melatoninie czy to ja jestem bardziej śmiała w działaniu. Podobnie było z głaskaniem po Sedalinie.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lilek wczoraj bez obiadu, choć zwykle biegnie pierwszy.

Na werandzie stał rozłożony stolik. Nie wiadomo co to takiego, wiec na wszelki wypadek nie wszedł do środka. Ja nie wiem czy on się odnajdzie w mieście.

Dziś dziewiąty dzień podawania melatoniny, może trzeba jeszcze poczekać.

Link to comment
Share on other sites

Psy się często boją różnych przedmiotów, które się niespodziewanie pojawiają w miejscach, w których poprzednio ich nie było. Jak nabierze do Ciebie więcej zaufania i będzie chodził na smyczy, to się podchodzi z psem do takiego cosia i pokazuje, że nie ma się czego bać. Melatonina tego typu strachom ( to nie jest lęk), nie zapobiegnie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...