Jump to content
Dogomania

Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !


Recommended Posts

Prawie wszystkie moje dzikie tymczasy przemykały przez drzwi i furtkę , jakby grom z jasnego nieba miał na nie spaść. Ustępowało to zazwyczaj powoli.

Nie mam pojęcia czym to tłumaczyć.

Dobrze , że  chociaż tip topkami Lilek robi postępy, ale robi.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Poker napisał:

Prawie wszystkie moje dzikie tymczasy przemykały przez drzwi i furtkę , jakby grom z jasnego nieba miał na nie spaść. Ustępowało to zazwyczaj powoli.

Nie mam pojęcia czym to tłumaczyć.

Dobrze , że  chociaż tip topkami Lilek robi postępy, ale robi.

Aha, czyli klasyczne strachulcowe zachowanie. Ile czasu trwało u Ciebie cywilizowanie dzikusów ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mazowszanka13 napisał:

Pogoda jest beznadziejna, ale pożytek z tych deszczy, że zieleń wygląda baśniowo.

Szkoda, że nie wszędzie jest ten deszcz. U mnie tylko buro i zimno, a wody z nieba jak nie było tak nie ma.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Isiak napisał:

Cały dom wygląda baśniowo :) Pięknie :)

 

4 godziny temu, Poker napisał:

Też tak sądzę. Jak w czarodziejskim ogrodzie. Pięknie.

Zieleń dodaje urody jak nic innego. Szkoda, że wiejscy sąsiedzi wycinają co się da i sadzą tuje. Wydaje im się, że są nowocześni, a jak zwykle zostają w tyle.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mazowszanka13 napisał:

 

Zieleń dodaje urody jak nic innego. Szkoda, że wiejscy sąsiedzi wycinają co się da i sadzą tuje. Wydaje im się, że są nowocześni, a jak zwykle zostają w tyle.

Taaa, tuje tak pasują do polskiego krajobrazu jak cholera.. Pewnie myślą, że drugą Toskanię tu zrobią :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mazowszanka13 napisał:

 

Zieleń dodaje urody jak nic innego. Szkoda, że wiejscy sąsiedzi wycinają co się da i sadzą tuje. Wydaje im się, że są nowocześni, a jak zwykle zostają w tyle.

 

8 minut temu, agat21 napisał:

Taaa, tuje tak pasują do polskiego krajobrazu jak cholera.. Pewnie myślą, że drugą Toskanię tu zrobią :D

Nie przepadam za tujami. Są nudne, cały rok takie same. Lubię drzewa i krzewy liściaste, które zmieniają się wraz z porami roku i dają schronienie ptakom, miejsce do gniazdowania. Ale ludziom przeszkadzają liście jesienią, nie chce się ich sprzątać, to lepiej posadzić tuje i nie mieć roboty.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Isiak napisał:

 

Nie przepadam za tujami. Są nudne, cały rok takie same. Lubię drzewa i krzewy liściaste, które zmieniają się wraz z porami roku i dają schronienie ptakom, miejsce do gniazdowania. Ale ludziom przeszkadzają liście jesienią, nie chce się ich sprzątać, to lepiej posadzić tuje i nie mieć roboty.

Mamy podobnie zatem :)

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Nesiowata napisał:

Deszczowa przesyłka chyba było w... w sitku.  Zaczęło coś tam kropić.

No chyba to sitko już ma większe oczka, co? ;)

A wracając do Lulka, bo to przecież jego wątek, to jak się zachowuje teraz w domu? Nadal boi się podejść po smakołyki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...