Jump to content
Dogomania

Bixi-piesek - 8-tygodniowe szczenię w tarapatach-parwowiroza.23.05.20-Bixi za [TM*]


Recommended Posts

Dnia 13.05.2020 o 18:59, Anula napisał:

Tola,bardzo podziękuj w naszym imieniu p.Magdzie za paczkę.I powiedz,że jest cudną osobą o wspaniałym serduszku.

Oczywiście, mam z p. Magdą stały kontakt od momentu adopcji naszej Bezy:)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Czy zostały podjęte kroki w związku z chorobą Imbira?

Bixi przebywa w osobnym pomieszczeniu(nie przebywał w pomieszczeniu z Imbirkiem).Wszystkie pomieszczenia są odkażane codziennie kilka razy,przedmioty myte, prane koce,zmieniane.Jest włączany ozonator.

Żaden pies nie ma objawów parwowirozy jak na razie.

Nie wiem czy o te zapobiegawcze kroki pytasz Poker czy o jakieś inne?

Link to comment
Share on other sites

Bixi nie widział się nigdy z Imbirem, nie chadzali po tym samym wybiegu, ślady ich łapek nigdy nie miały możliwości nanieść się na siebie. Wet powiedział, że nie ma czegoś, co można dać fizycznie do organizmu zapobiegawczo. Jutro Bixi będzie odrobaczony, wet zasugerował pierwsze szczepienie na wirusówki na koniec tego tygodnia. Powiedział, że choroba skóry nie jest przeszkodą.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsza wiadomość zwaliła nas z nóg....Bixi ma parwo :(:(:( Hania napisała,że dzisiaj rano był lekko osowiały i zrobił kupę z łezką krwi.Natychmiast pojechali do weta,który potwierdził parwo.Otrzymał surowicę i kroplówkę.Piotrek do mnie zadzwonił bo Hania nie była w stanie rozmawiać.Oboje są wykończeni i zdołowani,że mimo wszelkich starań, jednak ta straszna choroba dotknęła psiaki pod ich opieką.Wiemy dobrze,jaka to podstępna i w zasadzie śmiertelna choroba,więc możemy się tylko modlić,że Bixi jakimś cudem ją pokona i wspierać Szafirków w tak trudnym dla nich wszystkich czasie.

Reszka bez objawów ale Piotrek zawiózł jej dzisiejszy kał do badania.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, iwna5702 napisał:

Agat 21 - przepraszam, ze tutaj, nie mogę wysłać do Ciebie wiadomośći z rozliczeniem bazarku  - chyba masz skrzyneczkę pełną

Zaraz sprawdzę , wydawało mi się, że jest jeszcze miejsce :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...