Jump to content
Dogomania

Rozterki wychowawcze


Ka92

Recommended Posts

Witam przygarnęłam szczeniaka ,którego właściciele oddali z powodu alergii dziecka  . Piesek według nich miał mieć 3 miesiące . Weterynarz twierdzi ze ma trochę więcej . Problem w tym ze Ci ludzie nigdy nie wzięli jej do wet , pierwsza wizytę miałyśmy wczoraj . Czyli brak szczepień ;( 

Sunia pięknie komunikuje potrzebę załatwiania się , nie wiem jak z ta kwarantanna . W internecie czytam ze całkowita kwarantanna zalecana przez lekarzy ma wpływ na całe życie pieska i jego rozwój psychiczny . Narazie wychodzimy pod blok na szybkie załatwianie a na wybieganie na działkę po południu będziemy jeździć . Jestem wściekła na tych ludzi bo piesek rosnie z każdym dniem i jak zacznę ja teraz uczyć na maty to jej się pomiesza bo dopiero dostawała nagrody za robienie na podwórku .

Totalnie nie wiem co robić , jej tez się nie podoba robienie w domu ewidentnie bo na dół idziemy jak bardzo woła . Zarazki podobno na butach można nawet przynieść . 
Boje się o sunie:( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...