Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY, ROZLICZONY Komu, komu, bo ide do domu. Ile dasz, za tyle masz... do 17.05. godz.22-ga czasu dogo.


elik

Recommended Posts

Bardzo serdecznie dziękuję Wam, bywalcom bazarku, za kupowanie, podrzucanie, wesołe i miłe gadanie.

324940954_kwiatki12.gif.913af3fa3acb882b7a008debb2bb5592.gif

 

Bazarkowanie z Wami, to przyjemność. Postaram się jeszcze dzisiaj zrobić zestawienie i rozesłać na PW, ale nie obiecuję, bo coś sen mnie morzy, a to nie sprzyja robieniu czegokolwiek, a rozliczeniom w szczególności. Jeśli nie dzisiaj, to jutro na pewno rozliczenie będzie w Waszych skrzyneczkach.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, themagda napisał:

czy to jeszcze podrzucać czy już koniec bo mogę podrzuciś Pompetą . jadłam na obiad kotlety mielone tak nietypowo bo na nocnej szafce a Pimpeta na łóżku z takim spojrzeniem że mi te kotlety w gardle stawały  spacer.png

Tylko jej brakuje kowbojskiego kapelusza w łapie splówy a nad głową dymek w którym napisane kilka kęsów albo życie !!!!. Az nie mogłam jeść od tego spojrzenia . No i kotlet zjadła Pimpeta bo nie szło jeść pod jej spojrzeniami. 

Nie karm jej kotletami. Pazury ma za długie, paluszki się wykrzywiają od tego i boli.

Link to comment
Share on other sites

ona musi mieć takie długie bo ma bardzo długie to żywe , dopiero co obcinałam wszystkim oprócz Lali i Gusi bo one walczą do ostatniej kropli krwi zeby im nie obcinać i muszę u weta ,a wet koło mnie bierze teraz 25 za pazury. Będę szła z Lalą gdzieś do innego weta Gusi pazury się całkiem ścierają bo ona bardzo biega więc wet obcina tylko boczne dwa na przednich łapach bo nie ma co obciąć.

Rlik tam jest npisane że osobisty odbiór tylko Nesiowata i Jo37 a np Magdarynka chyba też z Warszawy nie jestem pewna a ta osoba co ciała kolczyki i pierścionek miedziany różyczki z poprzedniego bazarku co dzwoniła podać wielkosć to też nie wiem czy sama odbierze czy wysłać .

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, themagda napisał:

Rlik tam jest npisane że osobisty odbiór tylko Nesiowata i Jo37 a np Magdarynka chyba też z Warszawy nie jestem pewna a ta osoba co ciała kolczyki i pierścionek miedziany różyczki z poprzedniego bazarku co dzwoniła podać wielkosć to też nie wiem czy sama odbierze czy wysłać .

Odbiorą od Ciebie Nesiowata i Jo37.

Kolczyki i pierścionek miedziane są dla agat21. To Jej nagroda z imiennego dla Binia. Ten pierścionek i kolczyki były na  bazarku dla Cyganka po 50,00 zł więc ja, jako fundator tej nagrody Wpłacę jako serduszko 20,00 zł dla Twojej Lali. Poproszę agat21, żeby skontaktowała się z Tobą w sprawie odbioru tej nagrody.

Link to comment
Share on other sites

Mam przykrą wiadomość  :(    Z powodu nieporozumienia themagda wysłała fanty do Krakowa, a ja jestem na działce  :( Bardzo mi przykro z tego powodu, bo wysyłka fantów będzie opóźniona. Do Krakowa wrócę w niedzielę. Postaram się jak najszybciej wysłać wszystkie fanty, do których mam adresy.

Bardzo przepraszam za to opóźnienie   przepraszam2.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, omi napisał:

Wpłacone. 

Odbiór osobisty :) 

Elik czekam na sms lub rozmowę telefoniczną - gdzie i kiedy :) 

Jestem znowu w kraku, ale tylko do piątku (5.06.) więc możemy spotkać się w tym czasie. Napisz proszę w który dzień i o jakiej godzinie byłoby dla Ciebie najdogodniej. Zaznaczam, że w poniedziałek mogę tylko do południa.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wyruszyły w drogę fanty do:

InPost  -  opłata 13,99 zł

  • Livka
  • koja
  • Magdarynka


Paczka w Ruchu  -  opłata 7,76 zł

  • Iwna5702
  • b-b 
  • yossariana 


Poczta   

  • Aska7  -  opłata 15,00 zł
  • Babcia Ania  -  opłata 13,00 zł
  • Patrycja96  -  opłata 13,00 zł
  • Isabel  -  opłata 3,30 zł

 

Bardzo gorąco proszę o informację o otrzymaniu fantów.

Link to comment
Share on other sites

Na konto bazarku wpłynęły poniższe kwoty:

  •     50,00 zł  od  Magdarynka  -  18.05.
  •       8,00 zł  od  AlfaLS  -  18.05.
  •     12,00 zł  od  guccio  -  18.05.
  •     30,00 zł  od  Patyrycja96  -  18.05.
  •     70,00 zł  od  elik  -  18.05.
  •     60,00 zł  od  koja  -  19.05.
  •     21,00 zł  od  Iwna5702  -  19.05.
  •   150,00 zł  od  Aska7  -  20.05.    nadpłata w całości dla Lali
  •      8,00 zł  od  Jo37  -  20.05.
  •     40,00 zł  od  omi  -  25.05.

Bardzo serdecznie dziękuję

757781166_kwiatki15.jpeg.79e653eb1d3cf1db508b838e1cdab036.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...