Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY, ROZLICZONY Komu, komu, bo ide do domu. Ile dasz, za tyle masz... do 17.05. godz.22-ga czasu dogo.


elik

Recommended Posts

30 minut temu, Magdarynka napisał:

No pewnie :)

A może zróbmy licytację, bo może jeszcze ktoś chciałby się przyłączyć do zabawy :)

Cena wywoławcza 30 zł, kto da najwięcej wygrywa, bo przecież trzeba uzbierać jak najwięcej dla Laluni :)

Magdarynko, może powiem o co chodzi. Aska7 prosiła żebym wstawiła na bazarek 3 broszki, które miały być tylko dla Laluni, bo ona potrzebuje dużo kasy na operację.  Aska7 powiedziała, że to na zachętę, ale myślała, żeby je tylko pokazać, a miałam je wystawić na nowym bazarku z licytacją. Ja nie zrozumiałam intencji Aska7 i wystawiłam te broszki, jako fanty na tym bazarku.  Dlatego Aska7 wykupiła swoje dwie broszki, a ja chcę kupić trzecią. Wystawię wszystkie na bazarku z licytacją. Może nawet jeszcze dzisiaj. Na tym bazarku miały być tylko pokazane. Mea kulpa.

Tak więc jeśli pozwolisz, to kupię tę broszkę za 40,00 zł i wystawię ją do licytacji z pozostałymi dwiema.

Może tak być?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Magdarynko, może powiem o co chodzi. Aska7 prosiła żebym wstawiła na bazarek 3 broszki, które miały być tylko dla Laluni, bo ona potrzebuje dużo kasy na operację.  Aska7 powiedziała, że to na zachętę, ale myślała, żeby je tylko pokazać, a miałam je wystawić na nowym bazarku z licytacją. Ja nie zrozumiałam intencji Aska7 i wystawiłam te broszki, jako fanty na tym bazarku.  Dlatego Aska7 wykupiła swoje dwie broszki, a ja chcę kupić trzecią. Wystawię wszystkie na bazarku z licytacją. Może nawet jeszcze dzisiaj. Na tym bazarku miały być tylko pokazane. Mea kulpa.

Tak więc jeśli pozwolisz, to kupię tę broszkę za 40,00 zł i wystawię ją do licytacji z pozostałymi dwiema.

Może tak być?

Oczywiście :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Magdarynka napisał:

Jeśli zaproponujesz więcej to broszka wtyczka jest Twoja :)

Nie bardzo mam sumienie

1 godzinę temu, elik napisał:

A jeśli Radek się nie zdecyduje, mogę ja dać więcej?

 

4 minuty temu, elik napisał:

Tak więc jeśli pozwolisz, to kupię tę broszkę za 40,00 zł i wystawię ją do licytacji z pozostałymi dwiema.

Może tak być?

A w takim przypadku to do licytacji przystąpię:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Madziu ponieważ dzisiaj jest ostatni dzień, bardzo Cię proszę przygotuj na już te fanty, które zostały kupione. Wieczorem dorzucisz resztę kupionych i w poniedziałek rano wyślij proszę na mój adres. Napiszę Ci na PW.  Chodzi o to, żeby paczka dotarła do mnie do piątku 23.05.  bo w niedzielę znowu wracamy na tydzień do Krakowa. Jak nie dotrze do piątku, to ktoś ją tu odbierze, ale będzie czekała na mnie cały tydzień, bo wrócimy na działkę dopiero w sobotę 30.05.
Bardzo proszę Madziu postaraj się wysłać fanty w poniedziałek najwcześniej jak dasz radę.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, mdk8 napisał:

poproszę cegiełkę dla Laluni  za 20,- 

Witam serdecznie i bardzo dziękuję za wsparcie  Laluni.   Już zanotowane

EDIT

Odpowiedziałam na post mdk8, ale nie wysłałam na wątek. Zamiast wysłać, napisałam do mdk8 PW potem odpowiadałam na inne posty i w końcu musiałam zająć się sprawami domowymi więc zamknęłam przeglądarkę, kompa i poszłam sobie. Teraz chciałam napisać post na bazarku, otwieram okno dialogowe i co? Ano ukazuje mi się post napisany kilka godzin wcześniej, ale nie wysłany. Serduszko zapisałam, ale posatu nie wysłałam.

mdk8 bardzo Cię za moje roztargnienie przepraszam  1406122376_kwiatki9.gif.e3a3102b09d89ff338b177521026d7ba.gif

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Kamila Proc napisał:

dobry donos nie jest zly

 

37 minut temu, Aska7 napisał:

Teraz to się nazywa sygnalista : )

ho, ho, ho drogie Panie, ja się takim paskudztwem nie param. Pytam o co tu loto i tylko tele  :)   A może panie powiedzą kto lub co  to je -  ta, to, czy może to  - LP Radka.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

 

ho, ho, ho drogie Panie, ja się takim paskudztwem nie param. Pytam o co tu loto i tylko tele  :)   A może panie powiedzą kto lub co  to je -  ta, to, czy może to  - LP Radka.

Lepsza Polowa Herbacianego Wujaszka Lakomczuszka Dziwolaga Slonce, zwanego w domu Radkiem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...