Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY, ROZLICZONY Komu, komu, bo ide do domu. Ile dasz, za tyle masz... do 17.05. godz.22-ga czasu dogo.


elik

Recommended Posts

19 godzin temu, elik napisał:

Jestem znowu w kraku, ale tylko do piątku (5.06.) więc możemy spotkać się w tym czasie. Napisz proszę w który dzień i o jakiej godzinie byłoby dla Ciebie najdogodniej. Zaznaczam, że w poniedziałek mogę tylko do południa.

Wysłałam pw :) 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Aska7 napisał:

Dostałam przesyłkę i mnóstwo gratisów, dziękuję. Moje dziewczyny dziękują za krokodylka, niestety już rozczłonkowany :/

Dzięki za wiadomość   1116075409_dajekwiat.gif.6e3648e4a420a6430cdb1346e673a084.gif     Warto być stałym klientem  :)

To nie był krokodyl, to był krakowski Smok z Groty Wawelskiej  :(  Śmarło siem biedaczkowi. Co rusz to go ktoś ukatrupia. A to Szewczyk Dratewka, a to jakoweś Dziewczynki. Biedaczek  :(   :) 
EDIT

Jestem pod wrażeniem szybkiego działania  P.P. Wczoraj wysłałam, a już dzisiaj paczuszka jest u Ciebie. Widocznie koronawirus wpłynął na pocztę pozytywnie  :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wysłałam ostatnią paczuszkę. Zapakowałam jeszcze dwie, ale jedna będzie czekać na następny bazarek, a druga będzie odebrana osobiście.

Dzisiaj powędrowała paczuszka do guccio. Opłata 13,00 zł.  Niestety poczta jest aktualnie najdroższa.

Po otrzymaniu proszę o potwierdzenie na wątku

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Dzisiaj wysłałam ostatnią paczuszkę. Zapakowałam jeszcze dwie, ale jedna będzie czekać na następny bazarek, a druga będzie odebr4ana osobiście.

Dzisiaj powędrowała paczuszka do guccio. Opłata 13,00 zł.  Niestety poczta jest aktualnie najdroższa.

Po otrzymaniu proszę o potwierdzenie na wątku

Czy ta paczka co czeka to moja? Widzę, że mojego PW jeszcze nie odczytałaś więc nie wiem czy pisać adres czy czekamy...

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, AlfaLS napisał:

Czy ta paczka co czeka to moja? Widzę, że mojego PW jeszcze nie odczytałaś więc nie wiem czy pisać adres czy czekamy...

Pisałaś, że prosisz o zatrzymanie fantów do następnego bazarku, czy nie tak?

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, elik napisał:

Pisałaś, że prosisz o zatrzymanie fantów do następnego bazarku, czy nie tak?

Tak pisałam :-).

Jednak jak zajrzałam na PW to miałam informację, że jeszcze go nie przeczytałaś i dlatego nie byłam pewna czy ta informacja dotyczy mnie czy innej osoby :-).

Dziękuję za zatrzymanie i czekam na kolejny bazarek :-).

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, AlfaLS napisał:

Dziękuję za zatrzymanie i czekam na kolejny bazarek :-).

Jest już w trakcie przygotowania i już Cię na niego zapraszam. Wkrótce link znajdzie się w moim odpisie  :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Livka napisał:

Przesyłka odebrana już wczoraj - bardzo dziękuję :)

Bluzka b. ładna :)

 

3 godziny temu, Patrycja96 napisał:

Przesyłka juz u mnie.Dziękuję BARDZO

Jak ja lubię takie wiadomości   1013378550_serce6.gif.bb2ed9031e25bb267c485413433108a2.gif    

Niech się fanciki noszą długo, dobrze i ku Waszemu zadowoleniu.
Bardzo dziękuję za wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Babcia Ania napisał:

Elik, mnie możesz już odfajkować, bo moje zakupy dotarły dzisiaj. Dziękuję pięknie za gratis. :))

                  dziekuje-ruchomy-obrazek-0052.gif

łaaałłł bardzo   pi%C4%99knie_dzi%C4%99kuj%C4%99.png  Gratis, to Madzi zasługa, to Jej bluzia    :)

Dziękuję za wiadomość  

Link to comment
Share on other sites

Byłam w szpitalu u Laluni robiaą co mogą ma obrzęk krtani a polip w krtani właśnie  ma byćdo jutra pod tlenem na lekach rozszerzajacych drobi oddechowe  przeciwobrzekowychi przeciwzapalnych też dali antybiotyk , jutro ma być chirurg laryngolog i on zdecyduje co robi bo jej zajrzy tym laparaskopem do tchawicy , mozliwe ze bedzie potrzebny laryngolog z cieniutkim endoskopem i oni go sprowadzą do szpitala bo Lali nie radzą odłaczac od tlenu i wozić , pod tlenem oddycha a jak przyszłam to ja wziełam na ręce ponosiłam ukochałam zeby nie myslała ze jest zostawiona na pastwę wetów to na zwykłym powietrzu zaczęła sie dusić wiec ja zabrali znów pod tlen i sie uspokoiło. Bardzo sie martwie idę do niej wieczorem znów ja ukochać zeby sie nie bała i wiedzała ze zawsze przychodzę i nie jest zostawiona. Jestem jednak bardzo załamana , bo doba w szpitalu to 150 już zapłaciłam 100 za wizytę i leki i będę musiała opłacić drugą dobę a jutro moze i operację , chyba wezmę prowidenta w ostatecznosci jeśli bym nie miała gdzie porzyczyć, naa razie szkam pozyczki po znajomych .

Link to comment
Share on other sites

Madziu zrobię Ci przelew za wszystkie fanty, łącznie z tym, co miało być dla moich psiaków. Odbiorę sobie z następnego bazarku. Zrobię szybki przelew, żebyś dostała jeszcze dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

Ela nie płać tego co na te inne pieski one też potrzebują ja juz pożyczyłam i już ją teraz operuja bo sprowadzilu tego chirurga szybciej bo było z nieą zle wiec jak zacznie oddychać to już lece zapłacę i mam nadzieje jutro Lalę mieć w domu. Na razie jest zagrożenie zycia bo ma obrzęk płuc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...