Jump to content
Dogomania

Pies sika w domu pomocy!!!!


KochamPsyy

Recommended Posts

Witam. Od dawna mam pewien problem. Mianowicie mam 2,5- letniego maltanczyka, który sika w domu. W dzień jest wyprowadzany około 5 razy dziennie ostatni spacer ma o 21.30 i trwa zazwyczaj pół godziny. Zrobi wszystko wysika się itd. Potem jak jest noc to śpi ze mną i tak gdzies o 2-4 w nocy (albo wczesniej) sika. Kiedyś to było tak na tzw "kuwete" teraz mu zabraliśmy żeby się nauczył. Na próżno. Czasem zdarzy mu się zrobić coś więcej. To nie do wytrzymania!!  Ostatni posiłek ma o 18 w dzień ma stałe pory jedzenia. Zdaża się ze zostawimy go w domu na długi czas wracamy i jest czysto. W dzień nigdy nie robi. Dzisiaj zlał się w 5 miejscach i zesrał się na buty... Dodał że zawsze robi w przedpokoju. Jak zamykany sie z nim w pokoju to pierwsza noc czysto nastepna- obsikany dywan.... Jak nie śpie całą noc , to spokojnie sobie leży mi na nogach. Potem burze się i zasikany przedpokoj.. Co ja mam zrobić? Poza tym o wiele więcej z nim problemów tj;  Jak go raz spuściłam ze smyczy to uciekł i goniłam 4 godziny bo nie dało się go złapać. Mieszkam w bloku ale jak jedziemy na wieś do mojej cioci i jest cały dzień na ogrodzie to i tak czasie sika w nocy mimo że to inne otoczenie... To nie wygląda jak problemy z utrzymaniem moczu.  Nie wiem o co mu chodzi nie mam małych dzieci w Domu itd.  Proszę was pomozcie mam juz tego dość!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...