Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY, ZAKOŃCZONY. Bezdomna, psia rodzina zbiera na podróż, karmę i leki. Do 8.05, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

Bazarek już prawie opustoszał i pewnie do jutra nikt już nie przyjdzie.

Z zebranych pieniędzy zrobię przelew za transport do Toli, na kwotę 400 zł. W sobotę trzeba będzie zapłacić panu Maćkowi.

No to jeszcze raz w górę !!!!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, omi napisał:

Dzień dobry :) dziękuję za zaproszenie :) 

Poproszę niebieski kanisterek i leki. 

Omi !!!! Nie wierzę własnym oczom !  Przyszłam zamknąć bazarek a tu TAKA NIESPODZIANKA !!! Bardzo Ci dziękuję !!!  Ale super !!! Numerek zaraz prześlę na pw.

Link to comment
Share on other sites

Bazarek już zamknięty. Udało się zebrać potrzebną kwotę na jutrzejszy transport i na dodatek jeszcze każdy psiaczek dostanie wyprawkę pieniężną !

Cel bazarku został osiągnięty, dzięki Waszej hojności i licznemu uczestnictwu, za co Wam wszystkim bardzo dziękuję !

 

image.jpeg.c03a943caabf5335ab8b675c69aaa17d.jpeg

 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Fantastyczna historia Pajdy z super widokiem na przyszłość  :)

Tak Eluniu, Pajdeczka zapowiada się na wspaniałego psa ! Mam nadzieję, ze ktoś to wkrótce doceni i da jej super domek !

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, koja napisał:

Przepraszam, że nie zdążyłam, ale bardzo proszę o 8 miseczek karmy.

Sypią się niespodzianki w ostatnim dniu bazarku i w ostatnich sekundach ! Kojeczko, dla Ciebie z przyjemnością otworzę jeszcze bazarek, by spełnić Twoje życzenie ! Jesteś kochana ! Bardzo Ci dziękuję !!!

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

Pajda.

Zapraszam wszystkich  cieplutko do psiej rodzinki:)

Dziękuję Martusiu :) Właśnie stamtąd wróciłam dlatego napisałam, że Pandusię czeka super przyszłość. Zamierzam jej sekundować w drodze do DS  :)

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Havanka napisał:

Bazarek już zamknięty. Udało się zebrać potrzebną kwotę na jutrzejszy transport i na dodatek jeszcze każdy psiaczek dostanie wyprawkę pieniężną !

Cel bazarku został osiągnięty, dzięki Waszej hojności i licznemu uczestnictwu, za co Wam wszystkim bardzo dziękuję !

 

image.jpeg.c03a943caabf5335ab8b675c69aaa17d.jpeg

 

Ode mnie też bukiet i ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli uzbierać tak piękną kwotę,

psia rodzina będzie mogła rozpocząć nowe życie:)

Eluni bardzo dziękuję za trud i zaangażowanie w prowadzeniu bazarku -  w połączeniu z wielkim sercem  darczyńców są tak  wspaniałe efekty:)

 

gify-bukiet-tulipanw1.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

A co z drugą sunią?

Reszka i jej synek jadą jutro do szafirki. Przed nimi bardzo długa podróż.

Sunia jest chora, przed nią jeszcze leczenie, szczeniaczek  Bixi też ma świerzbowca, anemię:(

Tutaj wątek maluszka, jest pod opieką Anuli i Bogusik

Szczeniaczek Bixi

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...