Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY, ZAKOŃCZONY. Bezdomna, psia rodzina zbiera na podróż, karmę i leki. Do 8.05, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

7 godzin temu, b-b napisał:

Havanko proszę o cegiełkę za 20zł. 

 

Dzień dobry  Boguniu ! Dziękuję, ze przyszłaś z pomocą do psiej rodzinki i zakupiłaś cegiełkę dla nich ! Zapiszę ją w postaci dwóch miseczek i leków. Dobrego dnia !!!

6 godzin temu, agat21 napisał:

Paliwo kupione, to ja poproszę 3 miseczki z karmą :)

Witaj Agatko ! Tak, paliwo na podróż już mamy, teraz zbieramy na karmę i leki. Te psiaczki nie mają kompletnie nic ! Jadą do Szafirki bez żadnych deklaracji. Chciałabym, by miały choć na początek trochę kasy na karmę i leczenie .

Bardzo Ci dziękuję za pomoc !

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry w piękny, majowy poniedziałek !

Wciąż zbieramy fundusze na karmę i leki dla bezdomnej, psiej rodziny ! Nie było czasu, by zebrać deklaracje, zorganizować jakieś zaplecze finansowe dla nich. One nie mogą czekać ! Pomoc jest potrzebna "na wczoraj" !

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, RUTA93 napisał:

Dzień dobry. Poproszę leki i dwie miseczki karmy dla psiaków. 

Dzień dobry Aniu ! Ale zrobiłaś mi niespodziankę swoim przyjściem ! Cieszę się, ze jesteś i bardzo, bardzo dziękuję za pomoc. Zaraz zapiszę a Tobie życzę dobrego, udanego dnia ! Pozdrawiam !!!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Podnoszę bazarek :)

Dzień dobry Bogusiu !

1 godzinę temu, Dusia-Duszka napisał:

Proszę deklarowaną na wątku 100,- ode mnie, rozdysponować zgodnie z potrzebami. A na pw namiary na wpłatę poproszę.

Ojej !!! Ależ niespodzianka ! Witaj Dusiu ! Przy takim wsparciu, psiaczki nie zginą ! Dziękuję za tak ogromną pomoc ! Każda złotówka będzie zadysponowana wyłącznie na potrzeby psiej rodziny. Zaraz prześlę numerek do wpłaty. Jeszcze raz bardzo dziękuję !!!

Link to comment
Share on other sites

Mam już pierwsze wpłaty dla psiej rodzinki od :

Sowy,  Jo37,  Nesiowatej,  Livki,  Kiyoshi,  Agat21 i Helli.

Helli wpłaciła też solidny dodatek !!! Helli kochana, dziękuję Ci z całego serca !!!

No i jeszcze jedna NIESPODZIANKA ! Onaa po cichutku wpłaciła na moje konto 80 zł dla psiej rodziny !

Renatko, stokrotnie Ci dziękuję, bo kasa jest bardzo potrzebna tym biednym psiaczkom !

Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne podziękowania!

Kwiaty na Dzień Kobiet - kolorowe bukiety z kwiatów cebulowych ...
 
Link to comment
Share on other sites

Pięknie dziękuje wszystkim wpłacającym, to wielka pomoc serce-ruchomy-obrazek-0863.gif

Chora sunia Megi i jej maluch zostali w lecznicy, Megi jest leczona.

Pajdę musieliśmy dzisiaj zabrać, bo w poniedziałki w lecznicy są wykonywane poważniejsze  zabiegi i potrzebne miejsca w szpitaliku.

Było trochę problemu ze znalezieniem miejsca dla Pajdy na te parę dni, ale sytuacja opanowana, sunia pojechała do innej lecznicy poza Zamość i tam poczeka na wyjazd do hoteliku:)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

W odwiedziny zapraszamy!

 

58 minut temu, Tola napisał:

Zapraszamy cieplutko, rodzince bardzo potrzebna pomoc!

Przyłączam się do zaproszeń !

2 minuty temu, MikAga napisał:

Witaj Eluniu,

dla rodzinki poleciało 5 dyszek od Mikuśki i ode mnie,powodzenia .

Pozdrawiamy serdecznie.

Jest też nasza Agusia z Mikusią ! Pięknie Was witam na bazarku ! Jak zawsze duet niezawodny i gotowy do pomocy. Bardzo serdecznie dziękuję za przybycie i pomoc ! Ja również pozdrawiam i przesyłam przytulaski dla Mikusi...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, sonia71 napisał:

Poproszę za 30zł co tam trzeba :)

Ojej ! Ale wspaniałe rozpoczęcie dnia !!! Witaj Soniu !!! Dziękuję za przyjście i tak radosną wiadomość !

Każda wpłata dla tych psiaczków cieszy ogromnie !

Pozdrawiam serdecznie i przesyłam pozdrowienia !

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Dzień dobry , ode mnie lekarstwo i i dwie miseczki karmy. Ku mojej radości popadał deszcz ale teraz zaczyna świecić słonko.

hop.gif

Joluś, potrafisz rozśmieszyć do łez ! U nas w nocy też spadł ładny deszczyk, ale kałuż niestety nie było. Moze to jeszcze nie koniec takiego szczęścia...

Moja radość z deszczu jest podobna do radości z kolejnej wpłaty dla psiaczków, którą Joluś  przyniosłaś ! Na dodatek jest już na koncie ! Ogromnie Ci za nią dziękuję ! Życzę cudownego dnia z kolejnym, wiosennym deszczem  i dużo zdrowia !!! Buziaczki !!!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...