Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY, ZAKOŃCZONY. Bezdomna, psia rodzina zbiera na podróż, karmę i leki. Do 8.05, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

Zostałam poproszona o bazarek transportowy dla bezdomnej, psiej rodziny, znalezionej w opuszczonej stodole ze słomą i stertą desek.

Te biedne psy, mimo swej tragedii, miały jednak trochę szczęścia. Dzięki ogromnej desperacji Toli i Jej Tz-ta, zostały wyłapane i umieszczone w lecznicy. Na miejscu okazało się, że jedna z suczek ma świerzbowca i bardzo cierpi. Natychmiast została poddana leczeniu.

SAVE_20200502_205301.jpg.7184dc4f02e583f2995f1fd1fb6adeae.jpg

A to cała trójka jeszcze w opuszczonej stodole:

image000002.jpg.1fddfc76cdaf78b727d21765aa2d3a9f.jpg

Wątek bezdomnej, psiej rodziny.

Problemem było znalezienie dla nich bezpiecznego miejsca. Na szczęście Szafirka zgodziła się przyjąć do swojego hoteliku całą trójkę. I znów pojawił się kolejny problem - transport. Tutaj z pomocą przyszła nasza Bogusik, która jakimś cudem znalazła P. Maćka. Bogusiu, dziękujemy !!!  Pan Maciek za kwotę 400 zł przetransportuje psy do hoteliku w Nowej Soli. Tam zostaną otoczone opieką i leczone. Transport planowany jest na sobotę - 9 maja.

Nie wiem już który raz znowu proszę Was o pomoc. Bez niej te biedne psy nie mają żadnej szansy.

Chciałabym zebrać na tym bazarku potrzebne 400 zł i chociaż trochę kasy na pierwsze wydatki: leczenie i karmę.

Bazarek potrwa do 8 maja, do godz. 20.00.

Rozliczenie bazarku:
Zebraliśmy          1050 zł
Wpłacono            1030 zł
Koszt transportu  400 zł
Do podziału           630 zł
630 zł : 3 =              210 zł
Każdy psiaczek dostanie 210 zł !
13 maja, wpłynęła ostatnia wpłata 20 zł. Zostanie przekazana w połowie dla Reszki i Bixi. Pajdusia pojechała już do nowego domu.
Link to comment
Share on other sites

ZAKUPY:

Livka - Znalezione obrazy dla zapytania kanisterindeks.jpg ....jpg= 25 zł/ wpłacone/

Nesiowata - Znalezione obrazy dla zapytania kanister na paliwoindeks.jpg = 30 zł/wpłacone/

Jo37 - Znalezione obrazy dla zapytania kanister na paliwoindeks.jpg = 30 zł/wpłacone/

Havanka - Znalezione obrazy dla zapytania kanister = 10 zł/wpłacone/

Elik - Znalezione obrazy dla zapytania kanister na paliwoindeks.jpg....jpg = 35 zł/wpłacone/

Elficzkowa - indeks.jpg....jpg....jpg = 20 zł/wpłacone/

Bogusik - Znalezione obrazy dla zapytania kanister na paliwoZnalezione obrazy dla zapytania kanister na paliwoZnalezione obrazy dla zapytania kanister = 50 zł/ wpłacone/

Kiyoshi - Znalezione obrazy dla zapytania kanister na paliwoZnalezione obrazy dla zapytania kanister na paliwo = 40 zł/wpłacone/

Helli - Znalezione obrazy dla zapytania kanister na paliwoZnalezione obrazy dla zapytania kanister na paliwoZnalezione obrazy dla zapytania kanister na paliwoZnalezione obrazy dla zapytania kanister na paliwoZnalezione obrazy dla zapytania kanister na paliwo = 100 zł/wpłata 150 zł !/

Poker - indeks.jpg....jpg....jpg  = 20 zł/wpłacone/

Sowa - Kanister na wodę Scepter 20L Tan - Berlopak = 50 zł/wpłacone/

Tola - Znalezione obrazy dla zapytania kanisterZnalezione obrazy dla zapytania kanister na paliwo = 30 zł/wpłacone/

Anula - Znalezione obrazy dla zapytania kanister na paliwoZnalezione obrazy dla zapytania kanister na paliwoZnalezione obrazy dla zapytania kanister = 50 zł/wpłacone/

B-b - ....jpg....jpgindeks.jpg = 20 zł/wpłacone/

Agat21 - ....jpg....jpg....jpg = 15 zł/wpłacone/

Ruta93 - ....jpg....jpgindeks.jpg = 20 zł/wpłacone/

Dusia- Duszka - WPŁATA 100 zł

Onaa - WPŁATA NIESPODZIANKA - 80 zł !

MikAga - WPŁATA  50 zł

Sonia71 - indeks.jpgindeks.jpgindeks.jpg = 30 zł/wpłacone/

Jolanta08 - indeks.jpg....jpg ....jpg= 20 zł/wpłacone/

Malti - ....jpg....jpg....jpg = 15 zł/wpłacone/

Mama Malti - ....jpg....jpgindeks.jpgindeks.jpg=

30 zł/wpłacone/

Bakusiowa - ....jpg....jpg....jpg....jpg....jpg....jpg = 30 zł/wpłacone/

Pani Ania G.R. - WPŁATA NIESPODZIANKA - 40 ZŁ !

Omi - Znalezione obrazy dla zapytania kanisterindeks.jpg  = 20 zł/wpłacone/

Koja - ....jpg....jpg....jpg....jpg....jpg....jpg....jpg....jpg = 40 zł/wpłacone/

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Poproszę niebieski kanisterek i leki :)

Ojej ! Nie spodziewałam się tak szybko gości ! Livko, ogromnie dziękuję za nieustającą pomoc i za to, że znów przyszłaś. Buziaczki !

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Czerwony kanister i porcję leków poproszę

Nesiu, złota kobieto , dziękuję z całego serca ! Zawsze przychodzisz na moje bazarki i oferujesz pomoc. Bardzo, bardzo Ci za nią dziękuję !!!

58 minut temu, Jo37 napisał:

Poproszę czerwony kanisterek i leki.

Joasiu kochana, znów jesteś i pomagasz. Bardzo Ci dziękuję ! Mam nadzieję, ze i tym razem uda sie zebrać trochę kasy. Pozdrawiam Cie serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Eluniu nie można nie zareagować, gdy prosisz o pomoc. Proszę czerwony kanisterek, miseczkę karmy i leki. Niech psiaczki dostaną wszystko co im do dobrego życia potrzebne.

Na reklamie bazarków zobaczyłam, że robiłaś też bazarek na transport dla Imbirka. Jak to się stało, że go przeoczyłam?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Eluniu nie można nie zareagować, gdy prosisz o pomoc. Proszę czerwony kanisterek, miseczkę karmy i leki. Niech psiaczki dostaną wszystko co im do dobrego życia potrzebne.

Na reklamie bazarków zobaczyłam, że robiłaś też bazarek na transport dla Imbirka. Jak to się stało, że go przeoczyłam?

Witaj Eliczku !!! Przede wszystkim dziękuje serdecznie za pomoc finansową dla psiej rodzinki. Tak bardzo mi jej żal... Mam jednak nadzieję, ze teraz już wszystko potoczy się dobrym torem.

Tak, bazarek dla Imbirka i Tobiego już jest w trakcie rozliczania i myślę, ze jutro wpłyną już ostatnie wpłaty. Nie pisałam Ci o nim, bo wiem, ze masz na głowie mnóstwo psich bid. Ale cieszę sie bardzo, ze przywędrowałaś na ten obecny. Tu też bardzo potrzebna jest pomoc. Zostawiam buziaczki i jeszcze raz dziękuję !

2 minuty temu, elficzkowa napisał:

Poproszę leki i dwie miseczki z karmą.

Aniu kochana, witaj !!! Jest mi bardzo miło, że znowu jesteś na moim bazarku. Dziękuję z całego serca za zakup wirtualnych cegiełek i serdecznie pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

Havaneczko jesteś jak zawsze nie zawodna w zrobieniu kolejnego bazarku tansportowgo.Wierzę,że i tym razem uda się dzięki wspaniałym dogomaniakom uzbierać potrzebną kwotę :) Zapisz kochana 2 czerwone kanisterki i 1 niebieski.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Bogusik napisał:

Havaneczko jesteś jak zawsze nie zawodna w zrobieniu kolejnego bazarku tansportowgo.Wierzę,że i tym razem uda się dzięki wspaniałym dogomaniakom uzbierać potrzebną kwotę :) Zapisz kochana 2 czerwone kanisterki i 1 niebieski.

Boguniu, dziękuję serdecznie, tym bardziej, ze ponosicie z Anulą większość kosztów związanych z utrzymaniem Imbirka w hotelu. Macie mnóstwo wydatków a mimo to wspomagacie również inne psie biedy. Dziękuję z całego serca za pomoc ! Wszystkiego dobrego !

Link to comment
Share on other sites

 

Witam wszystkich cieplutko!

Psiaki jeszcze w lecznicy i nawet nie wiedzą, że tutaj tyle osób myśli o zmianie ich życia!

Poproszę paliwo do niebieskiego i czerwonego kanistra. 

Havaneczko  - dziękuję bardzo po raz kolejny !!!

qq6.gif

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, kiyoshi napisał:

prosze dwa czerwone kanistry i konto do wpłat

Ojej, ilu miłych gości przyszło !!! Witaj Kiyoshi ! Dzięki serdeczne za pomoc ! Numer konta za chwilę podeślę.

25 minut temu, helli napisał:

Kanistry za 100 proszę

Helli, nie wiem, co powiedzieć... zatkało mnie... Zakupiłaś spory zapas paliwa. Dziękuję z całego serca !!!

18 minut temu, Poker napisał:

ja też , ja też !!!

Pokerku witaj na kolejnym moim bazarku ! Nie ustajesz w niesieniu pomocy. Dziękuję Ci z całego serca ! Te biedne psiaki nawet nie wiedzą, ile wspaniałych osób walczy o nie ! Pozdrawiam serdecznie !!!

15 minut temu, Sowa napisał:

Proszę mi nalać benzyny do większego kanistra  - za 50 zł.

Sowa, witam Cię na naszym bazarku ! Już nalewam paliwa do dużego kanistra i bardzo dziękuję za przybycie i pomoc ! Wszystkiego dobrego !!!

Kanister na wodę Scepter 20L Tan - Berlopak
 

 
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Tola napisał:

 

Witam wszystkich cieplutko!

Psiaki jeszcze w lecznicy i nawet nie wiedzą, że tutaj tyle osób myśli o zmianie ich życia!

Poproszę paliwo do niebieskiego i czerwonego kanistra. 

Havaneczko  - dziękuję bardzo po raz kolejny !!!

qq6.gif

Witaj Tolu ! Tak, to niesamowite, ile wspaniałych Osób przychodzi z pomocą ! Dziękuję ogromnie za zakup kanisterków z paliwem. Przy wsparciu tylu osób, nie może się nie udać ! 

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Anula napisał:

Poproszę dwa czerwone i jeden niebieski kanister tym bardziej,że szczeniaczek przejdzie pod moją i Bogusik opiekę a więc trzeba pomóc aby dotarł do hoteliku.

Witaj Aniu ! Właśnie dowiedziałam się o tej nowinie ! Los się do maluszka zaczyna uśmiechać ! Oby tylko cała trójka szczęśliwie dojechała do Szafirki !

Pięknie dziękuję za zakup kanisterków i pozdrawiam serdecznie !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...