Jump to content
Dogomania

!Czarnulek z mega pechem...odczarujemy zły los....Tonik vel. Czaruś ma nowy dom w Warszawie <3


Recommended Posts

Na koncie Tonika vel Czarka zostało aż 320 zł...

Długo myślałam jak podzielić te pieniązki, gdzie je ulokować...ale jednak chciałabym je w całości przekazać dla FREZJI...sunia raczej zostanie u hop! na zawsze, leki kosztują, utrzymanie, moga dojść badania. Chciałabym, żeby była finansowo bezpieczna...

Mariola- potwierdź prosze tutaj i na watku Frezji gdy 320 zł spadku po Toniku będzie na koncie suni :)

DZIĘKUJE WAM WSZYSTKIM <3  <3  <3

https://www.dogomania.com/forum/topic/345793-frezja-z-padaczką-spondylozą-głuchotą-zbieramy-deklaracje-stałe-na-hotelik-oraz-jednorazowe-na-weta/?tab=comments#comment-17295586

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2020 o 08:21, kiyoshi napisał:

Na koncie Tonika vel Czarka zostało aż 320 zł...

Długo myślałam jak podzielić te pieniązki, gdzie je ulokować...ale jednak chciałabym je w całości przekazać dla FREZJI...sunia raczej zostanie u hop! na zawsze, leki kosztują, utrzymanie, moga dojść badania. Chciałabym, żeby była finansowo bezpieczna...

Mariola- potwierdź prosze tutaj i na watku Frezji gdy 320 zł spadku po Toniku będzie na koncie suni :)

DZIĘKUJE WAM WSZYSTKIM <3  <3  <3

https://www.dogomania.com/forum/topic/345793-frezja-z-padaczką-spondylozą-głuchotą-zbieramy-deklaracje-stałe-na-hotelik-oraz-jednorazowe-na-weta/?tab=comments#comment-17295586

 

Pieniążki w kwocie 320zł zasiliły już konto Frezji. Bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie naszej padaczkowej radysianki :) ) ).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Sara2011 napisał:

Pieniążki w kwocie 320zł zasiliły już konto Frezji. Bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie naszej padaczkowej radysianki :) ) ).

Kolega przesyła Frezji buziaki z życzeniami zdrowia ;) (dzięki Mariola za potwierdznie :)

krok.jpg.c28bc0af749ff64e21dd551aa5f743fb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Przeżyłam chwilę grozy bo nie mógł m od jakiegoś czasu skontaktować się z domem CZARKA. Dziś okazało się że DS jest w kontakcie z Panią Ewą z DT.. I byli pewni że DT mi przesyła wiadomości. Ja natomiast od czasu adopcji z Panią Ewą kontaktu nie mam w ogóle... 

No i tak 2 tygodnie omal nie zwariowalam rozmyslajac co tam się dzieje... Eh.... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...