Jump to content
Dogomania

!Czarnulek z mega pechem...odczarujemy zły los....Tonik vel. Czaruś ma nowy dom w Warszawie <3


Recommended Posts

43 minuty temu, Gabi79 napisał:

Wszystko super, mam tylko jedno ALE.

Przecież Tonik jest piękny.

Mam nadzieję, że będą wieści i fotki z DS.

A gdzie Tonik zamieszkał, w jakim mieście?

no pewnie zę piękny ;) ale wiadome o co chodzi. Tonik mieszka w ....WARSZAWIE :)

A fotki to Gabi tak jak na każdym watku moich podopiecznych...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

no pewnie zę piękny ;) ale wiadome o co chodzi. Tonik mieszka w ....WARSZAWIE :)

A fotki to Gabi tak jak na każdym watku moich podopiecznych...

Wiem o co chodziło, dla nas jest piękny, a dla większości ludzi zwyczajny.

Warszawa, super

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Słabiutko ze spacerami. Samo centrum.

hmm...w obecnych casach gdy Pani ma samochód, to spacer za miastem nie jest żadnym problemem.

Tonik jest nauczony życia w centrum miasta, nie przeraża go hałaś, ruch uliczny, ludzie. W pobliżu jest nieduży park. Pani ma tez działke pod Warszawa, gdzie będa spędzać wekendy, a decolowo jest planowana tam przeprowadzka. Dla Tonika najważniejsze jest bymiał spokojną, odpowiedzialną osobę przy swoim boku....słabiutkie spacery przeżyje...

Także- patrze w dobrą strone

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jo37 napisał:

Ja nie krytykuję tylko stwierdzam fakt. Na szybkie siusiu nikt nie jedzie samochodem.

 

jasne, no ja sobie zdawałam sprawe jaka to okolice i tak jak napisałam, dla Tonika sa to dobre warunki, w których się bez problemu odnajdzie. On ma ok. 7-9 lat, więc tez nie jest psem na maratony po lasach..Będzie dobrze.

Dzięki za wsparcie :)

Link to comment
Share on other sites

U Tonika wszystko dobrze. Szybko się zaaklimatyzował, Pani nie opuszcza dopraszając się o głaski, w domu czysty, niekłopotliwy, na spacerkach dobrze, przd przejściem już uczy się że trzeba się zatrzymać. Z kotkami nie jest źle. Tzn. koty się obraziły, Tonik z ciekawością spogląda na nie i merda ogonem, ale na razie na interakcje zdecydował się tylko jeden kot, który mocno i zdecydowanie ofuczał Tonika wskazując mu jego miejsce (i dobrze :)) Pani kupiła dziś jakies feromony dla kotów na poprawe ich nastroju..

Przelałam Pani Ewie 242 zł za pobyt Tonika w czerwcu. Dziękuje przyjęcie i za wyleczenie tego biedaka, za wcale nie łatwy ponad miesiąc opieki i trudnego godzenia Tonika z Olo...;)

Mam nadzieje, że udało sie, że naprawde mamy TO :) a osoby spacerujące w okolicy PałacuKiN prosze o obserwacje wnikliwe czy naszego czarnulka gdzieś nie wypatrzą ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wszystko dobrze :) z kotami coraz lepiej

Wygrał los na loterii.... 

PS. Taki ma piękny, ogromny, w pełni oszklony taras

ps2. na tym drugim zdjęciu, żebyście nie wiem co nie myśłały-Tonik ma taką poze bo wpatruje się w kota, który lezy 1,5 metra dalej ;)

Resized_20200625_131423.jpeg

Resized_20200625_130808.jpeg

Resized_20200625_133402.jpeg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ostatnio Tonika można bardzo często spotkać na Wilanowie :) tam mieszka partner pani Elwiry. Spacerują duz po okolicznych terenach zielonych (rozglądajcie sie kto z Wilanowa ;))

Tonik zmienił po raz kolejny imie na CZARUŚ :) Pani się tak biedna tłumaczyła, że zupełnie przez przypadek odkryła, że na takie reaguje :) 

106341021_3025193194229668_4015390355610

106668867_2567698343560088_3547084524503

106399933_606999423268297_59862459905359

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A dziś Tonik- tzn. Czaruś, zaliczył skromną kąpiel w tej rzeczce :)) Pani Elwira wysłała mi kilka filmików. Czarek szaleje w trawie, tarza się, merda ogonkiem jak szalony i wpatrzony jest w Panią Elwire jak w największe bóstwo świata...nie kłamie....

106776248_305741673890405_10561085691391

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, agat21 napisał:

Mam koleżankę z Wilanowa, ile razy tam będę u niej, będę się rozglądać za czarnymi psami :D

może jak będziesz, to zapytaj jej gdzie tam w okolicy jest takie miejsce z tym mostkiem ;) bo tam Czarek spaceruje :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

może jak będziesz, to zapytaj jej gdzie tam w okolicy jest takie miejsce z tym mostkiem ;) bo tam Czarek spaceruje :)

Zapytam :) Chociaż mam podejrzenia gdzie. Bardzo się cieszę patrząc na obecne życie Czarusia :))

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

Zapytam :) Chociaż mam podejrzenia gdzie. Bardzo się cieszę patrząc na obecne życie Czarusia :))

to fajnie :)

a ja dziś zajrzalam na konto i są dwie nowe wpłaty od deklarowiczów (DZIEKUJE <3 )

- 30 zł od Jolanta N.

- 100 zł od Kinga R.

W poniedziałek napisze wszystkim deklarowiczom z fb o domu :) chociaż przyznaje, że jakoś mam ostatnio takie dziwne strasznie w sobie odczucia, że znów wolałabym jeszcze z tydzień odczekać na spokojnie, ale tez nie chce by potem ktoś miał pretensje....

Środki zebrane tutaj, które zostaną po Toniku zasilą konto innego Radysiaka na pewno. Jeśli nie pod moją opieką, to innego, także nic się nie zmarnuje...

Link to comment
Share on other sites

Dziś wpłynęlo jeszcze 30 zł od Małgosi M. (stała) DZIEKUJE ŚLICZNIE :) prosze juz nie wpłacać na Czarusia :) wszyscy deklarowicze z fb poinformowani o nowym domu :) Jakimś cudem- mimo 2 tygodniowej zwłoki- nikt nie miał mi za złe, że dopiero teraz mówie :) wszyscy się ucieszyli. Większość deklarowiczów mieszka w Warszawie więc jest szansa, że ktoś gdzies kiedyś spotka tego Czarusia, a tak za miesiąc bardzo bym chciała i tak poprosić kogos o wizytę PoA.

Na koncie Czarusia zostało troszkę pieniązków. w ciągu około tygodnia podejme decyzje gdzie je przekazać :)

DZIĘKUJE JESZCZE RAZ WSZYSTKIM <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...