Jump to content
Dogomania

Pajda w DS w Warszawie:) Bixi za TM:( Reszka w DS we Wrocławiu:) Psia rodzina z opuszczonej stodoły :(:(:(

Recommended Posts

Dnia 26.12.2020 o 22:15, Marysia R. napisał:

Przychodzę ze świątecznymi pozdrowieniami od szczęśliwej, domowej Pajdki :)

E24F85BE-14C7-4B76-961B-68DA3E5B910F.jpeg.29f4e8e1a1a870e415b89907e6475427.jpeg

Cudna sunia:)

Po takich przejsciach i takiej tułaczce teraz ona i Reszka korzystają z kanap:)

• Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jestem :) Wiem, że czekacie na relację, ale wczoraj już nie miała siły siadać do komputera, a do tego przed chwilą napisałam cały, długi post i przypadkowo go sobie skasowałam... No ale nic, piszę od

Już zdaję relację, Państwo przyjechali troszkę później, potem rozmawiałam jeszcze z Tolą dlatego dopiero teraz. Państwo przyjechali całą rodziną, rodzice i nastoletni syn. Spotkaliśmy się w ogrodzie P

Tolu, musiałam dokładnie przemyśleć sprawę i przegadać z mężem, bo sporo się u mnie pozmieniało od kiedy miałam ostatni raz psa na tymczasie i dlatego nie od razu zgłosiłam taką możliwość (choć myśl m

Posted Images

Dnia 2.01.2021 o 18:39, agat21 napisał:

Wczoraj Gosia do mnie dzwoniła. U Pajdki brylantowo. Na szczęście wcale nie boi się wystrzałów. :) Bardzo mnie to cieszy. 

O kolejna świetna informacja! :)

Dnia 2.01.2021 o 18:39, agat21 napisał:

Wczoraj Gosia do mnie dzwoniła. U Pajdki brylantowo. Na szczęście wcale nie boi się wystrzałów. :) Bardzo mnie to cieszy. 

Świetna wiadomość, Pajda będzie miał mniej stresów, jej rodzina też.

Rozmawiałam z p. Wojtkiem  - niestety Reszka bardzo  bała się wystrzałów, kotka również.

Rodzina Reszki pozdrawia Pajdkę i jej bliskich, wysłałam im zdjęcie suni, teraz zachwycają się obiema dziewczynami;)

• 1 month later...
  • 1 month later...

Wczoraj rozmawiałam z Gosią, u której jest Pajda. Cała rodzina w Pajdzie jest za-ko-cha-na! :D

Nawet mama Gosi, która nigdy nie była psiolubna dała się zawojować suńce całkowicie. Wszyscy się śmieją, że u niej w lodówce większość aprowizacji stanowią pudełeczka z napisem "Pajda", w których czekają na Pajdę smakołyki. No i po raz kolejny usłyszałam, że Pajda jest wyjątkowa! ;) Bardzo mnie to cieszy, bo oznacza już miłość bezwarunkową :)

• Like 5
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...