Jump to content
Dogomania

Pajda w DS w Warszawie:) Bixi za TM:( Reszka w DS we Wrocławiu:) Psia rodzina z opuszczonej stodoły :(:(:(


Recommended Posts

Dnia 2.01.2021 o 18:39, agat21 napisał:

Wczoraj Gosia do mnie dzwoniła. U Pajdki brylantowo. Na szczęście wcale nie boi się wystrzałów. :) Bardzo mnie to cieszy. 

Świetna wiadomość, Pajda będzie miał mniej stresów, jej rodzina też.

Rozmawiałam z p. Wojtkiem  - niestety Reszka bardzo  bała się wystrzałów, kotka również.

Rodzina Reszki pozdrawia Pajdkę i jej bliskich, wysłałam im zdjęcie suni, teraz zachwycają się obiema dziewczynami;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Wczoraj rozmawiałam z Gosią, u której jest Pajda. Cała rodzina w Pajdzie jest za-ko-cha-na! :D

Nawet mama Gosi, która nigdy nie była psiolubna dała się zawojować suńce całkowicie. Wszyscy się śmieją, że u niej w lodówce większość aprowizacji stanowią pudełeczka z napisem "Pajda", w których czekają na Pajdę smakołyki. No i po raz kolejny usłyszałam, że Pajda jest wyjątkowa! ;) Bardzo mnie to cieszy, bo oznacza już miłość bezwarunkową :)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Dnia 22.06.2021 o 09:41, Marysia R. napisał:

Wczoraj dostałam pozdrowienia z okazji rocznicy adopcji Pajdy - aż nie nie mogłam uwierzyć, że to już rok! Pani Małgosia napisała, że to już rok ich szczęścia 🙂

4355D795-342E-4D07-AB26-0C377915B012.jpeg.18f50af9629b718900f86824482916ca.jpeg

Pajda w objęciach Pańci fajnie się ma  🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Widziałam się z Gosią kilka dni temu. U Pajdy wszystko wspaniale. Jest bardzo kochana i rozpieszczana, na spacerach grzeczna i zawsze przybiega na zawołanie. Lubi szaleć z innymi psami. No i oczywiście według słów Gosi jest bardzo mądra. Wyjątkowo mądra. Nie ma więcej takich psów jak Pajda 😃

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2021 o 00:32, agat21 napisał:

Widziałam się z Gosią kilka dni temu. U Pajdy wszystko wspaniale. Jest bardzo kochana i rozpieszczana, na spacerach grzeczna i zawsze przybiega na zawołanie. Lubi szaleć z innymi psami. No i oczywiście według słów Gosi jest bardzo mądra. Wyjątkowo mądra. Nie ma więcej takich psów jak Pajda 😃

Cieszą takie wieści, suczkom udało się znaleźć wspaniałe domy:)

Szkoda, ze maluszkowi nie dane było żyć.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2021 o 09:41, Marysia R. napisał:

Wczoraj dostałam pozdrowienia z okazji rocznicy adopcji Pajdy - aż nie nie mogłam uwierzyć, że to już rok! Pani Małgosia napisała, że to już rok ich szczęścia 🙂

4355D795-342E-4D07-AB26-0C377915B012.jpeg.18f50af9629b718900f86824482916ca.jpeg

                                        wcops dvzkd GIF - Download & Share on PHONEKY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...