Jump to content
Dogomania

Pajda w DS w Warszawie:) Bixi za TM:( Reszka w DS we Wrocławiu:) Psia rodzina z opuszczonej stodoły :(:(:(


Recommended Posts

Dnia 4.05.2020 o 20:31, Marysia R. napisał:

Tolu, musiałam dokładnie przemyśleć sprawę i przegadać z mężem, bo sporo się u mnie pozmieniało od kiedy miałam ostatni raz psa na tymczasie i dlatego nie od razu zgłosiłam taką możliwość (choć myśl mi się pojawiło już kiedy wrzuciłaś informację o suniach na zamojski wątek) ale podjęliśmy wspólnie decyzję, że możemy i chcemy zaproponować BDT dla Pajdy.

BDT do czasu znalezienia domu stałego, nasze psiaki bez problemu mogą podzielić się karmą, potrzebne byłoby tylko dogomaniacka pomoc w zorganizowaniu funduszy na kwestie weterynaryjne - sterylkę, szczepienie, czip i co tam jeszcze będzie potrzebne. No i kwestia przemyślenia i zorganizowania transportu suni do nas.

Daj znać Tolu co sądzicie o takiej propozycji, czy uważasz, że może być w tej sytuacji korzystna :)

 

23 godziny temu, Poker napisał:

Marysia R, jak dla mnie to bomba ,że wyszłaś z taką propozycją. Myślę ,że Tola też się ucieszy. Problemem może być transport. Ale pewnie tez da się ogarnąć.

No pewnie, że bardzo się ucieszyłam, już nawet rozmawiałyśmy i jutro Pajda wyrusza do Marysi:)

Bardzo dziękuję serce-ruchomy-obrazek-0863.gif

Pośpiech spowodowany jest kolejnym, jeszcze większym problemem niż poprzedni z Pajdą - tym razem jutro o 9.00 mamy zabrać z lecznicy w Zamościu Megi i szczeniaka, potrzebne są klatki pooperacyjne:(

Nie znalazłam miejsca dla Pajdy, więc tym bardziej nie znajdę dla chorej suni i szczeniaka, chociaż wciąż szukam:(.

Przyszła mi do głowy chyba bardzo niemądra myśl, że wetka w Izbicy zgodzi się przyjąć do soboty  na miejsce Pajdy Megi i szczeniaka...

Sama w to nie wierzę, co piszę:(

 

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Bogusik napisał:

Tola walczy i bardzo jej współczuję kolejnego zmartwienia :( Dzisiaj rano otrzymała z lecznicy wiadomość,że ma zabrać Megi i szczeniaczka ponieważ będą potrzebne miejsca po zabiegach dla innych zwierzaków....Naprawdę nie wiem co wymyślili i coś zorganizowali bo to graniczy z cudem....

Bogusiu kochana, wpadłam i od razu zaczęłam pisać, dopiero teraz zobaczyłam Twój wpis, bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Poker napisał:

 

9 godzin temu, b-b napisał:


Pięknie dziękuję, wspanialeserce-ruchomy-obrazek-0863.gif

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Czekam jedynie na większe informacje i chociaż jedno zdjęcie szczeniaczka i założę malutkiemu wątek.Już Bogusik wybrała imię Bixi.

Anulka, jutro postaram się coś mu zrobić.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Tola napisał:

Bogusiu kochana, wpadłam i od razu zaczęłam pisać, dopiero teraz zobaczyłam Twój wpis, bardzo dziękuję.

Trzymam mocno kciuki aby udało się z Izbicą! Może i jutro zaświeci promyczek nadziei i przyniesie również dobre wiadomości dla Megi i szczeniorka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

No pewnie, że bardzo się ucieszyłam, już nawet rozmawiałyśmy i jutro Pajda wyrusza do Marysi:)

Bardzo dziękuję serce-ruchomy-obrazek-0863.gif

Pośpiech spowodowany jest kolejnym, jeszcze większym problemem niż poprzedni z Pajdą - tym razem jutro o 9.00 mamy zabrać z lecznicy w Zamościu Megi i szczeniaka, potrzebne są klatki pooperacyjne:(

Nie znalazłam miejsca dla Pajdy, więc tym bardziej nie znajdę dla chorej suni i szczeniaka, chociaż wciąż szukam:(.

Przyszła mi do głowy chyba bardzo niemądra myśl, że wetka w Izbicy zgodzi się przyjąć do soboty  na miejsce Pajdy Megi i szczeniaka...

Sama w to nie wierzę, co piszę:(

Zgadza się, wszystko umówione, jutro TZ Toli podwiezie Pajdę do Lublina gdzie ja ją przejmę i pojedziemy do nas :) Ma nadzieję, że podróż przebiegnie nam sprawnie.

Trzymam mocno kciuki, żeby Pani doktor z Izbicy zgodziła się przyjąć na te kilka dni Megi z Maluchem na miejsce Pajdy.

8 godzin temu, b-b napisał:

Bazarek zakończony. 

Dochód dzielę na 3 równiutkie części. I teraz proszę o dane do wpłaty. Pytanie tylko czy mam wpłacić Anuli i Bogusik dla chłopaczka. Dla Pajdy do Marysi a za mamuśke - do kogo?Czy wszystko do jednej osoby?

B-b, zgodnie z prośbą Toli Pajda będzie u nas w BDT, ale pozostanie podopieczną Fundacji więc myślę, że pieniążki dla niej będą szły na konto Zea. Ale jeszcze Tola na pewno potwierdzi.

  • Like 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Marysia R. napisał:

Zgadza się, wszystko umówione, jutro TZ Toli podwiezie Pajdę do Lublina gdzie ja ją przejmę i pojedziemy do nas :) Ma nadzieję, że podróż przebiegnie nam sprawnie.

 

Trzymam mocno kciuki, żeby Pani doktor z Izbicy zgodziła się przyjąć na te kilka dni Megi z Maluchem na miejsce Pajdy.

 

B-b, zgodnie z prośbą Toli Pajda będzie u nas w BDT, ale pozostanie podopieczną Fundacji więc myślę, że pieniążki dla niej będą szły na konto Zea. Ale jeszcze Tola na pewno potwierdzi.

Dziękuję i ja za Pajdę :)

 

Moje kciuki też mocno zaciskam za Izbicę.

 

Będzie tak jak zadecyduje Tola :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Fantastycznie <3  Ile tutaj się dzieje dobra!

Wiadomo co teraz z Bixi i Megi, mają jakąś miejscówkę do soboty?

 

22 minuty temu, Anula napisał:

Bixi i Megi jest w Lecznicy w Izbicy.

Anulka, nie udało się, wetka nie zgodziła się:(.

Awaryjnie dostaliśmy klucz od znajomych do ich przybudówki, wczoraj zrobiliśmy tam tak na szybko porządki, zawieżliśmy  posłanie ze starej kołdry i tak musimy wytrwać do soboty:(

Megi jest bardzo grzeczna, cicha, załatwia się na spacerkach, tylko ta skóra bardzo ją swędzi:(

Jeździmy tam na zmianę z TZ i córką;  mały trochę popłakuje, na pewno są w stresie,  tyle zmian.

Bardzo chciałabym, aby skończyła się już ich tułaczka:(

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.05.2020 o 14:33, b-b napisał:

Bazarek zakończony. 

Dochód dzielę na 3 równiutkie części. I teraz proszę o dane do wpłaty. Pytanie tylko czy mam wpłacić Anuli i Bogusik dla chłopaczka. Dla Pajdy do Marysi a za mamuśke - do kogo?Czy wszystko do jednej osoby?

Bardzo dziękujemy!

Jak możeśz to część dla maluszka wpłać do Anuli, Dla pajdy  - do Marysi, na pewno się przyda, część dla Megi - na konto Zea.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Bogusik napisał:

Trzymam mocno kciuki aby udało się z Izbicą! Może i jutro zaświeci promyczek nadziei i przyniesie również dobre wiadomości dla Megi i szczeniorka.

Nie udało się, napisałam wyżej, musimy jakoś wytrwać do soboty.:(

20 godzin temu, Isiak napisał:

Przeczytałam od początku. Też trzymam kciuki, żeby udało się z Izbicą.

Witaj na wątku, zostań z namiserduchooo7.gif

6 godzin temu, Shirayuki napisał:

Chciałabym choć jednorazowo wspomóc pieski, bardzo proszę o numer konta.

Bardzo dziękujemy, wyślę wieczorem PV   serduchooo7.gif

5 godzin temu, agat21 napisał:

Maluszek taki, a już się tyle nacierpi :(

Tak, mnie tez serce pęka.

Przeżył jako  jedyny z rodzeństwa.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Marysia R. napisał:

Pajda już u mnie na pokładzie, ruszamy w drogę powrotną :)

E053C542-62A3-4E56-ADB5-45763609B04F.jpeg.c2fdd934c7b746cf10d22e74f5b6f40c.jpeg

Bardzo ładna z niej  sunia:)

Nawet się z nią nie pożegnałam, bo to wszystko tak szybko się wydarzyło, wyściskaj ją ode mnie;).

Pajda nudziła się chyba w nocy w lecznicy, trochę narozrabiała;).

Książeczka przekazana, sunia została dzisiaj zaczipowana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...