Jump to content
Dogomania
Tola

Pajda w BDT u Marysia R. Reszka i szczeniak już u szafirki, Psia rodzina z opuszczonej stodoły :(:(:(

Recommended Posts

Dnia 27.05.2020 o 13:26, teresaa118 napisał:

Dla psiej rodzinki poszly alimenty za 3 miesiace, maj-lipiec

Pieniążki doszły - 180 zł  - jeszcze raz pięknie dziękuję serce-ruchomy-obrazek-0871.gif

Tak, Reszka coraz piękniej wygląda :) Też za chwilę będzie rwała domy na pewno :))

• Like 1

Reszka jest słodka,śliczna i o wspaniałym charakterze.Oj! czuję,że szafirki jak przyjdzie do adopcji będą mieli trudny orzech do rozgryzienia.Widać,że już bardzo przywiązali się do Reszki a Reszka do nich.

• Like 1

Dzisiaj rozmawiałam z Hanią, pytałam o stan skóry, ale  na filmiku dobrze widać, że nie ma już stanu zapalnego, pysio powolutku zarasta,  jeszcze tylko uszko i zgięcia na łapkach są gołe.

Reszka powinna dostać jeszcze raz simparicę, ale na razie wstrzymamy się;  musimy być pewni, że parwo już jej nie grozi.

Ponieważ nie mogę nic dopisać  do swoich starych postów, muszę cytować swoje rozliczenie, żeby dopisać nowe wpłaty.

60 zł - teresaa118 (wpłacone V, VI, VII)

wpłaty jednorazowe:

50 zł -  Shirayuki (na połowę z Bixi)

50,35 zł - bazarek b-b

220 zł - bazarek Havanka

150 zł - p. Grażyna G. (na połowę z Bixi)

86 zł - Marysia R.  (spadek po Pajdzie)

80 zł - bazarek Poker

86 zł - bazarek Poker (na połowę z Bixi)

Widać , że mordusia porasta ładnie sierścią. trochę niepokoją mnie zbyt różowe powieki. Chyba , że to taka ich uroda.

Mnie też wydaje się, że ma coś z oczami, zapalenie czy cus

Fajna sunia z Reszki i widać, że ze skórką dużo lepiej :) Ma takie lekko krzywe, jamnicze łapki - identycznie jak Pajda :)

16 godzin temu, Tola napisał:

Ponieważ nie mogę nic dopisać  do swoich starych postów, muszę cytować swoje rozliczenie, żeby dopisać nowe wpłaty.

.....

Martusiu może rozwiązaniem będzie zrobienie nowego postu rozliczeniowego. Może jest na pierwszej stronie jakiś Twój post, który mogłabyś zaadoptować na post rozliczeniowy. Napisz jaki był stan w tamtym poście rozliczeniowym, którego nie da się edytować i prowadź rozliczenia od tamtej kwoty. Ja tak zrobiłam i jest to jakieś wyjście. Napisałam, że jest to kontynuacja postu ze strony... dałam link i można powiedzieć, że jest ciągłość w rozliczeniach.

Dnia 2.06.2020 o 13:05, szafirka napisał:

Reszka nadal zdrowa, wesoła, coraz ładniejsza. Jest bardzo towarzyska, otwarta, nie przejawia lęków na różnego rodzaju odgłosy.

https://youtu.be/p9t5mYvMLDI

IMG_20200530_154600_800x600.jpg

Słodki jest ten jej pyszczek :)

• Like 2

Rozmawiałam dzisiaj z Panią Małgosią, właścicielką Pajdy :) Sunia ma się bardzo dobrze, czuje się jak u siebie, chodzi już sama po ogrodzie, gania za piłeczką, codziennie ma trzy spacery, ładnie chodzi na smyczy, jest absolutnie bezproblemowa i w ogóle same ochy i achy :) Sikanie na dywan więcej się nie powtórzyło. Pani Małgosia kilka razy powtarzała, że są z Pajdą bardzo szczęśliwi :)

• Like 7
  • Upvote 2

Hurra :) Pajda stała się ambasadorką  bezdomniaków i może dzięki niej całkowicie złapali bakcyla adopcyjnego :)

Na moim koncie jest 898,20 zł na poczet Reszki. Hotel w maju wyniósł 220 zł, zakupiony olekardin 16,70 zł. Po odliczeniu tego pozostaje kwota 661,50 zł.

Reszka nie mruży oczu, nie trze, nie łzawią. Mi wydaje się, że taka jest jej uroda, ale oczywiście skonsultuję to podczas wizyty u weta.

• Like 1

3 minuty temu, Marysia R. napisał:

Taką wczoraj dostałam opalającą się Pajdkę :)
BE788A84-1812-4C0B-B925-761D4C504AAA.jpeg.59bffe54a89663a2d9696126186d8487.jpeg

Cudna :) 

To ja dorzucę jeszcze taką: 

IMG-20200604-WA0011.jpg

• Like 4
  • Upvote 1

Jaki słodki śpioszek  <3>

• Like 1

Pajdunia i Reszka cudne 

pozdrawiam pozdrawiam

• Like 1

21 godzin temu, agat21 napisał:

Cudna :) 

To ja dorzucę jeszcze taką:

IMG-20200604-WA0011.jpg

Cudowne zdjęcie! :)

• Like 1

Wieści z DS wspaniałe, Pajdka cudna, nie mogę się napatrzeć na sunię, ale bym wyprzytulała, wyściskała:).

Teraz tylko wycieram łzy radości, bo wciąż płyną:).

Reszka  na razie dochodzi do siebie,  ale wierzę, że znajdziemy jej równie cudowny domek.

received_205278737172229.jpg

received_267120454343902.jpg

received_579737542924137.jpg

• Like 1
  • Upvote 1

Reszka coraz śliczniejsza :) I ma taką poczciwą mordeczkę. Budzi w sercu najcieplejsze odruchy. Masz rację Tolu, że znajdzie równie wspaniały dom co Pajdka :)

• Like 2