Jump to content
Dogomania

Pajda w DS w Warszawie:) Bixi za TM:( Reszka w DS we Wrocławiu:) Psia rodzina z opuszczonej stodoły :(:(:(


Recommended Posts

Dnia 12.06.2020 o 22:43, Poker napisał:

Fajnie sierść porosła nosek. Nie wiem czy to zdjęcie przekłamuje czy ona ma łyse tylne łapki ?

Chyba nadal ma;  jak ją zabieraliśmy z tej stodoły, to miała  łyse łapki, łyse zgięcia na przednich łapkach,  jedno ucho bez sierści no i pyszczek też.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Hania miała jechac z Reszką do weta  - suni miała być podana kolejna simparica, a w następnym tyg. zaplanowałyśmy szczepienie.

Gorzej będzie z zaplanowaniem sterylizacji u suni , bo do tej pory było to niemożliwe ze względu ryzyko parwo, a teraz lada moment czyli na początku lipca będzie kolejna cieczka:(

Link to comment
Share on other sites

Bardzo tutaj cichutko się zrobiło:(

Kochani, zaglądajcie do Reszki, bo ja z powodu remontu i wyprowadzki na wieś jestem tak trochę poza światem i jeszcze to potrwa:(.

Pod koniec lipca uzupełnię wydatki, ale teraz mogę tylko na chwilkę tu do Reszki zajrzeć.

Wiem od Hani, ze sunia miała mieć szczepienie...

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Reszka została zaszczepiona i wkrótce będzie mogła wreszcie zapoznać się z psimi kolegami i koleżankami. Ewidentnie brakuje jej towarzystwa. Reszka bardzo się z nami związała, a jak widzi moje córki to ogon jej prawie odpada z radości.

kochana sunia <3

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam znowu z Gosią o Pajdzie. Wszystko świetnie, cała rodzina bardzo ją kocha, a Gośka chyba najbardziej :D

Pajda jest coraz weselsza, "mniej się zamyśla" ;), bardzo lubi wykradać skarpetki syna i zanosić na swoje legowisko. Dostała więc zabawki zrobione ze starych za małych skarpet powiązanych w supły, nosi je dumnie po całym domu :) Chętnie wyleguje się też na kanapie i daje się łaskawie masować po brzuszku :)

obraz.png.239cc8f071f181b7ea48afc6896d0e6f.png

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Reszce słabo idzie socjalizacja z innymi psiakami. Sunia nie pozwala do siebie podejść, sama też nie jest zainteresowana zapoznaniem się, warczy, podnosi wymownie górną wargę, czym odstrasza od siebie nowych kumpli. Jutro znowu spróbujemy.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:

Reszce słabo idzie socjalizacja z innymi psiakami. Sunia nie pozwala do siebie podejść, sama też nie jest zainteresowana zapoznaniem się, warczy, podnosi wymownie górną wargę, czym odstrasza od siebie nowych kumpli. Jutro znowu spróbujemy.

To chyba niespodzianka 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...