Jump to content
Dogomania

Pajda w DS w Warszawie:) Bixi za TM:( Reszka w DS we Wrocławiu:) Psia rodzina z opuszczonej stodoły :(:(:(


Recommended Posts

Dzisiaj rozmawiałam z Hanią, pytałam o stan skóry, ale  na filmiku dobrze widać, że nie ma już stanu zapalnego, pysio powolutku zarasta,  jeszcze tylko uszko i zgięcia na łapkach są gołe.

Reszka powinna dostać jeszcze raz simparicę, ale na razie wstrzymamy się;  musimy być pewni, że parwo już jej nie grozi.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ nie mogę nic dopisać  do swoich starych postów, muszę cytować swoje rozliczenie, żeby dopisać nowe wpłaty.

60 zł - teresaa118 (wpłacone V, VI, VII)

wpłaty jednorazowe:

50 zł -  Shirayuki (na połowę z Bixi)

50,35 zł - bazarek b-b

220 zł - bazarek Havanka

150 zł - p. Grażyna G. (na połowę z Bixi)

86 zł - Marysia R.  (spadek po Pajdzie)

80 zł - bazarek Poker

86 zł - bazarek Poker (na połowę z Bixi)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tola napisał:

Ponieważ nie mogę nic dopisać  do swoich starych postów, muszę cytować swoje rozliczenie, żeby dopisać nowe wpłaty.

.....

Martusiu może rozwiązaniem będzie zrobienie nowego postu rozliczeniowego. Może jest na pierwszej stronie jakiś Twój post, który mogłabyś zaadoptować na post rozliczeniowy. Napisz jaki był stan w tamtym poście rozliczeniowym, którego nie da się edytować i prowadź rozliczenia od tamtej kwoty. Ja tak zrobiłam i jest to jakieś wyjście. Napisałam, że jest to kontynuacja postu ze strony... dałam link i można powiedzieć, że jest ciągłość w rozliczeniach.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z Panią Małgosią, właścicielką Pajdy :) Sunia ma się bardzo dobrze, czuje się jak u siebie, chodzi już sama po ogrodzie, gania za piłeczką, codziennie ma trzy spacery, ładnie chodzi na smyczy, jest absolutnie bezproblemowa i w ogóle same ochy i achy :) Sikanie na dywan więcej się nie powtórzyło. Pani Małgosia kilka razy powtarzała, że są z Pajdą bardzo szczęśliwi :)

  • Like 7
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wieści z DS wspaniałe, Pajdka cudna, nie mogę się napatrzeć na sunię, ale bym wyprzytulała, wyściskała:).

Teraz tylko wycieram łzy radości, bo wciąż płyną:).

Reszka  na razie dochodzi do siebie,  ale wierzę, że znajdziemy jej równie cudowny domek.

received_205278737172229.jpg

received_267120454343902.jpg

received_579737542924137.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...