Jump to content
Dogomania

Pajda w DS w Warszawie:) Bixi za TM:( Reszka w DS we Wrocławiu:) Psia rodzina z opuszczonej stodoły :(:(:(


Recommended Posts

Zaglądam z doskoku, bo na wsi mam kiepski internet, ale jak oglądam i czytam te wspaniałe fotorelacje, to jestem bardzo, bardzo szczęśliwa:)

Pomimo chwilowych problemów udało się uratować tą cudowną psia rodzinkę, bardzo Wam wszystkim dziękuję :).

Teraz tylko musimy przeczekać cieczkę Pajdy, wyleczyć i wzmocnić Reszkę i jej synka i będziemy już działać z górki;)

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Tola napisał:

Na koncie ZEA zameldowała się  wpłata 50, 35 zł z bazarku b-b - pięknie dziękuję serce-ruchomy-obrazek-0820.gif.

Kwota zostanie podzielona po połowie dla Reszki i Bixi.

 

Tolu to pieniążki tylko dla Reszki.

Dla małego przesłałam już do Anulki.

Pajda też dostała.

Każde dostało po tyle samo :))

 

 

Proszę potwierdź wpłatę na bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/351867-rozliczam-błyskawiczny-bazarek-z-nową-pościelą-dla-psiej-rodzinki-do-1205-2100/

Anula i Marysia już mi potwierdziły :)

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, b-b napisał:

Tolu to pieniążki tylko dla Reszki.

Dla małego przesłałam już do Anulki.

Pajda też dostała.

Każde dostało po tyle samo :))

 

 

Proszę potwierdź wpłatę na bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/351867-rozliczam-błyskawiczny-bazarek-z-nową-pościelą-dla-psiej-rodzinki-do-1205-2100/

Anula i Marysia już mi potwierdziły :)

 

No tak, przecież sama o tym pisałam;)

Muszę koniecznie odpocząć;););)

Dzięki, że czuwasz:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Mazowszanka13 napisał:

Dawno Cie nie widziałam Marysiu na dogo i widzę, że masz zupełnie inne psy.

Tak Mazowszanko, na dogo „nie widać” mnie od prawie trzech lat, zaglądam, czytam i śledzę wiele wątków, czasem coś napiszę, ale udzielam się bardzo niewiele. Dużo się przez ten czas w moim życiu pozmieniało, również jeśli chodzi o psy. Od maja 2018 w ciągu półtora roku straciłam cztery suczki - najpierw dość nagle i pomimo leczenia odeszła na serce buldożka Figa, potem kolejno Jagoda i Borówka - obie po operacjach guzów nowotworowych miały przerzuty, w przypadku obu musiałam podjąć w pewnym momencie niebywale trudną decyzję o pomocy w przejściu za TM. W grudniu zeszłego roku, tuż po Świętach pożegnaliśmy również mopsicę Pestkę. Była najstarsza z nich wszystkich, miała prawie 17 lat (byłam dzieckiem kiedy jako cudny mały szczeniaczek pojawiła się w mojej rodzinie) i już od dłuższego czasu był z nią bardzo ograniczony kontakt, żyła w swoim świecie. Nie chorowała, odeszła ze starości. Z dużego psiego stada została z nami tylko Czika. Również ze względu na nią od stycznia jest z nami Agrest adoptowany z Fundacji Pan i Pani Pies.

To tak w skrócie historia zmian w moim stadzie. Przepraszam za prywatę na wątku Reszki i Pajdy, ale skoro Mazowszanka zapytała to chciałam napisać co i jak, zresztą może ktoś jeszcze pamięta moje stado z „dawnych czasów”.

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pajda mocno wpadła w serce i w oko mojej przyjaciółce i jej mężowi. Myśleli już od jakiegoś czasu o psiaku, myśleli, podsyłałm im różne "kandydatury" i - buch! - wymyślili. :) Pajda przypomina im sunię, którą pożegnali kilka lat temu. Mogą podjechać poznać sunię choćby jutro. :) 

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Pajda mocno wpadła w serce i w oko mojej przyjaciółce i jej mężowi. Myśleli już od jakiegoś czasu o psiaku, myśleli, podsyłałm im różne "kandydatury" i - buch! - wymyślili. :) Pajda przypomina im sunię, którą pożegnali kilka lat temu. Mogą podjechać poznać sunię choćby jutro. :) 

Ale niespodzianka

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Pajda mocno wpadła w serce i w oko mojej przyjaciółce i jej mężowi. Myśleli już od jakiegoś czasu o psiaku, myśleli, podsyłałm im różne "kandydatury" i - buch! - wymyślili. :) Pajda przypomina im sunię, którą pożegnali kilka lat temu. Mogą podjechać poznać sunię choćby jutro. :) 

Agat, dziękuję pięknie, że pokazałaś Pajdę :)

Sprawa jest w toku, jestem już po pierwszej rozmowie telefonicznej z p. Małgosią, prawdopodobnie jutro rodzina przyjedzie na zapoznanie, zobaczymy co z tego wyniknie, będę oczywiście dawać znać :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Marysia R. napisał:

Spotkanie potwierdzone, Państwo przyjadą jutro o 18. Proszę o kciuki :)

A tak panna Pajda wylegiwała się dzisiaj na kanapie ;)

IMG_0914_Easy-Resize_com.thumb.jpg.91e523de767a5d00c4a0f9e4011e11ba.jpg

Dziewczyna wie co dobre :))

Trzymam kciuki aby zaiskrzyło :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...