Jump to content
Dogomania

4 CACIB w 4 dni Sofia/Skopje


limnolka

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]LBC ROCK'N"ROLL Lesoto [/B](American Staffordshire Terrier)


[B]CHAMPION BUŁGARII[/B]
[B]GRAND CHAMPION BUŁGARII[/B]
[B]BALKAN CHAMPION[/B]
[B]CHAMPION MACEDONII[/B]
[B]CHAMPION SERBII[/B]

.... to co zaplanowane zdobyte !!!!!!

w Bułgarii - wszystko z góry zaplanowane i opłacone (przez konkurencję z ZSRR :evil_lol:)

pozdrawiam Agata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amazonka'][B]LBC ROCK'N"ROLL Lesoto [/B](American Staffordshire Terrier)


[B]CHAMPION BUŁGARII[/B]
[B]GRAND CHAMPION BUŁGARII[/B]
[B]BALKAN CHAMPION[/B]
[B]CHAMPION MACEDONII[/B]
[B]CHAMPION SERBII[/B]

.... to co zaplanowane zdobyte !!!!!!

w Bułgarii - wszystko z góry zaplanowane i opłacone (przez konkurencję z ZSRR :evil_lol:)

pozdrawiam Agata[/quote]


tutaj tez serdecznie gratuluje:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reni']Aga. Tam/Bułgaria był jeden wielki bajzel...ale w tym... pozorny bajzel organizacyjny.
Sędziowie wiedzieli kogo i jak mają oceniać.
Zresztą nad całością czuwał jeden, który chodził od "kolegi" do "kolegi" i "podpowiadał" i pilnował, by wszystko szło wg. ustaleń :mad:

[COLOR=darkorange]Czyzby przewodniczacy Zwiakzu Kynologicznego w Bulgarii pan "jakistam"- nazwisko nie pamieatam)))[/COLOR]

W dwa pierwsze dni CACIB-owskie w Sofii był tylko jeden RR, (zgłoszony w kl. championów ale sie przenióśł do otwartej) ,suka Fabia Manabomi,
i zgłoszona ale mimo, że odwołana, ale i tak widniejąca (ponoć)w katalogu w championach Fatima Bahati Manabomi.
Fatima dojechała dopiero na 3 dzień i dojechało też 6 (ponoć 7) autokarów Rosjan, wśród nich pani z dwoma suniami RR:
pośrednia - RIZHAYA MAFIYA MONA LISA (O: Ridge's Star Jeremy Red, M: Fiesta)
championy- FIESTA (O: Ezop, M: Asta Dolce Vita)
Troche o wynikach napisane tu:
[URL="http://www.rrclub.pl/forum/viewtopic.php?p=27214#27214"]Klub RR w Polsce :: Zobacz temat - Fabia[/URL]


[COLOR=sandybrown]Cos ta Fiesta czesto tam jezdzi, rok temu tez tam byla i "wziela" w sukach wszystko, chociaza pare miesiecy wczensiej w Poznaniu byla dalekkko z tylu za Nami i Juzka[/COLOR]

Sędziowanie to istna parodia.
Ja nie ozumiem jak FCI coś takiego toleruje.
Szczegóły i foty może innym razem.

Od środy, gdy przybyły "posiłki frekwencjne", tam gdzie w rasach i klasach przyjaciele z "Sowietskiego Sajuza" ... wszystko, ale o wszystko zgarniały ich psy!!!

[COLOR=sandybrown]Rosjanie maja pieeeeeeeeekne rhodesiany:evil_lol:[/COLOR]

To samo, choć poziom i kultura na wyższym poziomie, w Macedonii.
Jeśli chodzi o RR dotarł ichniejszy RR- pies w kl. młodzieży...Tobie chyba "bliski" być może????;)
CHIVAN AYABA (O Zuritamu Wingu, M: Twiny Ayaba) z "Ayaba" Kennel Rogosic Blagojevic Ina.


[COLOR=sandybrown]Oczywsicie znane mi i bliskie sercu sa pieski z Ayaby, a masz moze jakies jego zdjecie?[/COLOR]


Tutaj w piewrwszy dzień układ suk w klasach inny niż w drugi...
Konkretnie...
Pośrednia - wiadomo
otwarta - Fabia
Championy - Fiesta i Fatima
drugi dzień:
pośrednia -bez zmian
otwarta - rosyjska Fiesta
championy- dwie Polki - Fabia i Fatima

W Bułgarii w dwa pierwsze dni na solowych występach Fabia zgarnęła wszystko...potem zgarniała "ruska", na zmiane raz jedna sucz, raz druga.

To samo w Skopje, tylko w drugi dzień championy wygrała Fatima, ale śmietanke i tak spijały "ruskie" !

W Serbii "nie znaju".

To prawda...że podróże kształcą...:roll:
Ależ balast doświadczeń przywieziony z sobą!!!![/quote]


[COLOR=sandybrown]Podroze ksztalaca, a najbardziej te na Wschod- Ukraina, Bulgaraia "polecam" tez Bialorus hihihihihih[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiesia756'][COLOR=sandybrown]Podroze ksztalaca, a najbardziej te na Wschod- Ukraina, Bulgaraia "polecam" tez Bialorus hihihihihih[/COLOR][/quote]

taaa.... niedawno byliśmy z psami na Ukrainie..... Wyprawa pelna wrażeń - nieobliczalna granica, dziwne sposoby formy płatności za wystawę, niezrozumialy sposób kolejności na ringu - psy z sukami pomieszane i wsio na urrrra. Suki w rujce wśród psów....
jedno jest pewne - nudno to tam nie było!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiesia756'][COLOR=#ff8c00]Czyzby przewodniczacy Zwiakzu Kynologicznego w Bulgarii pan "jakistam"- nazwisko nie pamieatam)))[/COLOR][/quote]

Ten też..."przeprzystojny" :lol: facet...i co za kultura...:roll:
Ale w jego kajecie zapisane były finały.
Sędziowania bezpośrednio na ringach inny pilnował, nazwisko w katalogu...sędziował w ostatni dzień labki...między innymi swojego szefa...:crazyeye:
O ten gdyby go do Polski na wystawy zaprosić, zwiększył by niesamowicie frekwencję ruskich wystawców...a kaska płynęła by do kas...oj i to duzio kaski....Umiał dopilnować i wyklarować kolegom "w czym rzecz"...Aż miło było posłuchać :angryy:
Rozliczenia też były widoczne "gołym" okiem...
Tam sie nikt "nie szczypał"...nas mieli gdzieś...czy widzimy, czy słyszymy...może sądzili, że nie rozumiemy?
No i te dla innego sędziego "gwiazdora" w grafitowym garniaku wylewne i czułe podziękowania i wdzięczność pani organizatorki wyprawy "rusków"...miodzio...no i "klisza" mi nie pękła...za to wyrwać aparat miał mi ochote nie jeden...a szef piane toczył na mój widok...ależ mam pamiatkę z fot...
Nic tylko opisać i wysłąć do FCI...ciekawe co by byłooooooooooo!!!!! :roll:

[quote name='Wiesia756'][COLOR=#f4a460]Cos ta Fiesta czesto tam jezdzi, rok temu tez tam byla i "wziela" w sukach wszystko, chociaza pare miesiecy wczensiej w Poznaniu byla dalekkko z tylu za Nami i Juzka[/COLOR][/quote]

Hmn...wolno jej jeździć gdzie chce...ale "nie wiem jakim cudem" ;) udaje jej sie czasem blokować inne suki. Gdyby nie ta pręga na grzbiecie nie powiedziałabym, że to RR. :lol::-o

[quote name='Wiesia756'][COLOR=#f4a460]Rosjanie maja pieeeeeeeeekne rhodesiany[/COLOR]:evil_lol:[/quote]

Tia...te co przyjechały nawet "kole wzorca nie stały".
Makabra!!!!!

[quote name='Wiesia756'][COLOR=#f4a460]Oczywsicie znane mi i bliskie sercu sa pieski z Ayaby, a masz moze jakies jego zdjecie?[/COLOR][/quote]

Mam ale nie z ringu. Odkopie i Ci prześle link do nich. Chyba, że chcesz by tu wkleić.

[quote name='Wiesia756'][COLOR=#f4a460]Podroze ksztalaca, a najbardziej te na Wschod- Ukraina, Bulgaraia "polecam" tez Bialorus hihihihihih[/COLOR] [/quote]

Białoruś sobie odpuścimy.
Tam "egzotyka" odmienna od egzotyki...:razz: a opowieści tych co ją przeżyli, raczej niebajkowe...

Link to comment
Share on other sites

GRZYWKI BUŁGARIA
suki
otw. DREAM SPACE BOSSY LADY WITH ANGEL LOOK
champ.SAVERNSAJA ZHEMCUZHINA CVETOK VERNISAGE MARI
psy
junior STARS AT SEA FEAR IN THE NIGHT
champ.FANTASTIK KASHMIR YANSON N CO STYLE

MACEDONIA
psy
mł.STARS AT SEA FEAR IN THE NIGHT
poś.TWICE AS NICE LOUD"N PROUD
otw. CORVETTE STINGRAY DU DOMAINE DU PRESIDENT
champ. FANTASTIK KASHMIR YANSON N CO STYLE

suki
poś.DREAM SPACE BOSSY LADY WITH ANGEL LOOK
otw.BISOU DU DOMAINE DU PRESIDENT :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOLY']jo-jo matura ważniejsza, nie ma co załować.
W Bułgarii nie widzę dogów
W MAcedonii Germańska Doga 1 szt. pies w otw.
SENT HARIJAN ESTON (psiak miejscowy) :lol:[/quote]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]A tam matura, zawsze można zdać za rok :evil_lol:
Dziękuje...Ten "aż" jeden dog tylko mne dobił :lol:
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amazonka'][B]LBC ROCK'N"ROLL Lesoto [/B](American Staffordshire Terrier)


[B]CHAMPION BUŁGARII[/B]
[B]GRAND CHAMPION BUŁGARII[/B]
[B]BALKAN CHAMPION[/B]
[B]CHAMPION MACEDONII[/B]
[B]CHAMPION SERBII[/B]

.... to co zaplanowane zdobyte !!!!!!

w Bułgarii - wszystko z góry zaplanowane i opłacone (przez konkurencję z ZSRR :evil_lol:)

pozdrawiam Agata[/quote]
Agata wielkie gratulacje, najwazniejsze ,ze cel osiagniety, chociaż cieżko było:evil_lol:
Aga

Link to comment
Share on other sites

LABKI Bułgaria
suki
poś. MICONTI MONT BLANC
ot.SALLY VESRLAJA OHOTA
STENVEYZ LEMON TEA
KANTARE CHESTINNUT BLOOM
użyt.? VITTORI IZ DOLINY SOLNSA
champ. STENVEYZ BOX OF CHOCOLATE

psy
poś. MICONTI MIDNIGHT TANGO
ot. BIGGAS NAME GAME
uż. RROTHILD RICH BOY

MACEDONIA
psy
poś.FORMER LOVE GOLDEN DROP
ot.AMOR ???
suki
poś. MICONTI MONT BLANC
BRAITLAIT OF MOSCOW ILLISA
champ.VITTORI IZ DOLINY SOLNTSA
KANTARE CHESTINUT BLOOM

Wygląda na to że tłoku nie było.

Link to comment
Share on other sites

GOLDENY
Bułgaria
suki
junior LORINDELI ARTEMIDA KENIGY
FELICITY OUEEN FROM MARIANNEHOUSE
uż. CAMILLE DU BOIS DE LA RAYERE
TRAMIN TINTALLE L ETOILLE DU SOIR

psy
uż.CHRSTOPHER DU BOIS DE LA RAYERE
IMIGRAND SONG

MACEDONIA
psy
poś.CHRISTOPHER DU BOIS DE LA RAYERE
ot. VINEYARD HILL AVANTURIN BOY
uż. ERINDERRY NIGHT DREAMER
champ. MITCHARRON MEMPPHIS LAIRD (GB)

suki
jun.AMBRA
ARABELA ???
ot. CAMILLE DU BOIS DE LA RAYERE
champ.IRISH RAIN EIRA OF GOLDEN DUCK:lol:

Link to comment
Share on other sites

Renatko ćwiczę pisanie:evil_lol::evil_lol: Mnie technika zabija, nawet ekspres do kawy jak bucha to też. Mam zakaz wydany przez synów do obsługi skanera. zepsułam im już ze dwa razy ostatnio. Mam nadzieję że stawkę podałam wszystkim zainteresowanym. Resztę zostawiam Wam Koleżanki.:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Yoly!!! dzięki bardzo! Tak jak myślałam. Żeby w Polsce było tak "licznie" na ringu.... :eviltong:
Ja mam zakaz zbliżania się w kilku biurach do xero.... Nie wiem czemu ale jak jestem w pobliżu tych maszyn to one przestają działać....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...