Jump to content
Dogomania

4 CACIB w 4 dni Sofia/Skopje


limnolka

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

.... kurcze, jeszcze nigdzie nie podali miejsca i godziny rozpoczęcia wystaw :roll:

mam nadzieję, że do piątku się cos zmieni....

jeśli ma ktoś jakieś info odnośnie wystaw w Sofii, Paracinie i Skopje
będę bardzo wdzięczna ;)

teraz rezerwujemy hotele
do zobaczenia na wystawach !!!

Link to comment
Share on other sites

Do Bułgarii pisałam maila i odpowiedzieli mi szybko (jeszcze w tym samym dniu) a do Macedonii wysłałam maila i jak na razie cisza.
Najlepszą odpowiedź dostałam z Serbii z Paracina :

na pytanie czy pies jest przyjęty odpisali : [B]OK :evil_lol:[/B]

Czekamy cierpliwie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amazonka']... Orient Express Hostel - my tam mamy rezerwację.
Koszt pokoju dwuosobowego ze śniadaniem 30 Euro ;)[/quote]
Błyskotka, ktory macie pokoj, dwuosobowy, / bo tam znalazłam pokoj dla trzech osob za 33 i pokoj dla dwoch za 25 . I jakies opcje doplat , ale to chyba za wyzywienie. Ile kosztuje parking bo pisze,że za dopłata. I kedy jedziecie / Ja z mezem Wystawa 11 i 12 .05:cool3:

Jak rezerwowaliscie pokoje bezposrednio na ich stronie. ?
Mozesz mi podać link/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOLY']Czy dla psa wystarczy tylko paszport, czy od powiatowego zaświadczenie też.?[/quote]
Ja mam poswiadczenie w paszporcie i na wszelki wypadek wziełam ,, papierek "od swojego weta. Mam nadzieję,że to wystarczy

Link to comment
Share on other sites

to są kraje nie unijne (oprócz Bułgarii) więc warto miec zaswiadczenie od weterynarza, paszport, ksiazeczke zdrowia

w paszporcie powinna byc wbita aktualna legalizacja i badanie kliniczne zezwalajace na wywoz zwierzęcia - takie badanie jest wazne przez 2 dni, wiec najlepiej jakby wet je przeprowadził dzien przed wyjazdem

no i oczywiscie aktualne szczepienia (wszystkie!) i odrobaczenie

a i tak jak beda chcieli się przyczepić to się przyczepią :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOLY']Czy dla psa wystarczy tylko paszport, czy od powiatowego zaświadczenie też.?[/quote]
mój pies rok temu jak jechał do Macedonii miał egzamin kliniczny wbity w paszport i wsio! Nawet legalizacji czy tej płachty od powiatowego nie robiłam, ale.... na Ukrainę można i bez niczego jechać (no z psem oczywiście) ale 20 zł było potrzebne... Co karj to inne zwyczaje!

Link to comment
Share on other sites

... no właśnie, jakich dodatkowych opłat należy się spodziewać po drodze?
Wiem, że winieta słowacka nie jest droga - miesięczna kosztuje jakoś 7 euro, a w innych krajach to nie wiem :shake:

Pamiętajcie o [B]Zielonej Karcie !!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amazonka']... no właśnie, jakich dodatkowych opłat należy się spodziewać po drodze?
Wiem, że winieta słowacka nie jest droga - miesięczna kosztuje jakoś 7 euro, a w innych krajach to nie wiem :shake:

Pamiętajcie o [B]Zielonej Karcie !!![/B][/quote]

[COLOR=black][B]słowacja[/B][/COLOR] - 4,90 euro winieta na 7 dni - kupujemy na stacji benzynowej
[B]węgry[/B] - 1140 lub 1170 forintów winieta na 4 dni (cena zależy od sezonu, w maju chyba jest już ta wyższa) - do nabycia na stacji benzynowej
[B]serbia[/B] - mają bramki i w zależności od wielkości samochodu sobie liczą - osobówka zwykle ok. 5 euro na każdej bramce. horgosz - belgrad - nisz jak dobrze pamietam 4 bramki
winieta w [B]bułgarii[/B] - nie pamietam ile kosztowała, kupowałam na stacji benzynowej
[B]rumunia[/B], gdyby ktoś jechał - też winieta, też kupujemy na stacji benzynowej, lub na granicy, cena w zależności od długości od 12 lei czyli ok. 4 euro
zielona karta obowiązkowa!!!
między rumunią a bułgarią są przejścia promowe na dunaju - nie polecam, bo drogo - opłata portowa, samochód, 3 osoby - wychodzi ponad 30 - 40 euro w zależności, od przejścia.

[quote name='maga18']to są kraje nie unijne (oprócz Bułgarii) więc warto miec zaswiadczenie od weterynarza, paszport, ksiazeczke zdrowia

w paszporcie powinna byc wbita aktualna legalizacja i badanie kliniczne zezwalajace na wywoz zwierzęcia - takie badanie jest wazne przez 2 dni, wiec najlepiej jakby wet je przeprowadził dzien przed wyjazdem

no i oczywiscie aktualne szczepienia (wszystkie!) i odrobaczenie

a i tak jak beda chcieli się przyczepić to się przyczepią :diabloti:[/quote]

tak jak powyżej, wszystko obowiązkowo :cool3:
co do czepiania - do nas sie przyczepili o brak zdjęcia psa w paszporcie !!!
3 psy miały fotosy, a jeden nie, choć uprzedzałam włascicieli, żeby fotę wkleili i chyba "wykrakałam". co prawda nie było "załącznika", bo tego u nich się nie praktukuje, ale rzęsami to nieźle machałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mesto izlozbe : Plato spomenika pored reke, gde su se do sada odrzavale izlozbe,iza rednje skole.
Podela brojeva od 08.00 do 10.00 sati.
Pocetak ocenjivanja u 10.00, ako se malo zakasni to je zbog platisa na dan izlozbe.

Katalog cacib paracin je zatvoren.
Ukupno prijavljeno 477 pasa.

Link to comment
Share on other sites

A macie jakis link do katalogu wystawy w Paracinie?

Jezeli chodzi o miejsce wystawy w Sofii to radze sprawdzic jeszcze dzien przed wystawa.
Rok temu zmienili miejsce dzien wczesniej informujac o tym tylko na stronie, nie biorac pod uwage ze wiekszosc wystawcow juz jest w drodze, bez dostepu do komputera.
Informacji nie bylo ani u nich w zwiazku ani na poprzendim planowanym miejscu wystawy (wydaje to sie logiczne)

Drugiego dnia wystawy spotkalismy Polakow kotrzy pierwszego dnia wystawy niestety nie znalezli - niemniej Bulgarzy postarali sie przynajmniej w wypadku tych psow "wyjsc z twarza":razz:

Acha i jeszcze dodam ze dwa pod rzad CACIBy mialy miejsca w dwoch przeciwleglych niemalze koncach Sofi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...