Jump to content
Dogomania

4 CACIB w 4 dni Sofia/Skopje


limnolka

Recommended Posts

[quote name='amazonka'].... może się ktoś orientuje, czy w Bułgarii można wystawić psa z kopiowanym uchem?

wielkie dzięki za wszelkie info ;)[/quote]
z tego co mi wiadomo, to można. najlepiej dopytać u źródła, ale nie słyszałam, by zmienili tam przepisy ostatnio.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po kleszczowym alercie podjalem dalsze dzialania organizacyjne, mam juz konatkt z bulgaria w sprawie noclegow -dzis mam dostac "korzystna" oferte noclegowa. W Macedonii sa nieco drozsze noclegi, ale moze sie uda cos fajnego zalatwic. Juz wkrotce komunikat organziacyjny w miare pelny. ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam,
do wszystkich ktorzy sie do mnie zglosili wyslalem komunikat finansowy w sprawie planowanego wyjaZdu. Osoby ktore nie dostaly teho komunikatu lub sa jeszcze zainteresowane nim, prosze o przeslanie na moj mial [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] checi otrzymania tej informacji. Czas na decyzje dla wszystkich jest do poniedzialaku wieczorem, bo czas na ostateczne dcyje o ostateczne rezerwacje noclegu i busa.
Pozdrawiam cieplo dogomaniakow

Link to comment
Share on other sites

oto sedziowie na 13 maja
Antoan Hlebarov - 4,7,8
Elena Erusalimskaya - 5
Evgeniy Erusalimskiy - 2
Valentina Ivanisheva - 4
Stefan Popov - 1
Georgi Eftimov - 9
Ivan Dimitrov - 6,10
Maria Tzaneva - 3
a na 14 maja sa następujący sedziowie
Elena Erusalimskaya - 7
Evgeniy Erusalimskiy - 6
Valentina Ivanisheva - 1, 10
Stefan Popov - 4
Georgi Eftimov - 2,5
Ivan Dimitrov - 8
Antoaneta Popantonova - 3
Maria Tzaneva - 9
my wybieramy sie na tylko na dwa caciby 13 i 14 maja:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja wysyłam dzisiaj faxem do Bułgarii i Serbii :) normalny formularz w języku angielskim...
do Macedonii jest internetowy formularz ;)

a teraz pytanko do tych, którzy już w tych krajach wystawiali swoich pupili (Bułgaria, Serbia, Macedonia)
od której rozpoczynają się tam wystawy?

[B]do limnolki[/B]
co z hotelami?

pozdrawiam Agata i Tores

Link to comment
Share on other sites

[B]Bułgaria SOFIA 11-14 maj[/B] - przyjmują zgłoszenia do dzisiaj (można wysłać na maila :[email protected])

[B]Serbia PARACIN 10 maj[/B] - zgłoszenia do 7 maja

[B]Macedonia SKOPJE 15-16 maj[/B] - zgłoszenia do 10 maja (na stronie ichniego związku jest formularz internetowy)



może jeszcze się Wam uda ;)

my teraz jesteśmy na etapie szukania w miarę przyzwoitych i za rozsądną cenę noclegów

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

amazonka

jakie rasy bedziecie wystawiac? Bede sie rozgladac za rodakami :) czy znany juz jest adres wystawy?

[quote name='amazonka'][B]Bułgaria SOFIA 11-14 maj[/B] - przyjmują zgłoszenia do dzisiaj (można wysłać na maila :[email protected])

[B]Serbia PARACIN 10 maj[/B] - zgłoszenia do 7 maja

[B]Macedonia SKOPJE 15-16 maj[/B] - zgłoszenia do 10 maja (na stronie ichniego związku jest formularz internetowy)



może jeszcze się Wam uda ;)

my teraz jesteśmy na etapie szukania w miarę przyzwoitych i za rozsądną cenę noclegów

pozdrawiamy[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]Jaki jest koszt championatu macedonskiego? [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Ile potrzeba CACow do championatu macedonskiego?
[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Czy CAC przyznawany jest w kazdej klasie?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...