Jump to content
Dogomania

TOBIASZEK JUŻ W SWOIM DOMKU ! TRZYMAJCIE KCIUKI PROSZĘ ZA AKLIMATYZACJĘ ! Tobiś - niedowidzący maleńki dziadeczek już w hoteliku u szafirki.


Recommended Posts

Kochani !!!

Udało się !!!

Tobiaszek już w swoim własnym domku u boku kochającego człowieka. :)

Bardzo się cieszę , że Tobiaszek mógł jechać z Szafirkiem, chciałam mu zaoszczędzić dodatkowego stresu.

Przed chwilą rozmawiałam z Panią Tobiaszka  - zapoznanie z sunią rezydentką - Buką i kotkami bez większych emocji.

Buka jedynie pilnuje żeby Tobiaszek nie dostawał więcej głasków niż ona.

Tobiś był już na spacerze razem z Buką, teraz nakarmiony wdrapał się na swoje posłanko i odpoczywa.

Pani obiecała dzwonić jak będą jakieś nowości i oczywiście fotki również.

A to fotki z pierwszych chwil Tobisia w domu, zrobione jeszcze przez Szafirka :

a3e4c8baf3025945gen.jpg

2cea23ecd4f33a98gen.jpg

a3e4c8baf3025945gen.jpg

518d68fbd88b2f4dgen.jpg

 

 

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że Tobiś rozkręci się jeszcze na całego. Pani duży nacisk kładzie na długie spacerki, a Tobisiowi bardzo się spodobało dzisiejsze wyjście. Wrócił rozluźniony. Dobrze radzi sobie ze schodkami, czasem się potknie, ale Pani jest czujna i pomocna. Tobiaszek tak jak u szafirków, tak i w DS dostaje do jedzenia suchą karmę wymieszaną z puszeczką.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pani Elżbieta jest zadowolona, że Tobiś jest takim zrównoważonym psinkiem.

Trochę bała się o swoją sunię po przejściach, ale wygląda na to, że wszystko ok.

Z kotkami się obwąchują ;)

Na wszelki wypadek potrzymajcie jeszcze kciuki ...

Link to comment
Share on other sites

  • Livka changed the title to TOBIASZEK JUŻ W SWOIM DOMKU ! TRZYMAJCIE KCIUKI PROSZĘ O AKLIMATYZACJĘ ! Tobiś - niedowidzący maleńki dziadeczek już w hoteliku u szafirki.
  • Livka changed the title to TOBIASZEK JUŻ W SWOIM DOMKU ! TRZYMAJCIE KCIUKI PROSZĘ ZA AKLIMATYZACJĘ ! Tobiś - niedowidzący maleńki dziadeczek już w hoteliku u szafirki.

Witajcie, mam nowe wieści z domku Tobiaszka.

Dzwoniła pani Ela :

U Tobcia wszystko w jak najlepszym porządku, jest coraz żwawszy, uwielbia spacerki.

Po schodkach ładnie schodzi i wchodzi, oczywiście pod czujnym okiem Pani.

Poznał córkę Pani Eli i jej psiura - owczarka podhalańskiego o wdzięcznym imieniu Baca.

Zapoznanie przebiegło bardzo spokojnie, obwąchały się i na koniec Baca polizał Tobiaszka :)

Poznał również siostrę Pani Eli.

Zachowuje czystość ( bo przez pierwsze dwa dni różnie bywało), śpi w nocy jak suseł, ma apetyt.

Pani Ela zauważyła, że Tobiaszek chyba nie dosłyszy - Szafirko jak było u Ciebie, jak Twoje obserwacje?

Reasumując Pani jest bardzo zadowolona, a Tobcio też nie ma powodów do niezadowolenia ;)

Trafił się super domek !

Oby więcej tak empatycznych Ludzi !

Pani Ela razem z córką postanowiły przekazać 1% podatku na rzecz zwierzaków - podsunęłam im propozycję - bliska mojemu sercu Sylwija - Fundacja RUNA.

W najbliższym czasie Pani obiecała fotki - czekamy (nie)cierpliwie.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tyśka) napisał:

Pani Ela spadła Tobiaszkowi naprawdę z nieba :) Tak się cieszę, że jest pokochany.

Magia świąt - cud noworoczny :)

Wszystko jedno co byle rodzinka psio-ludzka była szczęśliwa :)

Panią Elę rozczula Tobisiowe tuptanie :)

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, szafirka napisał:

Tobi żyje w swoim świecie i nigdy za bardzo nie reagował na moje wołanie, wydaje mi się jednak, że słyszy, ponieważ reagował na odgłosy, np. szczekanie innego psa, otwieranych czy zamykanych drzwi. Ale niedosłuch? kto wie, w tym wieku wszystko jest możliwe.

Pani Eli to nie przeszkadza, cieszy się , że Tobcio tak bardzo lubi spacerki :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...