Jump to content
Dogomania

TOBIASZEK JUŻ W SWOIM DOMKU ! TRZYMAJCIE KCIUKI PROSZĘ ZA AKLIMATYZACJĘ ! Tobiś - niedowidzący maleńki dziadeczek już w hoteliku u szafirki.


Recommended Posts

Tak to już dzisiaj i już jest po wizycie  :)  Wyszła super, Tobiaszek może jechać, ale to Livka zadecyduje  :)

Sylwia, która  wykonała wizytę, tak mi napisała:

Witam, jeżeli chodzi o wizyte PA to wszystko super! Dawno nie spotkałam na wizycie tak dobrego i świadomego jeżeli chodzi o adopcje psiaka osoby. Pani od lat ma psy. Jest na emeryturze i swoj czas chce poświecić na pomaganie zwierzakom. Domek w stylu skandynawskim urzadzony w specyficzny starodawny sposób lecz z klimatem i widać ze to dom osoby kochajacej zwierzeta i maja caly dom do dyspozycji. Dostaja bardzo dobra weterynaryjna karmę. Psina Buka jak i kotki bardzo zadbane i ułożone. Pani jest świadoma jeżeli chodzi o adopcje starszego niewidomego psiaka i takim chce pomagac by miały godne życie w ostatnich latach. Ogromne serce do zwierząt jak i pracy z nimi. Są zakupione smycze na spacerki, psiak oczywiście w domu na kanapie. Myślę że to wspaniały dom dla Tobiaszka. Bedzie miał kochajacy ciepły dom i stałą opieke :)   Chętnie mogę zrobić też wizytę po adopcyjna by sprawdzić jak się Tobiaszek zaklimatyzował i zrobić zdjecia.

 

I co Livka na to?  :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Tak to już dzisiaj i już jest po wizycie  :)  Wyszła super, Tobiaszek może jechać, ale to Livka zadecyduje  :)

Sylwia, która  wykonała wizytę, tak mi napisała:

Witam, jeżeli chodzi o wizyte PA to wszystko super! Dawno nie spotkałam na wizycie tak dobrego i świadomego jeżeli chodzi o adopcje psiaka osoby. Pani od lat ma psy. Jest na emeryturze i swoj czas chce poświecić na pomaganie zwierzakom. Domek w stylu skandynawskim urzadzony w specyficzny starodawny sposób lecz z klimatem i widać ze to dom osoby kochajacej zwierzeta i maja caly dom do dyspozycji. Dostaja bardzo dobra weterynaryjna karmę. Psina Buka jak i kotki bardzo zadbane i ułożone. Pani jest świadoma jeżeli chodzi o adopcje starszego niewidomego psiaka i takim chce pomagac by miały godne życie w ostatnich latach. Ogromne serce do zwierząt jak i pracy z nimi. Są zakupione smycze na spacerki, psiak oczywiście w domu na kanapie. Myślę że to wspaniały dom dla Tobiaszka. Bedzie miał kochajacy ciepły dom i stałą opieke :)   Chętnie mogę zrobić też wizytę po adopcyjna by sprawdzić jak się Tobiaszek zaklimatyzował i zrobić zdjecia.

 

I co Livka na to?  :)

Livka jest przeszczęśliwa :)

Skacze ze szczęścia do nieba.

Dziękuję Wam kochane dziewczyny z całego serca :)

Droga elik Tobie i Pani Sylwii za wizytę !

☆ Gify - kwiaty - flowers ☆ na Stylowi.pl

Kiedy Tobiaszek mógłby pojechać do Pani ?

Link to comment
Share on other sites

Ale radocha, aż wierzyć się nie chce.

Ja zawsze mam obawy przy adopcjach niewidomych psów. Czy wszystko jest dobrze zabezpieczone , żeby nie wpadł gdzieś albo nie wypadł skądś. Myślę , że dla bezpieczeństwa nie powinien sam chodzić po schodach , ewentualnie  na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

Kochani :)

Dobre wieści.

Jestem po rozmowie z Panią Elżbietą, która chce dać domek naszemu Tobiaszkowi.

To bardzo spokojna, zrównoważona i ciepła osoba.

Jej dom jest ostoją spokoju. Ma dwa kotki i 5-cio letnią sunię Bukę.

Mówi o nich "moje stadko" :)

Odwiedza ją rodzinka i wnuki. Wszyscy już ciekawi nowego domownika :)

Do nowego domu Tobiaszek pojedzie z TZ Szafirki prawdopodobnie już w sobotę.

Czekam na potwierdzenie terminu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...