Jump to content
Dogomania

TOBIASZEK JUŻ W SWOIM DOMKU ! TRZYMAJCIE KCIUKI PROSZĘ ZA AKLIMATYZACJĘ ! Tobiś - niedowidzący maleńki dziadeczek już w hoteliku u szafirki.


Recommended Posts

Livko, czy mogłabyś przysłać mi na telefon kilka ładnych zdjęć Tobiaszka?  Milo prawdopodobnie będzie miał DS po świętach i mogłabym obecnemu DT Milo zaproponować Tobiaszka w miejsce Milo. Nie wiem czy się zgodzą, bo to trudno przewidzieć, ale pokażę, a nóż zaskoczą  :) Byłby to bezpłatny DT w Krakowie. Weta i karmę trzeba byłoby zapłacić.

Nr telefonu podam na PW. Sprawa pilna.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Livko, czy mogłabyś przysłać mi na telefon kilka ładnych zdjęć Tobiaszka?  Milo prawdopodobnie będzie miał DS po świętach i mogłabym obecnemu DT Milo zaproponować Tobiaszka w miejsce Milo. Nie wiem czy się zgodzą, bo to trudno przewidzieć, ale pokażę, a nóż zaskoczą  :) Byłby to bezpłatny DT w Krakowie. Weta i karmę trzeba byłoby zapłacić.

Nr telefonu podam na PW. Sprawa pilna.

Fotki przesłałam - dzięki za chęć pomocy.

Telefon w sprawie Tobisia milczy jak zaklęty :(

Myślisz, że z czasem DT mógłby zamienić się w DS ?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Livka napisał:

Fotki przesłałam - dzięki za chęć pomocy.

Telefon w sprawie Tobisia milczy jak zaklęty :(

Myślisz, że z czasem DT mógłby zamienić się w DS ?

Spróbuję zaproponować Tobisia pani w Kluczach, która bardzo chciała dać DS Milo, który także jest niewidomy. Milo dostał inną propozycję więc spróbuję zaproponować Pani Tobisia.
Bądźmy dobrej myśli.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2020 o 17:22, Havanka napisał:

Kilka dni wcześniej, podziwiałyśmy Tobiaszka w jesiennej scenerii, a teraz drepcze po śniegu. Pory roku się zmieniają, a Tobi wciąż bez swojego domu.

Może już niedługo Eluniu  :)
Przedstawiłam Tobiaszka Pani Elżbiecie z Klucz, do której miał jechać Milo, ale nie pojedzie, bo wymaga leczenia. Tobiaszek spodobał się Pani Elżbiecie. Jest już osoba, która po Świętach przeprowadzi wizytę przed-adopcyjną. Jeśli wizyta wypadnie ok, a myślę, że tak będzie, to Tobiaszek może się pakować. Pani ma 8-letnią sunię i dwa koty. Tobaszek kocha sunie, a o ile pamiętam to u Szafirków są koty więc jeśli Tobiaszek dotychczas ich nie zjadł, to znaczy że koty mu nie wadzą  :)
Livka, proszę o kontakt w celu domówienia szczegółów.

B.N..gif.befadeba3561b8ddc0458c099710bcb6.gif

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2020 o 19:55, elik napisał:

Cytuję, bo może wśród innych wiadomości przeoczyła moją prośbę.

Nie przeoczyłam.

Gorący, świąteczny okres.

Nie wiem jak wyrazić wdzięczność za to co robisz dla Tobiaszka ...

Po prostu brak mi słów, że o nas pomyślałaś.

Pięknie dziękuję. | Rose, Projects to try, Flowers

Kiedy mogę się kontaktować ?

Nie chcę przeszkadzać Ci podczas Świąt.

Od Szafirki wiem, że Tobiaszek ma się dobrze, jest zadowolony z wylegiwania się w ciepełku,

dobrego jedzonka i miziania :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...