Jump to content
Dogomania

TOBIASZEK JUŻ W SWOIM DOMKU ! TRZYMAJCIE KCIUKI PROSZĘ ZA AKLIMATYZACJĘ ! Tobiś - niedowidzący maleńki dziadeczek już w hoteliku u szafirki.


Recommended Posts

32 minuty temu, szafirka napisał:

Tobi drepcze sobie radośnie, je, nie ma objawów parwo, ale oczywiście mogę zrobić, jeśli będzie tak zdecydujecie. W tygodniu natomiast miał robiony ponowny test na lamblię i niestety wyszedł pozytywny. Wet powiedział, że u starszych psów giardia jest niestety trudna do wyleczenia. Tobiś zaczął przyjmować leki inne, niż na początku i kupa zaczyna przybierać prawidłową formę, więc to raczej nie jest kwestia mokrej karmy. Już nawet miałam w planie gotować mu kurczaka z marchewką i ryżem, tak jak to kiedyś robiłam jamniczkowi Maksiowi, ale na razie uważam, że jest dobrze.

Skoro Tobi nie ma objawów, jest radosny i dobrze je chyba nie ma sensu robienie testów.

Skupmy się na lambliach.

Może te nowe leki podziałają lepiej, bądźmy dobrej myśli.

Może wyleczymy Tobisia z tego paskudztwa.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Livka napisał:

Skoro Tobi nie ma objawów, jest radosny i dobrze je chyba nie ma sensu robienie testów.

Skupmy się na lambliach.

Może te nowe leki podziałają lepiej, bądźmy dobrej myśli.

Może wyleczymy Tobisia z tego paskudztwa.

Cute elephants shared by Caroluna on We Heart It

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Livka napisał:

Skoro Tobi nie ma objawów, jest radosny i dobrze je chyba nie ma sensu robienie testów.

Skupmy się na lambliach.

Może te nowe leki podziałają lepiej, bądźmy dobrej myśli.

Może wyleczymy Tobisia z tego paskudztwa.

Dobrze, że Tobiś nie złapał parwo, trzymam kciuki za piesia i za najwspanialszy dom.

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie pytał o Tobisia, za jakiś czas zrobię nowe zdjęcia do podmiany. Tobi obecnie je suchą karmę royal gastro i do tego łyżkę mokrej karmy. Jest po serii tabletek i jego kupa ustabilizowała się, wygląda prawidłowo. Zbadamy ponownie kał, żeby sprawdzić rezultaty  leczenia.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, szafirka napisał:

Nikt nie pytał o Tobisia, za jakiś czas zrobię nowe zdjęcia do podmiany. Tobi obecnie je suchą karmę royal gastro i do tego łyżkę mokrej karmy. Jest po serii tabletek i jego kupa ustabilizowała się, wygląda prawidłowo. Zbadamy ponownie kał, żeby sprawdzić rezultaty  leczenia.

O jak dobrze, że kupka lepsza, zobaczymy co wyjdzie z badań.

Mam nadzieję, że jakieś dobre serce otworzy się na naszego maleńkiego Tobisia.

Haniu czekam na rozliczenie za maj :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, szafirka napisał:

Za pobyt Tobisia u nas w maju poproszę 372 zł (31 x 12 zł.). Za leczenie rozliczę się z wetem po kolejnym badaniu kału i wtedy przedstawię rachunek.

Na koncie Tobisia wpłata z bazarku Nadziejki = 41 zł :)

Bardzo, bardzo dziękuję za to co robisz dla naszego dziadeczka Nadziejko :)

Dla Zakochanych: Gify i obrazki serduszka czerwone

 

Haniu, ślicznie dziękuję za opiekę nad Tobim - przelew w drodze.

Foresta - gify serca

Link to comment
Share on other sites

Smutne życie Tobisia, poruszyło pana Mariusza, który napisał do mnie w odpowiedzi na ogłoszenie, że będzie mu też szukał domu i udostępniał. Ogłoszenie obserwuje 19 osób. Szkoda, że do tej pory niewiele z tego wynika.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...