Jump to content
Dogomania

TOBIASZEK JUŻ W SWOIM DOMKU ! TRZYMAJCIE KCIUKI PROSZĘ ZA AKLIMATYZACJĘ ! Tobiś - niedowidzący maleńki dziadeczek już w hoteliku u szafirki.


Recommended Posts

Miałam takie szczęście,że poznałam osobiście psiaczki.Właśnie P.Piotr już pojechał z nimi do domku. Tobiś to miodzik,szalenie przyjazny psiak.Jest bardzo miły i kontaktowy.Ogonek w górze i machanie.Polizał mnie po ręce.Normalnie cudeńko.Jestem przekonana,że Tobiś będzie domagał się pieszczot i tego nie powinno mu zabraknąć.Jednym słowem jestem zauroczona Tobisiem.Ogromnie się cieszę,że udało się pomóc właśnie jemu.

Pieniążki przekazałam za transport.

Zdjęcia byle jakie bo Tobiś jest ciemnym psiaczkiem.

 

IMG_1904.JPG

IMG_1905.JPG

IMG_1906.JPG

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Tobisiu

cudny

 ciesze ogromnie cala dusza

 Niechaj  i Twoja dusza odzyje 

 skoncza wszelkie zmutki 

 strach ogromny

                Niechaj ktos pokocha i bedzie Twoimi oczami

                            na zawsze Tobisniu

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Anulko za te informacje i fotki.

Bardzo się cieszę, że niedługo będą na miejscu.

Te nowinki o Tobisiu są jak miód na moje serce, taka byłam dzisiaj nerwowa w pracy, co chwilkę podglądałam w telefonie.

Dziękuję ewu za pierwsze info.

Teraz czekam na spokojnie na wieści i fotki od szafirki.

Przyglądałam się oczkom Tobisia na zdjęciach ze schronu  i też odniosłam wrażenie, że to może być zaćma.

No cóż poczekajmy na to co powie specjalista.

Bardzo się cieszę i bardzo wszystkim dziękuję :)

▷ Dziękuję: obrazki ruchome, animowane gify i animacje ‐ 100% DARMO!

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Nadziejka napisał:

 Tobisiu

cudny

 ciesze ogromnie cala dusza

 Niechaj  i Twoja dusza odzyje 

 skoncza wszelkie zmutki 

 strach ogromny

                Niechaj ktos pokocha i bedzie Twoimi oczami

                            na zawsze Tobisniu

Pięknie to Nadziejko napisałaś.Niech się spełni.Musi się spełnić bo to cudowny psiak jest.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tobi przywitał mnie merdającym ogonkiem, jednak ważniejsze dla niego było poznanie terenu - obszedł, obwąchał, kilka razy noskiem natknął się na płotek, ale też kilka razy ominął lampki solarne. Zrobił duże siku i rzadką kupę, mam nadzieję, że to stresowa. Tobiś wypił sporo wody i zjadł kolację. W książeczce wpisany jest wiek 12 lat i szczepienie na wściekliznę. Mamy czip do wszczepienia.

Jutro pojedziemy na wycieczkę do weterynarza, zajrzymy mu też w ząbki, nie wiem, czy nie będzie potrzebna mokra karma, Tobi jest strasznie chudy. Na grzbiecie widoczne wyłysienie. Jutro będziemy wiedzieć więcej.

Livka, chyba razem wstawiałyśmy zdjęcia :) Weszłam na wątek, zobaczyłam, że nie ma, to rozpoczęłam operację.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, szafirka napisał:

Tobi przywitał mnie merdającym ogonkiem, jednak ważniejsze dla niego było poznanie terenu - obszedł, obwąchał, kilka razy noskiem natknął się na płotek, ale też kilka razy ominął lampki solarne. Zrobił duże siku i rzadką kupę, mam nadzieję, że to stresowa. Tobiś wypił sporo wody i zjadł kolację. W książeczce wpisany jest wiek 12 lat i szczepienie na wściekliznę. Mamy czip do wszczepienia.

Jutro pojedziemy na wycieczkę do weterynarza, zajrzymy mu też w ząbki, nie wiem, czy nie będzie potrzebna mokra karma, Tobi jest strasznie chudy. Na grzbiecie widoczne wyłysienie. Jutro będziemy wiedzieć więcej.

Livka, chyba razem wstawiałyśmy zdjęcia :) Weszłam na wątek, zobaczyłam, że nie ma, to rozpoczęłam operację.

Haniu, niestety wiele psiaków z M. ma lamblię, oby Tobiś nie miał.

Nie wiem, co na to Livka, ale może warto zbadać kał pod tym kątem

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

Haniu, niestety wiele psiaków z M. ma lamblię, oby Tobiś nie miał.

Nie wiem, co na to Livka, ale może warto zbadać kał pod tym kątem

Już rozmawiałyśmy z Hanią na temat badań.

Tobiś będzie miał wszystko co tylko mu potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...