Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY, ZAKOŃCZONY. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC ! Skrzywdzony Imbir i niewidomy staruszek zbierają na bilet. Do 1.05, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

5 godzin temu, kado napisał:

Od nas poproszę skromne 50 dyszek zapisać :) 

Pozdrawiamy serdecznie, dbajcie o siebie w ten okropny czas. 

Ojej !!! Ale niespodzianka !!! Kado kochana, dziękuję !!! Dzięki Tobie mamy jeszcze 4 dyszki nadwyżki ! Podzielimy ją równo między Imbirka i Tobiego. Tak sie cieszę, ze udało sie zebrać całą kwotę na transport i jeszcze psiaczki dostaną po 2 dyszki !  Super !!!!! Przesyłam pozdrowienia dla Ciebie i Karolinki !

4 godziny temu, Livka napisał:

Havanko czy Ty to widzisz !

Hurrra !!!!

Dziękujemy :)

Livko, miałam dziś problemy z dostępem do internetu. Podglądałam przez komórkę i nie mogłam uwierzyć w to, co widziałam ! Ale cudnie !!!!

3 godziny temu, Livka napisał:

Dziś zapraszam na lody :

Domowe Lody bakaliowe - DoradcaSmaku.pl

Teraz świętujemy i zapraszamy na przepyszne lody Livki !!!

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Nesiowata napisał:

A ja nieustannie zapraszam - jeszcze trochę czasu zostało.

Witaj Nesiu ! Plan wykonany z nadwyżką ! Dziś wieczorem, o godzinie 20.00 zamkniemy nasz serduszkowy bazarek i poczekamy na resztę wpłat.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, RUTA93 napisał:

Poproszę o serduszko za 20 zł - na dobry początek nowego życia dla psiaków :-)

Ruta, czytałam Twój post 2 razy, bo nie mogłam uwierzyć, że jest prawdziwy !!!! Tuż przed samym końcem, taka niespodzianka !!! Ruta kochana, bardzo, bardzo Ci dziękuję !!! Te dwie psie bidy już zaczęły lepsze życie ! Zapraszam do śledzenia losów na ich wątkach. Będziesz świadkiem niesamowitej metamorfozy, jakie przejdą juz w hoteliku a potem będziemy sie cieszyć ich życiem w nowych domach ! Pozdrawiam Cię serdecznie !

1 godzinę temu, Livka napisał:

Havaneczko Ty to widzisz ?

Jaki zaczarowany ten Twój bazarek :)

Świątecznie deserek dziś zapodam ;)

PYSZNY DESER - Ułóż Puzzle Online za darmo na Puzzle Factory

Livko, ja czasem też nie wierzę w to, co widzę ! Mam szczęście, bo na moich bazarkach pojawiają się wyjątkowi ludzie !

Twój pyszny deserek z przyjemnością zjem i mam nadzieję, ze nasi Goście też się poczęstują !

Link to comment
Share on other sites

Minęła godzina 20.00.

Bazarek zakończył się powodzeniem ! Mimo moich obaw, udało się zebrać potrzebną na transport kwotę. Dzięki niej, te dwie psie bidy, mogły szczęśliwie dojechać do celu i mam nadzieję, że ta ich podróż do lepszego życia, zakończy się happy endem !

Z całego serca dziękuję Wam kochani za każdą złotówkę, ofiarowaną na cel bazarku, za jego doglądanie i podrzucanie, by był widoczny. Dziękuję za pyszne kawki i desery, które każdego dnia, osładzały nam życie.

Jesteście wspaniali !!!

  image.jpeg.e15665c8d9d24ca74329509493be9de0.jpeg

 
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ELU KOCHANA,BARDZO DZIĘKUJEMY ZA KOLEJNY BAZAREK, DZIĘKI KTÓREMU UDAŁO SIĘ UZBIERAĆ PIENIĄŻKI I TO Z NADWYŻKĄ! :)     WSZYSTKIM DARCZYŃCOM NALEŻĄ SIĘ PODWÓJNE PODZIĘKOWANIA ZA ICH SZCZODROŚĆ I OKAZANE SERCE :)

       serce-ruchomy-obrazek-0880.gif                                  serce-ruchomy-obrazek-0128.gif                                  serce-ruchomy-obrazek-0880.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 maja na koncie Imbirka i Tobiego, pojawiły sie wpłaty od Ruty93 i Kado !

Kochane, bardzo Wam dziękuję !!!

Nadeszła też wpłata NIESPODZIANKA od naszej Oneeczki ! Renatko, gdziekolwiek jesteś, pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za nieustającą pomoc, jaką zawsze po cichutku niesiesz !!!

image.jpeg.386a6daf2a292641a8d5c0eb49976af7.jpeg

 

Jeszcze tylko 2 wpłaty i zrobię przelew do Anuli i Livki.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Havanko - dziękujemy !

Za wszystko co robisz dla psiaków !

Dziękuję wraz z Tobisiem za pieniążki, które dziś wpłynęły = 48 zł.

Tobiś to całkiem posażny kawaler - wszystkim dziękujemy jeszcze raz !

Gify kwiaty - róże na bloga i stronę

Dziękuję Livko za potwierdzenie. To dzięki tak hojnym darczyńcom, oprócz kasy na transport, udało się zebrać dodatkowo trochę pieniążków na pierwsze potrzeby psiaczków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...