Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY, ZAKOŃCZONY. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC ! Skrzywdzony Imbir i niewidomy staruszek zbierają na bilet. Do 1.05, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

1 godzinę temu, Livka napisał:

To ja poproszę jeszcze jedno serce za 25 zł dla drugiego psiaczka, który skorzysta jutro z transportu Imbirka :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/351821-niewidomy-maleńki-dziadeczek-nie-radzi-sobie-w-schronisku/?tab=comments#comment-17607269

Livko, dziękuję !!! dziekuję za pomoc, jaką ofiarujesz temu niewidomemu staruszkowi i za kolejne serduszko na transport. Te ofiarowane serca przyniosą mu szczęście !

11 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Serduszko za 20 zł poproszę :)

Mazowszanko kochana, nawet nie wiesz, jak sie ucieszyłam z Twojej prośby ! Dziękuję z całego serca za pomoc !

Z racji tego, ze przybył jeszcze jeden pasażer, też ofiaruję mu serduszko.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Nesiowata napisał:

Może jeszcze ktoś zajrzy? Teraz już dwa psiaki potrzebują na podróż!

Witaj Danusiu ! Tak, jutro dwie psie biedy zaczną nowy rozdział w swoim życiu i na pewno ten lepszy !

Dobry Duszek moich bazarków - Pani Ania G-R, zasiliła skarbonkę transportową, kwotą 30 zł !!!

Pani Aniu kochana, dziękuję z całego serca !!!

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, uxmal napisał:

To poproszę serduszko za 10 zł. Biedne psiaczki.

Ale miła niespodzianka !!! Witaj Martusiu !!! Tak, jeszcze są bardzo biedne, ale juz wkrótce doświadczą innego życia. Jutrzejszy dzień będzie dla nich stresujący, ale kolejne dni wynagrodzą im wszystkie trudy i cierpienia !

Dziękuję Martuś za zakup serduszka !!!

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tola napisał:

Oba psiaczki wygrały życie, niech szczęśliwie dojadą do hoteliku; poproszę serduszko za 20 zł

Witaj Tolu ! Każde uratowane psie życie, cieszy ogromnie ! Niech szczęśliwie dojadą dziś do celu. Bardzo Ci dziękuję za pomoc i przesyłam buziaczki !

3 godziny temu, Livka napisał:

Dzień dobry :)

Na początek kawusia dla wszystkich żeby były siły na zaciskanie kciuków ;)

MIŁEGO DNIA - Gify i Obrazki na Animowane-Gify.pl

Dobra kawa przyda się dziś bardzo ! Kciuki od rana mocno zaciśnięte !

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Ciągle zapraszamy - pomocy!

Jeszcze trochę brakuje na transport, a psiaczki juz dzisiaj będą w podróży. Prosimy o pomoc !

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, betka napisał:

Proszę serduszko za 25zł

Betka, ale zrobiłaś mi niespodziankę ! Bardzo Ci dziękuję, że przyszłaś z pomocą. Nasze bidusie wyruszają dziś do hoteliku.

Pozdrawiam Cie serdecznie i życzę dobrego dnia !

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Dla Imbira proszę o serduszka za 15 zł a do kawy przyniosłam ciastka

muffinki.jpg

Joluś, super !!! Bardzo Ci dziękuję za serduszka, no i oczywiście smakowite ciasteczka ! Niestety przytyło mi się po nich prawie kilogram. Ale przyjemność z jedzenia była nieodparta !

49 minut temu, Poker napisał:

A gdzie herbatka dla mnie? Kawy nie pijam....

Pokerku, nie wiem, czy będzie Ci smakowała, ale ja przepadam za taką herbatką ! Z pomarańczą i imbirem !

Herbata pięknie pachnie, cudownie rozgrzewa i jest przepyszna !

image.jpeg.1df40c883e8dabd4b3c24ecc3afd4d0e.jpeg
 
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Jolanta08 napisał:

Jest i herbata :)

tea5.gif

Jolu, byłaś szybsza w zaparzeniu herbatki ! Moze nasz Pokerek wypije dwie?

23 minuty temu, Maria1957 napisał:

Serduszko za 10 zł  ... proszę

Super !!! Witamy Mario na bazarku ! Cieszę się, że przyszłaś i na dodatek z serduszkiem na transport ! Bardzo serdecznie Ci dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego !

Link to comment
Share on other sites

Mam już pierwsze wpłaty na koncie od Livki /z niespodzianką/ i Nesiowatej oraz od Ani K z Tomaszowa Lubelskiego ( elficzkowa, czy to Twoja wpłata? Nie było nicku ).

Serdecznie dziękuję !!!

Podliczyłam wstępnie zadeklarowane kwoty. Mamy juz 360 zł ! Brakuje jeszcze 90 zł... Ale coraz trudniej uzbierać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...