Jump to content
Dogomania

Imbir smutny,styrany życiem.Od 29.04.20 już w Hoteliku.15.05.20 - Imbir [*]


Recommended Posts

Bardzo się bałam zobaczyć go bez tego futra, zwłaszcza, że pod palcami czuć wystające kości biodrowe. Na szczęście nasza fryzjerka powiedziała - poczekaj, wykąpiemy, wysuszymy i zobaczymy co da się uratować. No i się udało, piękna sierść Imbira nabrała bursztynowego koloru. Na skórze są kaszaki i 2 brodawki i rana tylko jedna po pękniętym kaszaku, reszta czysta. Imbirek wymęczony śpi.

Imbir nie ma lamblii, ale kilka innych robali, więc po fryzjerze pojechałam jeszcze do weta po tabletki i już podałam.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie jestem tego samego zdania co Dusia-Duszka. Zupełnie inne spojrzenie, już nie w nim tej strasznej rezygnacji , beznadziei.

Miałam nadzieję, że problemy z chodzeniem wynikają z wyniszczenia i wygląda na to , że się nie myliłam. On może mieć zaniki mięśniowe z zagłodzenia tak samo jak miała Pusia/Kora , sunia która była u nas w DT , ta z olbrzymimi tłuszczakami.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Dusia-Duszka napisał:

Jesteście niesamowite. To spojrzenie z legowiska jest już zupełnie inne od schroniskowego :) 

IMG_20200430_172119_800x600.jpg

I oczka oczyszczone. 

Jak Hania wstawiła zdjęcia, to właśnie również to zdjęcie mnie bardzo poruszyło :) Imbirek ma coś w sobie,że gdy na niego patrzę,to mam mokre oczy...:)

17 minut temu, Poker napisał:

Dokładnie jestem tego samego zdania co Dusia-Duszka. Zupełnie inne spojrzenie, już nie w nim tej strasznej rezygnacji , beznadziei.

Miałam nadzieję, że problemy z chodzeniem wynikają z wyniszczenia i wygląda na to , że się nie myliłam. On może mieć zaniki mięśniowe z zagłodzenia tak samo jak miała Pusia/Kora , sunia która była u nas w DT , ta z olbrzymimi tłuszczakami.

 

Miejmy nadzieję Poker,że właśnie jest tak jak napisałaś i ten niedowład łapek wynikł z zagłodzenia.Ma chłopak apetyt i dostaje dobrą karmę więc powinien przybierać na wadze.Jeszcze poczekamy na wyniki z badania krwi,które ma być w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Wet stwierdził, że wyniki badań krwi będą bardziej miarodajne jak pies chociaż kilka dni będzie w dobrych warunkach jadł dobrą karmę w odpowiedniej ilości, dlatego zaproponował przyszły tydzień. Dzisiaj Imbirek poruszył lekko ogonkiem, gdy zobaczył na śniadanie pachnące jedzonko, więc może niedługo zobaczymy i ogonek w górze.

IMG_20200501_091908_800x600.jpg

IMG_20200501_091910_800x600.jpg

IMG_20200501_091912_800x600.jpg

IMG_20200501_091913_800x600.jpg

IMG_20200501_091916_800x600.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Szafirko z tym prześwietleniem może być problem. Wet jest zawalony robotą , kolega na chorobowym i powiedział ,że jak będzie miał czas to poszuka ...... Magda mówi , że chyba ten aparat jest przestarzały .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...