Jump to content
Dogomania

KONIEC Rozliczam Mamy Binia i Wiewiórki . Kto wygra kasting do filmu? Nowy nabór. Bazarek Imienny z nagrodami


uxmal

Recommended Posts

2 minuty temu, uxmal napisał:

Nie, nie oj nie miałam tego na myśli. Dopiszę to do regulaminu że bazarkotworca nie może przyjąć,.

Zmarz proszę u siebie mój text. Wyszło głupio.

Wcale nie głupio, normalnie było, ale zmazałam.

Link to comment
Share on other sites

Podsumowanie dzisiejszego dnia. 

Emir przedstawił dzisiaj swój performance o szczęściu. Było ciężko,  bo szczęście niejedno ma imię.  Zdecydował się zatem zaprezentować psie szczęście. 

Tymczasem z minuty na minutę powolutku na przód kolejki wysunął się Aktor Westernowy Binio

Co powinien jutro na kastingu zaprezentować?  Fragment książki,  Sztuki czy może wiersz? 

Jeśli brak pomysłu można skorzystać z koła fortuny. 

Głosowanie

Binio: 30 gł = 5 (Havanka)+ 5 (Elik)+15 (Ania G-R)+ 5(Aska7)

Emir 15 gł = 5 (Nesiowata)+5(Figunia) 5(Nesiowata)

Dyzio 13 gł = 3(3x)+10(Bakusiowa)

Joda10 gł = 10(Aldrumka)

Iker: 10 gł = 5 (Poker)+5(Poker)

Teo: 5 gł = 5 (Aska7)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Co to za zabawa z tym kołem, o co chodzi?

Jutro na kastingu ma występ  Binio. Można coś zaproponować co ma zaprezentować albo wylosować kołem fortuny. Koło można edytować powpisywać więcej książek i sztuk. 

Wczoraj Aska7 wylosowała wyraz szczęście do prezentacji na kastingu przez Emira. 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, uxmal napisał:

Jutro na kastingu ma występ  Binio. Można coś zaproponować co ma zaprezentować albo wylosować kołem fortuny. Koło można edytować powpisywać więcej książek i sztuk. 

Wczoraj Aska7 wylosowała wyraz szczęście do prezentacji na kastingu przez Emira. 

Aaaa to takie buty. Ale kto ma prawo zakręcić kołem, czyje trafienie będzie brane pod uwagę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...