Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

13 godzin temu, Sowa napisał:

Ależ czytałam i odpowiedziałam! Nie doszło? To piszę na priv jeszcze raz.

 

13 godzin temu, Sowa napisał:

Ależ czytałam i odpowiedziałam! Nie doszło? To piszę na priv jeszcze raz.

Bardzo,ale to bardzo dziekuję przekazałam wszystkie informacje zainteresowanym. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2021 o 21:08, Kocia Madka napisał:

Kochani, u Polci wszystko okej. Podoba jej się metraż, podobają się jej kanapy, lubi spać z nami w sypialni. Bardzo ładnie zachowuje czystość, ładnie wcina karmę i ładnie obchodzi się z kotami. Zaprzyjaźniła się z niewidomym kociątkiem, które mamy na dt, traktuje Kimmi trochę, jak swoje szczenię. Razem śpią, jedzą i się wylizują. Trochę nie przemyśleliśmy kwestii wysokości mieszkania przy wynajmie, bo to prawie piąte piętro bez windy, ale Miłek dzielnie znosi i wnosi Polkę, żeby nie męczyła łapek i kręgosłupa. Następne mieszkanie, to już tylko parter :D Co do aklimatyzacji w mieście - no tu pojawia się problem, bo Pola boi się hałasów, boi się obcych, boi się ruchu ulicznego. Mieliśmy nadzieję, że z czasem będzie lepiej, ale nie jest, dlatego chętnie przyjmiemy wszystkie rady dotyczące tego, jak zachęcić Polę do wypraw dalszych niż osiedlowe podwórko :)

Amazon.com: 5" Lucky 4 Four Leaf Clover Irish Shamrock Symbol Decal Car  Auto Vinyl Sticker: Automotive

Link to comment
Share on other sites

Porozmawialiśmy sobie bardzo miło, jesteśmy umówieni na następną rozmowę:-) Podczytalam historie Poli przedtem - skoro są tak ogromne zmiany w zachowaniu - na plus - od pierwszych dni w przechowalni, a potem w hoteliku były ogromne postępy w komunikacji z ludźmi, to wszystko da się zrobić. Nie od razu, ale da się.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Dnia 17.08.2021 o 13:43, Tyśka) napisał:

janko, czy może rozmawiałaś z DS Polci? Jestem ciekawa co u nich słychać, czy są jakieś zmiany. Niedługo minie 9 miesięcy od adopcji.

Ostatni wpis domku Poli był z marca. Miałam nadzieję, że  będą następne. Zbieram się aby zadzwonić i zapytać co słychać. Jak będę miała jakieś info to na pewno napiszę.  Ja też myślę o Poli - bo o niej nie można zapomieć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 19.08.2021 o 12:01, jankamałpa napisał:

Ostatni wpis domku Poli był z marca. Miałam nadzieję, że  będą następne. Zbieram się aby zadzwonić i zapytać co słychać. Jak będę miała jakieś info to na pewno napiszę.  Ja też myślę o Poli - bo o niej nie można zapomieć.

Jeśli znajdziesz chwilę, aby zadzwonić to będę wdzięczna. Państwo już raz napisali, że słabo ogarniają Dogomanię i mają bardzo malo czasu, aby tutaj wchodzić i zdawać relacje, podali nawet swój numer telefonu, aby dzwonić ;) Wierzę, że Polcia ma bardzo dobrze, jednak może uda się czegoś nowego dowiedzieć:). Może udało się pokonać strachy?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...